куркулиха• 03 января в 15:47
Які антибіотики п´ють при пневмонії?
Упустим лекцію самій собі не призначати.
Беру відповідальність на себе повністю.
Яка група антибіотиків призначається саме при пневмонії. Дякую
Беру відповідальність на себе повністю.
Жертва интернета• 03 января в 15:50
Пневмония отличается по протоколу лечения от, например, плевропневмонии.
У вас что?
Виниловая пластинка• 03 января в 15:50
Одногрупниця померла від пневмонії, краще сходіть до лікаря.
Я собі робила уколи з цефтріаксоном, пігулки не допомагали.
куркулиха
• 03 января в 15:50
Ответ дляМerida
А вы пневмонию сами себе выслушали?
Не бактериальная пневмония - лечится вообще без антибиотиков.
Це хороша інформація.я думала пневмонія це обовязково антибіотик
Пускаю бісики• 03 января в 15:50
Ви просили без лекцій, але все ж це дуже серйозний діагноз. І пневмонія буває різною. Ви точно не можете звернутись до лікаря?
Пускаю бісики• 03 января в 15:52
Ответ дляВиниловая пластинка
Ви надзвичайно мужня. Він же такий болючий(
Виниловая пластинка• 03 января в 15:54
Ответ дляПускаю бісики
Страшне було хворіти 2 роки підряд, то потім поїхала в санаторій, після не повторювалась. А так дуже страшно, що можна за тиждень померти.
БоХатая• 03 января в 15:54
Ответ дляSo_so
В первой линии, если в не стационар, макролиды.
В первой линии пенициллины (если процесс не зашел еще далеко). Ну, на крайняк, цефалоспорины.
куркулиха
• 03 января в 15:55
Ответ дляПускаю бісики
До лікаря я не попала в прийом, інша відмовилась прийнять, сказала в нкї своїх купа.
В мене була 2 роки тому пневмонія і я точно помню цей стан.
Так от зараз мені так само погано. Хворію з понеділка. Дуже сильна слабкість, я просто тряпка. Кашель поганий,з періодичними простірлами мокрого, але в більшості сухий і удушливий ( тоді лікар навчила мене розпізнавати, що це найгірший кашель), біль в грудях. І кожен вечір піднімається температура 38 і морозить пів ночі. Вранці спадає до 37.
Так мені лікар тоді і розказувала, що саме при пневмонії температкра отака підступна в районі 38 і піднімається на вечір і падає. Короче, попереду вихідні. Думаю як би мені не гигнуть
Яичница с беконом• 03 января в 15:59
Ответ длякуркулиха
к врачу и рентген
Пускаю бісики• 03 января в 15:59
Ответ длякуркулиха
Жах( Тримайтесь. Якщо Ви в Україні, не соромтесь зателефонувати в 103 і спитати де найближчий стаціонар щоб Вас хоча б прослухали.
Знову Я• 03 января в 16:00
Ответ длякуркулиха
Обычно обязательно. Потому ,что часто при атипичной идёт бактериальная привязка
Знову Я• 03 января в 16:03
Ответ длякуркулиха
Я бы в стационар на приемный покой поехала. Пусть послушают,для начала
Тільки не про гроші• 03 января в 16:34
я пила авелокс
до того сорцеф + еще 1 от грибковой инфекцми не помню назв.
автор, так кт или хоть рентген то сделайте
В шоколаде• 03 января в 16:56
Ви хоч кров здайте.
Бісять мене, такі,як ви. І ті, хто пише назви АБ
Вилосипедниця• 03 января в 16:58
Что вы творите, может и трахеит такой кашель давать, а мокрота это синусит от носа. Едьте в приёмный покой, там врач послушает, может и снимок сделаете. Может это бронхит, а вы тут себя налечите
Электричка• 03 января в 17:04
Ответ дляВ шоколаде
Ви хоч кров здайте.
так лучше сдохнуть, если нет возможности и сил ? даже если бронхит и начнет антибиотик-єто лучше, чем за сутки умереть от пневмонии.
Электричка• 03 января в 17:07
кстати, никогда в жизни сама не пила антибиотик без врача. Но купила с началом войны на всякий случай. И вот мне плохо, врач выслушала-говорит-просто питье и антивирусные...а мне вечером так плохо-40 темп, трусит, колотит так. как никогда....Достала антибиотик и начала пить-врач потом сказала-все правильно я сделала.
Душа компанії• 03 января в 17:17
Ответ длякуркулиха
судячи з температури то це не бактеріальна. бо при запаленні і наявності бактерій температура висока і сама по собі не спадає.
якщо вам призначали минулий раз антибіотик то це не означає що призначення взагалі правильне було, бо є такі лікарі аби призначити шось, де треба і не треба антибіотик «про всяк випадок».
здати аналіз крові і зробити рентген або узд.
хоча і по аналізу вже видно буде чи є потреба в аб
не займайтесь дурнею
куркулиха
• 03 января в 17:29
Ответ дляМизимец
У меня муж в реанимацию попал с пневмонией. Лучше к врачу.
Та я 2 рази поцілувала замок сьогодні, в області весь день повітряна тривога.поліклініка не працює, хоча в кабінетах світло горить. Тільки відбій, то люди за записом б´ються в черзі. А в мене ж запису немає. Мене записали аж на 13 січня в реєстратурі.