куркулиха• 03 января в 15:47

Які антибіотики п´ють при пневмонії?

Упустим лекцію самій собі не призначати.
Беру відповідальність на себе повністю.
Яка група антибіотиків призначається саме при пневмонії. Дякую
Мerida• 03 января в 15:49
А вы пневмонию сами себе выслушали?
Не бактериальная пневмония - лечится вообще без антибиотиков.
ЗабежАЛОЧКА• 03 января в 15:49
Тут лучше колоть и сдать на пробу антибиотики. Как манту.
ФрекенБок• 03 января в 15:50
Капают аугментин+ группа метронидазолов.
Вы рентген сделали?
Жертва интернета• 03 января в 15:50
Пневмония отличается по протоколу лечения от, например, плевропневмонии.
У вас что?
Виниловая пластинка• 03 января в 15:50
Одногрупниця померла від пневмонії, краще сходіть до лікаря.
Я собі робила уколи з цефтріаксоном, пігулки не допомагали.
автор куркулиха • 03 января в 15:50
Ответ дляМerida
А вы пневмонию сами себе выслушали?
Це хороша інформація.я думала пневмонія це обовязково антибіотик
Пускаю бісики• 03 января в 15:50
Ви просили без лекцій, але все ж це дуже серйозний діагноз. І пневмонія буває різною. Ви точно не можете звернутись до лікаря?
So_so• 03 января в 15:50
В первой линии, если в не стационар, макролиды.
Заюшка_хозяюшка• 03 января в 15:50
Антибиотики продают по рецепту.
Жертва интернета• 03 января в 15:51
Цефтриаксон. Но опять таки, это если не утяжеленный анамнез.
Пускаю бісики• 03 января в 15:52
Ответ дляВиниловая пластинка
Ви надзвичайно мужня. Він же такий болючий(
Виниловая пластинка• 03 января в 15:54
Ответ дляПускаю бісики
Страшне було хворіти 2 роки підряд, то потім поїхала в санаторій, після не повторювалась. А так дуже страшно, що можна за тиждень померти.
БоХатая• 03 января в 15:54
Ответ дляSo_so
В первой линии пенициллины (если процесс не зашел еще далеко). Ну, на крайняк, цефалоспорины.
Меня не звали• 03 января в 15:55
Те, что назначит врач.
автор куркулиха • 03 января в 15:55
Ответ дляПускаю бісики
До лікаря я не попала в прийом, інша відмовилась прийнять, сказала в нкї своїх купа.
В мене була 2 роки тому пневмонія і я точно помню цей стан.
Так от зараз мені так само погано. Хворію з понеділка. Дуже сильна слабкість, я просто тряпка. Кашель поганий,з періодичними простірлами мокрого, але в більшості сухий і удушливий ( тоді лікар навчила мене розпізнавати, що це найгірший кашель), біль в грудях. І кожен вечір піднімається температура 38 і морозить пів ночі. Вранці спадає до 37.
Так мені лікар тоді і розказувала, що саме при пневмонії температкра отака підступна в районі 38 і піднімається на вечір і падає. Короче, попереду вихідні. Думаю як би мені не гигнуть
Alinka45• 03 января в 15:55
оспамокс 1000
Яичница с беконом• 03 января в 15:59
Ответ длякуркулиха
к врачу и рентген
Пускаю бісики• 03 января в 15:59
Ответ длякуркулиха
Жах( Тримайтесь. Якщо Ви в Україні, не соромтесь зателефонувати в 103 і спитати де найближчий стаціонар щоб Вас хоча б прослухали.
Акуна_Матата• 03 января в 16:00
Мне назначали Амоксил К1000
Прошлой зимой болела
Знову Я• 03 января в 16:00
Ответ длякуркулиха
Обычно обязательно. Потому ,что часто при атипичной идёт бактериальная привязка
Знову Я• 03 января в 16:03
Ответ длякуркулиха
Я бы в стационар на приемный покой поехала. Пусть послушают,для начала
Тільки не про гроші• 03 января в 16:34
я пила авелокс
до того сорцеф + еще 1 от грибковой инфекцми не помню назв.

автор, так кт или хоть рентген то сделайте
Ща как дам• 03 января в 16:40
інгібіторозахищені пеніциліни або цефалоспорини
В шоколаде• 03 января в 16:56
Ви хоч кров здайте.
Бісять мене, такі,як ви. І ті, хто пише назви АБ
Вилосипедниця• 03 января в 16:58
Что вы творите, может и трахеит такой кашель давать, а мокрота это синусит от носа. Едьте в приёмный покой, там врач послушает, может и снимок сделаете. Может это бронхит, а вы тут себя налечите
Электричка• 03 января в 17:04
Ответ дляВ шоколаде
Ви хоч кров здайте.
так лучше сдохнуть, если нет возможности и сил ? даже если бронхит и начнет антибиотик-єто лучше, чем за сутки умереть от пневмонии.
Электричка• 03 января в 17:07
кстати, никогда в жизни сама не пила антибиотик без врача. Но купила с началом войны на всякий случай. И вот мне плохо, врач выслушала-говорит-просто питье и антивирусные...а мне вечером так плохо-40 темп, трусит, колотит так. как никогда....Достала антибиотик и начала пить-врач потом сказала-все правильно я сделала.
Душа компанії• 03 января в 17:17
Ответ длякуркулиха
судячи з температури то це не бактеріальна. бо при запаленні і наявності бактерій температура висока і сама по собі не спадає.
якщо вам призначали минулий раз антибіотик то це не означає що призначення взагалі правильне було, бо є такі лікарі аби призначити шось, де треба і не треба антибіотик «про всяк випадок».

здати аналіз крові і зробити рентген або узд.
хоча і по аналізу вже видно буде чи є потреба в аб

не займайтесь дурнею
Мизимец• 03 января в 17:18
У меня муж в реанимацию попал с пневмонией. Лучше к врачу.
автор куркулиха • 03 января в 17:29
Ответ дляМизимец
Та я 2 рази поцілувала замок сьогодні, в області весь день повітряна тривога.поліклініка не працює, хоча в кабінетах світло горить. Тільки відбій, то люди за записом б´ються в черзі. А в мене ж запису немає. Мене записали аж на 13 січня в реєстратурі.