Кицюююня• 03 января 2025

Не зробили z звіт 28.12. Помітили 2.01. Як подати декларацію?

Доброго вечора, допоможіть, хто знає, бо вже всіх бухгалтерів попитала, ніхто не знає. Така ситуація вперше. 28.12 не зробили z звіт, хз як((( 2.01 побачили, z - звіт зробили. Куди включати дохід за 28.12? В річну декларацію за 2024? Чи перести на 2025? Сьогодні побачила роз´яснення, що кошти враховуються по даті чеку.
автор Кицюююня • 03 января 2025
По даті фіскального чеку чи по даті z звіту, не зрозуміла
Поліцейський патруль• 03 января 2025
Объяснительную просто писали раньше от руки и клали в кассовую книгу, если вдруг вопросы будут. Тут другое: как вы дальше смену открывали и закрывали? Он сам ошибку выдает, по-моему если смена больше 12 часов длится
автор Кицюююня • 03 января 2025
Не працювали до 2.01
автор Кицюююня • 03 января 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
Мене зараз річна декларація цікавить
Поліцейський патруль• 03 января 2025
Ответ дляКицюююня
Мене зараз річна декларація цікавить
А второго числа что вы увидели в z отчете? У вас бухгалтера нет? Позвоните в налоговую и объясните ситуацию, они расскажут что делат
Молчунья• 03 января 2025
А сума велика по чеку? Я так років 10 тому лоханулась. Випадково замість з звіту зробила х, і побачила це наступного дня, коли робила. Кошти звісно у касу були оприбутковані числом фіскальної чеку, навіть в цей день була здана виручка до банку, але при перевірці податкова це побачила і штраф за неоприбутковану готівку в 5ти кратному розмірі (нема з звіту - неоприбуткована готівка). Були суди, не один, тянулось довго, але все ж останній суд визнав вірним рішення податкової. Щодо вашого питання, коли оприбутковувати, то думаю все ж 28.12. Зараз може щось і змінилось в законодавстві, давно не працюю, але дибілізм закону запам´ятала((
автор Кицюююня • 03 января 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
Бухгалтера немає.
автор Кицюююня • 03 января 2025
Ответ дляМолчунья
Там 360 грн. Я за штраф менше всього хвилююсь
GaleTTa• 03 января 2025
Включите её в 2024, сделайте бух довідку с объяснением. Вы же из лимита не выпадаете?
автор Кицюююня • 03 января 2025
Ответ дляGaleTTa
Дякую, ні, 360 грн ролі не грають взагалі
GaleTTa• 03 января 2025
Ответ дляКицюююня
Так тем более)
Молчунья• 03 января 2025
Ответ дляКицюююня
Аа... тоді норм.. точно пам´ятаю, що тоді треба було оприбуткквання робити все датою фіскального чеку.. якщо і попадете, то на півтори тисячі, не так багато, в мене тоді була значна сума(((
автор Кицюююня • 03 января 2025
Ответ дляGaleTTa
Так тем более)
Тут питання як побаче це податкова
автор Кицюююня • 03 января 2025
Я ще й закрити цей ФОП хотіла, подала на закриття 31.12 а тут таке((
Гарнюнька• 03 января 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
Там 5 дней уже прошло, штраф влепят.
автор Кицюююня • 03 января 2025
Ответ дляГарнюнька
Там 5 дней уже прошло, штраф влепят.
Та то таке, тут би з декларацією і закриттям розібратись
Гарнюнька• 03 января 2025
Ответ дляКицюююня
А чековая книжка есть?
автор Кицюююня • 03 января 2025
Ответ дляГарнюнька
А чековая книжка есть?
Ні тільки прро
Гарнюнька• 03 января 2025
Ответ дляКицюююня
Ні тільки прро
Ну значит 360 за 28, а потом нули, а себе объяснительную сохранить, что не было света.
автор Кицюююня • 03 января 2025
Ответ дляГарнюнька
В 2024 включить?
Гарнюнька• 03 января 2025
Ответ дляКицюююня
В 2024 включить?
Да, 28е же в 24 году.
автор Кицюююня • 03 января 2025
Ответ дляГарнюнька
Да, 28е же в 24 году.
Дякую