Вероятненько• 04 января 2025
Варус и нац.кешбек
Варус вышел из программы нац.кешбека? С Сильпо и др. пришли отчисления от вчера, а с Варуса от 02.01 нет
короткопамятна• 04 января 2025
Хіба кешбек не на окремі товари окремих брендів нараховується, а в залежності від магазину?
Вероятненько
• 04 января 2025
Ответ длякороткопамятна
На окремі групи, але не у всіх магазинах, в маленьких колбасних, солодощів ні
короткопамятна• 04 января 2025
Ответ дляВероятненько
Зрозуміла. Дякую.
Варус - велика мережа, наче мають нараховувати. Можна на сайті Варуса перевірити, на які товари у них є нацкешбек.
короткопамятна• 04 января 2025
Ответ дляВероятненько
Є у них нацкешбек. Можливо Ви купували товари, на які кешбек не нараховується.