Сусідка знизу• 03 января в 14:53

Де ви зустріли заможного чоловіка?

Легально заможного, розумного, який дбає про себе, здоров´я. І не хотілось би розбивати сім´ю. Якщо розлучений і є діти, то ок теж. Не старий.
Я працюю віддалено, тому майже не пересікаюсь ні з ким. В моєму жк всі з сім´ями
ГейСюда• 03 января в 15:06
Ответ дляХарчовий тріль
у вашій сімї тільки чоловік заробляє і має вищу освіту, вірно?)))
А в вашей семье одни токсики самоутверждающиеся, верно?
Харчовий тріль• 03 января в 15:07
Ответ дляГейСюда
Нє)
Гидроусилитель руля• 03 января в 15:07
Ответ дляЛаскове телятко
Знающих термин и незнающих его смысл?
без пломб)
автор Сусідка знизу • 03 января в 15:08
Ответ дляКусюче сонечко
Питання не в тому- де, а в тому, що ви можете дати легально заможному. У мене був такий мужчина, сам зі мною познайомився у спільній компанії.
У мене все добре, дякую. Хто питає, що жінка може дати, точно не заможні
Сплюшка• 03 января в 15:08
Ответ дляХарчовий тріль
Ви знаєте значення слова антикваріат?
Это, типа, винтаж, но на 20 лет старше. Зря девушка это слово употребила. Там по смыслу нужно было что-то типа уникальная модель, эксклюзив, единственная и неповторимая.
автор Сусідка знизу • 03 января в 15:08
Ответ дляВсех в сад
Ну на сз десь так і виходить))
У автора нема варіантів
Я можу кудись ходити по інтересам, просто було осіннє завантаження
ГоловнаЯ• 03 января в 15:09
В школі
Я инженер, меряю от 1• 03 января в 15:11
тільки перевірте офіціально що не одружений чи розведений.
бо знаю таких неодружених з дітьми і дружиною
Распутница• 03 января в 15:12
на сайті знайомств
Наверняка• 03 января в 15:12
Моя подружка в школе. Работала учителем в школе в центральном районе. Пришел папа на собрание родительское. А через месяц пришел брат папы за племянником. Замужем уже 10 лет за этим братом. Живет в особняке. Он владелец ’заводов, газет, пароходов’))
Copy-Paste• 03 января в 15:15
Сами зарабатывайте. Обеспеченному вы не интересны
Кудесница_с_пургеном• 03 января в 15:16
На роботі.
Шкідлива молекула• 03 января в 15:18
Ответ дляГидроусилитель руля
нет, нам по 33, только у него 5 пломб, у меня 0
А дети у вас есть?
Кусюче сонечко• 03 января в 15:18
Ответ дляСусідка знизу
Недобре, раз ви це в свою сторону прийняли. Це була констатація факту, що якщо хочете заможного- то треба відповідати, і це не про гроші, а принаймні про інтелектуальний та духовний рівень. «Пісєчка» і жіноча енергія- це ще не все
автор Сусідка знизу • 03 января в 15:19
Ответ дляКусюче сонечко
Ще раз повторю, що у мене все добре, иому і шукаю свого рівня
Все будет, но потом• 03 января в 15:20
У меня очень богатый только первый бывший муж. Остальные- обычные, без бентли и самолётов. Познакомилась с ним через друзей.
автор Сусідка знизу • 03 января в 15:20
Ответ дляCopy-Paste
Господі, це Ви собі пишете?
Я якраз і заробляю, що в пості і написано. Тому і шукаю свого рівня
Гидроусилитель руля• 03 января в 15:20
Ответ дляШкідлива молекула
А дети у вас есть?
да, пока в меня
Зараз на дієті• 03 января в 15:20
Ответ дляГидроусилитель руля
таких людей как я единицы,
Если сам себя не похвалишь ,другие не заметят никогда,
автор Сусідка знизу • 03 января в 15:20
Ответ дляНаверняка
Цікава історія
автор Сусідка знизу • 03 января в 15:20
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Дякую, це обов´язково
Гидроусилитель руля• 03 января в 15:20
Ответ дляЗараз на дієті
Си )
Copy-Paste• 03 января в 15:21
Ответ дляСусідка знизу
Господі, це Ви собі пишете?
Где это написано что вы зарабатываете? Про удалённо только
Гидроусилитель руля• 03 января в 15:22
Ответ дляСусідка знизу
Дякую, це обов´язково
Автор , у нас в ЖК есть лаунж-зона, там , живенько + вечеринки. В основном там.
Тишком_нишком• 03 января в 15:23
Знайому фітнес-тренер з таким познайомила. Але там і знайома ого-го, і вона шукала рівню собі, а не шию.
ro_ro• 03 января в 15:24
Йому було 18, він жив в гуртожитку😅 це зараз він успішний, колись ми були дітьми)
Дева Мария• 03 января в 15:24
Ответ дляПуки-куки
Раритет она хотела сказать
Эксклюзив )
Гидроусилитель руля• 03 января в 15:25
Ответ дляСусідка знизу
Дякую, це обов´язково
) я брала услуги по проверке, боялась не влипнуть-оказалось не врет
Все будет, но потом• 03 января в 15:25
Ответ дляГидроусилитель руля
у меня муж стоматолог , я у него антиквариат-нет пломб вообще
Кто вы у него???
Красавица писяная• 03 января в 15:25
Ответ дляСусідка знизу
Господі, це Ви собі пишете?
Якшо ви не знаєте де його можна зустріти, то який саме у вас рівень?