Сусідка знизу• 03 января 2025

Де ви зустріли заможного чоловіка?

Легально заможного, розумного, який дбає про себе, здоров´я. І не хотілось би розбивати сім´ю. Якщо розлучений і є діти, то ок теж. Не старий.
Я працюю віддалено, тому майже не пересікаюсь ні з ким. В моєму жк всі з сім´ями
ГейСюда• 03 января 2025
Ответ дляХарчовий тріль
у вашій сімї тільки чоловік заробляє і має вищу освіту, вірно?)))
А в вашей семье одни токсики самоутверждающиеся, верно?
Харчовий тріль• 03 января 2025
Ответ дляГейСюда
Нє)
Гидроусилитель руля• 03 января 2025
Ответ дляЛаскове телятко
Знающих термин и незнающих его смысл?
без пломб)
автор Сусідка знизу • 03 января 2025
Ответ дляКусюче сонечко
Питання не в тому- де, а в тому, що ви можете дати легально заможному. У мене був такий мужчина, сам зі мною познайомився у спільній компанії.
У мене все добре, дякую. Хто питає, що жінка може дати, точно не заможні
Сплюшка• 03 января 2025
Ответ дляХарчовий тріль
Ви знаєте значення слова антикваріат?
Это, типа, винтаж, но на 20 лет старше. Зря девушка это слово употребила. Там по смыслу нужно было что-то типа уникальная модель, эксклюзив, единственная и неповторимая.
автор Сусідка знизу • 03 января 2025
Ответ дляВсех в сад
Ну на сз десь так і виходить))
У автора нема варіантів
Я можу кудись ходити по інтересам, просто було осіннє завантаження
ГоловнаЯ• 03 января 2025
В школі
Я инженер, меряю от 1• 03 января 2025
тільки перевірте офіціально що не одружений чи розведений.
бо знаю таких неодружених з дітьми і дружиною
Распутница• 03 января 2025
на сайті знайомств
Наверняка• 03 января 2025
Моя подружка в школе. Работала учителем в школе в центральном районе. Пришел папа на собрание родительское. А через месяц пришел брат папы за племянником. Замужем уже 10 лет за этим братом. Живет в особняке. Он владелец ’заводов, газет, пароходов’))
Copy-Paste• 03 января 2025
Сами зарабатывайте. Обеспеченному вы не интересны
Кудесница_с_пургеном• 03 января 2025
На роботі.
Шкідлива молекула• 03 января 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
нет, нам по 33, только у него 5 пломб, у меня 0
А дети у вас есть?
Кусюче сонечко• 03 января 2025
Ответ дляСусідка знизу
Недобре, раз ви це в свою сторону прийняли. Це була констатація факту, що якщо хочете заможного- то треба відповідати, і це не про гроші, а принаймні про інтелектуальний та духовний рівень. «Пісєчка» і жіноча енергія- це ще не все
автор Сусідка знизу • 03 января 2025
Ответ дляКусюче сонечко
Ще раз повторю, що у мене все добре, иому і шукаю свого рівня
Все будет, но потом• 03 января 2025
У меня очень богатый только первый бывший муж. Остальные- обычные, без бентли и самолётов. Познакомилась с ним через друзей.
автор Сусідка знизу • 03 января 2025
Ответ дляCopy-Paste
Господі, це Ви собі пишете?
Я якраз і заробляю, що в пості і написано. Тому і шукаю свого рівня
Гидроусилитель руля• 03 января 2025
Ответ дляШкідлива молекула
А дети у вас есть?
да, пока в меня
Зараз на дієті• 03 января 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
таких людей как я единицы,
Если сам себя не похвалишь ,другие не заметят никогда,
автор Сусідка знизу • 03 января 2025
Ответ дляНаверняка
Цікава історія
автор Сусідка знизу • 03 января 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Дякую, це обов´язково
Гидроусилитель руля• 03 января 2025
Ответ дляЗараз на дієті
Си )
Copy-Paste• 03 января 2025
Ответ дляСусідка знизу
Господі, це Ви собі пишете?
Где это написано что вы зарабатываете? Про удалённо только
Гидроусилитель руля• 03 января 2025
Ответ дляСусідка знизу
Дякую, це обов´язково
Автор , у нас в ЖК есть лаунж-зона, там , живенько + вечеринки. В основном там.
Тишком_нишком• 03 января 2025
Знайому фітнес-тренер з таким познайомила. Але там і знайома ого-го, і вона шукала рівню собі, а не шию.
ro_ro• 03 января 2025
Йому було 18, він жив в гуртожитку😅 це зараз він успішний, колись ми були дітьми)
Дева Мария• 03 января 2025
Ответ дляПуки-куки
Раритет она хотела сказать
Эксклюзив )
Гидроусилитель руля• 03 января 2025
Ответ дляСусідка знизу
Дякую, це обов´язково
) я брала услуги по проверке, боялась не влипнуть-оказалось не врет
Все будет, но потом• 03 января 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
у меня муж стоматолог , я у него антиквариат-нет пломб вообще
Кто вы у него???
Красавица писяная• 03 января 2025
Ответ дляСусідка знизу
Господі, це Ви собі пишете?
Якшо ви не знаєте де його можна зустріти, то який саме у вас рівень?