Моська-слон• 04 января в 00:14

Чи правильно я вчинила?

Сину надаруввли 1800 грн на Різдво, НР. Йому 7 років. Вчора захотів машинку хотвілс (100 грн), я сказала - ок, але за свої гроші. Взяв їх. Сьогодні постіль захотів ( біля1300 грн). Я відмовляла,але він так її хотів, купили, але сказала, що теж за його гроші.
Як правильно вчинити - купувати за його, за свої, чи не купувати взагалі?
Результат:
вже голосів: 328
225 (68.6%) За свої хай купує
94 (28.66%) Купити йому за мої кошти
9 (2.74%) Вмовити не купувати
автор Моська-слон • 04 января в 17:17
Ответ дляЦукрові вишні
Трололо
Ви про себе, в чому троль?
Апрель Ивановна• 04 января в 17:20
Ответ дляМоська-слон
Мабуть різної якості в різні періоди бувають, є фланелева доросла, не кашлата, а от вчора в юску звернула увагу, що ще в упаковці, а фланель від щупання вже розкучерявилася, в от дитячі чудові.
Сам магазин подобається, багато дрібниць звідти, на постільній білизні у мене пунктик, що поробиш
Аноним Советчик• 04 января в 22:19
Ответ дляМоська-слон
А що не так? В 7 років не людина? Він і в 4-5 хотів нову постіль?
дивно, в мене дівчата 16 і 8, ніколи постіль не просили