Сусідка знизу• 03 января в 14:53

Де ви зустріли заможного чоловіка?

Легально заможного, розумного, який дбає про себе, здоров´я. І не хотілось би розбивати сім´ю. Якщо розлучений і є діти, то ок теж. Не старий.
Я працюю віддалено, тому майже не пересікаюсь ні з ким. В моєму жк всі з сім´ями
Kate_mia• 03 января в 23:17
Ответ дляСусідка знизу
Господі, це Ви собі пишете?
Я якраз і заробляю, що в пості і написано. Тому і шукаю свого рівня
Так тоді і пишіть, що шукаєте такий же добрий середній клас з ЗП 1.5...3к долл. Айтішнік чи фрілансер на віддаленій. А ви прям заможний потрібен. А це вже інший рівень трішки.
Админко• 03 января в 23:23
Автор, возраст уточните.. в 20 лет и 50 лет места досуга разные
автор Сусідка знизу • 05 января в 16:13
Ответ дляKate_mia
Мені треба більше 5к, тому заможній і не айті, щоб були варіанти кудись ходити, спілкуватись
автор Сусідка знизу • 05 января в 16:14
Ответ дляЦветочница
В інтернеті. Але він мені не підійшов все одно. Кинула.
Дайте номер
автор Сусідка знизу • 05 января в 16:14
Ответ дляЗаліковий троль
Не хоче розбивати сім´ю))))) Аж смішно. Кому ти потрібне , щоб заради тебе з родини шли))))
Дуже жалко, що у Вас така ситуація в житті. Вихворюйтесь
автор Сусідка знизу • 05 января в 16:15
Ответ дляIQ 80
У ві сні
Щось там нових облич нема
IQ 80• 05 января в 16:28
Ответ дляСусідка знизу
Щось там нових облич нема
Тре розвивати фантазію
Kate_mia• 05 января в 16:42
Так ви писали свого рівня, а тут здається, що ви таки взяли на ланку вище. Можливо, треба зменшити, але ще залежить від вашого віку та зовнішності.

А чому айтішнік не підходить і з ним не можна піти нікуди? Вони різні є, далеко не всі як в стереотипах. Правда, далеко не всі зможуть забезпечити вашу планку, напевно, десь 5%-10%.

І ще доповню, бо є теж розуміння що до чого. Так, якщо 30+, то вони або з дружиною, або можуть бути більш вимогливі. Хоча, якщо ви селф-мейд персон, яка чогось досягла, а ще гарна та розумна, то ви будете цікаві точно. Головне потім не зїсти один одного, хто головніший. Ось приклад, є один знайомий, що підпадає під ваш опис. У відносинах давно, але як там у них вирішується складно сказати, бо він міг перегибати палку і бути трішки більш вимогливим до дівчини, а вона хотіла щоб ії кружили і кохали, а він - бачити не тільки кохану людину, а ще й ту, що зможе щось. Догралися, що ходять тепер разом до психолога, щоб розплутати це, бо вона вже хотіла закінчувати стосунки.
Kate_mia• 05 января в 17:20
Ответ дляСусідка знизу
І ще, по роботі точно нема когось. Знайомі колег/партнерів?
Цветочница• 05 января в 17:25
Ответ дляСусідка знизу
Дайте номер
Англійську знаєте? Американець. І йому зара близько 50. Одна з причин, чого ні.
Цветочница• 05 января в 17:26
Ответ дляСусідка знизу
5к це не заможний. В мене більше 7к, можу собі дозволити обирати не за гаманцем
автор Сусідка знизу • 05 января в 17:50
Ответ дляЦветочница
Знаю, але на мене старики не звертають увагу, частіше меньше 30 чоловіки
автор Сусідка знизу • 05 января в 17:51
Ответ дляЦветочница
Так я і пишу, що більше треба