Томатико• 03 января 2025

Пости про данацію крові

Я нормально відношусь до жінок які виїхали до або після війни, але від цих постів про нестачу крові у мене підгорає.
Ну приїдь і здай кров, в чому проблема? Невже думаєте що в воюючій країні треба кров є дорослі люди, які не знають , про нестачу крові???
Сенс в цих репостах, які вони три роки постять, якщо вони навіть будучи в Україні на пару днів не йдуть і не здають кров?
PORKA• 03 января 2025
Я и моя молодая команда что то делаем …)))
Я супер-пупер• 03 января 2025
Заплатити 500 євро за білети туди і назад і взяти тиждень відпустки на роботі? А за квартиру за місяць ти мені заплатиш?
автор Томатико • 03 января 2025
Ответ дляЯ супер-пупер
Прочитайте ще раз текст. Де ви такі унікальні беретесь???
неДоЖиру• 03 января 2025
Я нормально відношусь до людей, які виїхали, допоки вони не починають вчити, як жити тим хто залишився. Кому і коли донатити, які салюти колись будуть в Україні, кому і куди кров здавати і тд
Инстагра_мерша• 03 января 2025
Центр переливания крови просит о репостах. Какая разница кто их сделает? Может кто то из их друзей увидит и сходит
А вы сами сдаете кровь?
Фоточки нема• 03 января 2025
Авторе, а ви знаєте, що 8 з 10 бажаючих як донори не підходять зазвичай?
Пройшла це з дитиною в онко. Донора знайти який може реально стати донором не так просто.
Наприклад, мені донором бути не можна. Хоча я в Україні.
автор Томатико • 03 января 2025
Ответ дляИнстагра_мерша
А вы сами сдаете кровь?
Здавала до війни.
Після початку війни намагалась здавати, не брали через низький гемоглобін.
Підняти поки не виходить.
автор Томатико • 03 января 2025
Ответ дляФоточки нема
Ок будемо вважати що їм всім не можна.
Бутербродница• 03 января 2025
Так це репости, може хто побачить і допоможе. Яка різниця звідки репост, аби був результат.
Хоча мені самі телефонують, якщо треба
автор Томатико • 03 января 2025
Ответ дляБутербродница
Хоча мені самі телефонують, якщо треба
В країні війна. Дефіцит ще і до війни був деяких груп.
Після початку війни проблема загострилась. Хто про це незнає.
Біток чи ефір?• 03 января 2025
Чого вас це бісить?
Бутербродница• 03 января 2025
Ответ дляТоматико
Нічого поганого в розголосі не бачу. Але я донор, мені завжди самі телефонують.
неДоЖиру• 04 января 2025
Ответ дляБутербродница
Унікальна група крові?
неДоЖиру• 04 января 2025
Ответ дляТоматико
Здавала до війни.
Підняти поки не виходить.
Я класно підняла гемоглобін хема плексом, з 102 до 135 за півроку
Гитта Ягг• 04 января 2025
Забейте, это доброта за чужой счет. Тех, кому эти добрые дела ничего не стоят. Но как бы они не стали такими сейчас, они такими всегда были. Просто не проявлялось.
Мне тут одна родственница, которая никогда вообще не была ни разу донором сама, написала, чтобы я кровь «немедленно поехала и сдала» в ней большая потребность. вы назовете этого человека нормальным? Я нет.
А если учесть , что она в курсе, что я беременна это вообще дико выглядит на мой взгляд.
Я просто сделала выводы и заблокировала.

Но я вас понимаю автор, это противно. С начала войны я сдавала кровь 8 раз, она действительно нужна и я могла это делать.
А лезть к другим, навязывать что-то когда сам ничего вообще ни для кого не делал ни на грош, да это мерзко. Это как «патриотки» требующие отправлять умирать чужих детей и мужей и жаждущие воевать до границ 91 года.
автор Томатико • 04 января 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
Чого вас це бісить?
Бо крім репостів від цих людей толку нуль. Самі вони нічого не здають
автор Томатико • 04 января 2025
Ответ длянеДоЖиру
Я його вже теж трози підняла.
Останній раз був на верхній границі норми, але брати не схотіли. Хоча по правилам мали б взяти. Ну і в мене кров мінус. Її завжди не вистачає.
Біток чи ефір?• 04 января 2025
Ответ дляТоматико
А ви про кожного знаєте, хто і що робить?
Пухнасті штани• 05 января 2025
Ответ дляТоматико
Ок будемо вважати що їм всім не можна.
А що тут вважати? Є певні захворювання при яких кров не візьмуть. У мене діабет , у чоловіка бронхіальна астма і ми не підійшли. Ми , навіть , не знали , що не підходимо, прийшли здавати і нам відмовили.