Пупуговка• 04 января 2025
В мене звичайна дитина чи тупенька? Різні думки в голові
Дитині 8 років, другий клас. З математики його хвалять. Читати навчився гарно от в цьому році вже в другому класі, до цього йшов в школу взагалі не вмів читати, за перший рік навчився читати трохи плутаючи літери та дуже повільно.
Пише ну так собі, неохайно, з помилками.
Чого я доколупалася до нього оце? Бо вирішила перевірити його англійську. Це було кілька разів. Він не може запам´ятати навіть прості фрази типу Мене звуть.... Дуже неуважний. І бачу що йому не дуже цікаве навчання. Спортом теж не дуже хоче займатися, з під палки треба змушувати зробити хоча б розминку вранці. Аби в телефоні сидіти цілий день, ото його мрія.
Ваші діти теж такі? Якось в мене напрошується висновок, що мій син не дуже розумний(
Мелочунь• 04 января 2025
Ответ дляМексиканочка
Если ему нравится математика,то вполне согласна с комментариями выше,надо развивать эту сторону.Нравится комп?Найтите 3Д моделирование,например
Сыну знакомых нравился только комп, ни в чем остальном не было заинтересованности, низкие оценки, критика со всех сторон.
Научился писать игры и давно уже зарабатывает намного больше суммы зарплат обоих родителей)
Золота орда• 04 января 2025
Ответ дляПупуговка
Приватний дитячий садок, спілкувалися з ними англійською
Купу занять різних пропонували, возили ж, він просто все кидав
Зараз він теж в приватній школі
Купую йому книжки, читаю йому, проводжу з ним час граюся в настільні ігри
В нього просто нема особливої цікавості ні до чого
Телефон він отримав в 6 років лише, є батьківський контроль обмеження по часу
Зараз він теж в приватній школі
Приватна школа - зло для молодших школярів. Інтернет давати до до рук варто з п´ятого класу. На загальному комп´ютері під вашим контролем можна щось подивитися, але не щоб був необмежений доступ в кишені.
Свій варік• 04 января 2025
Ответ дляПупуговка
Просто згадую себе в його віці
Я любила читати
Чимось цікавилася
Він читати взагалі не хоче, тільки те що домашнє завдання
Я любила читати
Чимось цікавилася
много вы мальчиков восьмилетних знаете, которые читать любят?
Запароленое одеяло• 04 января 2025
Ответ дляПупуговка
Зараз він теж в приватній школі
Только в 6? Зачем он ему в 6, что бы под ногами не путался? Я своей до 10 не собираюсь покупать, часов достаточно.
Золота орда• 04 января 2025
Ответ дляКу-кусик
Люди і дистанційно в школу віддавали дітей. Що тут порівнювати
коли батьки не читають з дитиною в першому класі, то це говорить багато про що. Одиниці з класу не читають добре в квітні-травні першого року навчання. І ті одиниці - це діти, батькам яких начхати на дітей.
Часто батьки платять гроші за приватний садок чи школу - і вважають, що виконали свій обов´язок на цьому.
Оч@ров@Шк@• 04 января 2025
Ответ дляБезсовісна кума
Порівняно з моїм старшим- тупенький, таки да. Але щоб мати гарний результат я вкладалася- навчила читати і займалася з ним сама підготовкою до школи. Коли побачили здібності і бажання до певного спорту- приклали зусиль щоб записати на гурток і возимо регулярно на змагання. Щоб читав- записали до бібліотеки, бо це ж неможливо, які ціни на ті книжки. Але він любить коли ним займаються, так сказати, вдячний учень. Я вважаю що треба строгіше з дітьми, а так вони да, цілий день би в гаджетах сиділи.
Как будто взрослые не так. Тему читает сейчас 70 человек. Не надто цікаву тему, замечу. Интересно сколько из них на Советчице с утра
Запароленое одеяло• 04 января 2025
Ответ дляСтефанія
Якщо дитина до першого класу не знала букви, то тупенькі чи скоріше ліниві батьки, а не дитина. Англійська на уроці в початковій школі це наука дуже поверхнева. Роблю висновки виключно по нашій школі.
Якщо хочете, щоб дитина добре знала предмет потрібно займатись додатково, а не влаштовувати іспити раз на пів року.
От школы зависит. Вот учебник моей шестилетки
Єдина Країна• 04 января 2025
в мене напрошується висновок, що ви -жирна троляка бо казати так про власну дитину нормальна мати ніколи не буде
В рот не ложи• 04 января 2025
Ответ дляПупуговка
Просто згадую себе в його віці
Я любила читати
Чимось цікавилася
Я любила читати
Чимось цікавилася
Вам в вашому дитинстві було нудно. Це був основний стимул для того, щоб знайти собі заняття. А з доступних були - книжки, інколи телевізор, і ігри на вулиці.
А зараз у дітей є доступ до легких розваг. Їм не нудно.
Король дивана• 04 января 2025
Слушайте, ну вы не научили его даже читать до школы, до 7!!! лет. А теперь удивляетесь, что с грамматикой не очень и с английским плохо. Ну это же все связано! А на английский нужно отдавать за год до школы, чтобы толк был. Хоть сейчас на курсы отдайте, что ли. Ну и какие гаджеты в 8 лет? Конечно, он кроме гаджетов ничего не хочет(
Пупуговка
• 04 января 2025
Все, я поняла)
Мама тупенька
Дитину треба було віддати на китайський з рочку
Всі мами тут займаються виключно дітьми з ранку до ночі, читають, вишивають, возять на десять гуртків. Діти не знаю навіщо йдуть у школу, бо в 6 років вже знають всю програму. Гаджетів ні в кого немає.
А приватна школа то зло
Дивно, а як почитаєш інші теми то якось не стикується
Мама тупенька
А приватна школа то зло
Оч@ров@Шк@• 04 января 2025
Ответ дляВ рот не ложи
Ага. Й автор чогось у вихідний день не з книжкою і не на курсах англійської, а розказує на форумі яка в неї тупа дитина. Приклад
Курочка-чубаточка• 04 января 2025
телефон и инет это как зараза...забирает все внимание. Надежда на вас)) Обьясните, что без спорта парень будет некрасиво выглядеть, хилый, а девочки любят спортивных подкаченых....ну когда время придет, конечно)),
Оч@ров@Шк@• 04 января 2025
Ответ дляПупуговка
Все, я поняла)
Мама тупенька
А приватна школа то зло
Мама тупенька
А приватна школа то зло
Автор, откровенно, Вы сейчас в телефоне - ваш ребенок тоже в телефоне. Чем Вы лучше?
И не нужно вспоминать шо було колись. Колись жінка вставала з першими промінчиками сонця і їбашила в полі до ночі. Або шла на річку прати. А Ви чогось ліниво кнопочку пральної машини тикнули і в тому ж гаджеті сидите вже, мінімум, годину
Ку-кусик• 04 января 2025
Ответ дляПупуговка
Все, я поняла)
Мама тупенька
А приватна школа то зло
Мама тупенька
А приватна школа то зло
Тобто ви вважаєте, що навчити дитину читати в 6 років, чи хоча б слідкувати, щоб дитина кожен день вголос читала 15-20 хвилин в першому класі, це те саме, що й курси китайської?
І одна спортивна секція з регулярними відвідуванням, це те саме, що й десять гуртків...
Крижана бурулька• 04 января 2025
Я с детьми занималась много, не могу сказать что они тупые. Возможно если бы сидели в планшетах все время, то были бы такими.
Тушьмушьнюшь• 04 января 2025
Я думаю, такі думки іноді приходять до всіх батьків)). Змалку треба займати дитину і пропонувати різні види діяльності, гуртки, секції, читати, возити на екскурсії, щоб до цього часу вже зрозуміти інтереси і куди лежить душа у дитини. І не давати с руки телефон! Не всім подобається програмування або спорт, умовно кажучи, але важливо зʼясувати, до чого є інтерес або здібності. У мене син, наприклад, виявив здібності до театру. В цьому році зіграв головну роль в шкільному театрі в новорічному спектаклі, шалений успіх. До цього перепробував дуже багато всього, йому 10 років, 5 клас. Але телефон в нього зʼявився лише минулого року в 4 класі, тому в 2 класі таких проблем не було, він постійно був зайнятий іншими речами.
Оч@ров@Шк@• 04 января 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
А в моєї дитини телефон з´явився раніше, ніж вона у школу пішла. Бо я не вважаю гаджети злом, а вважаю це доступом до інформації. Зараз вона в 7 класі, відмінниця і випускниця школи мистецтв по театральному напрямку. Ще дуже гарно малює, хоч і не відвідує подібних гуртків. З інтернету ідеї черпає
Безсовісна кума• 04 января 2025
Ответ дляПупуговка
Все, я поняла)
Мама тупенька
А приватна школа то зло
Мама тупенька
А приватна школа то зло
Правда очі коле
Милота• 04 января 2025
Заберіть телефон, порозумнішає.. перевірено... в такому вці ще можна і варто... з´яаитьчя інтерес до ще чогось, мотивація... чи вистачить вам сили волі на це - інше питання....
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 04 января 2025
Ну в моєї доньки в 8 років немає гаджетів, крім годинника з сім-картою, щоб мені дзвонити. Грає на фортепіано, співає, займається гімнастикою вже 3 роки, гарно малює. На англ додатково ходить. Відмінница в школі, пішла в школу в 6,3, вже читала повністю слова краще всіх в класі. Зараз виграє олімпіади, відмінница. Це я займаюся дитиною і працювати встигаю. Але не вимагаю нічого, просто беру і роблю. І не пропоную купу варіантів всяких гуртків...і не питаю 100 разів чи подобається чи ні. Бачу де є схильності в таланти-те і розвиваю. Вони в цьому віці самі не знають, що хочуть і чим їм займатись далі. Кожного дня нове захоплення. Щоб як ви кажете, автор, вимагати результати, треба щось 1-2 обрати і постійно цим займатися. І пояснювати нащо це треба і хвалити і підтримувати. Тоді дитина побачить, що в неї виходить і в неї самооцінка підвищиться. Ні в якому разі не порівнювати з собою, в мене інші взагалі навики, в дитини свої схильності і таланти,
Оч@ров@Шк@• 04 января 2025
Ответ дляМилота
Якщо тупо забирати, то не порозумнішає. Треба альтернативу цікаву пропонувати. Але для цього треба й самій від телефону відлипнути
Тушьмушьнюшь• 04 января 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
Хороший учебник как для 6 леток. Как называется? У моего в 5 классе On screen, чем-то похож
Запароленое одеяло• 04 января 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Называется Story central plus
Тушьмушьнюшь• 04 января 2025
Ответ дляОч@ров@Шк@
Це тому що у неї є інтереси, а телефон їй в цьому допомагає. У дитини автора ситуація кардинально протилежна. Моєму сину теж телефон допомагає, наприклад в шахи грати, він має 1 розряд. А якби не було цих інтересів, то і він би використовував телефон для «тупіння». Щодо використання телефону дітьми у кожного своя точка зору, але на жаль загальна картина і статистика зовсім невтішні
Оч@ров@Шк@• 04 января 2025
И по поводу гаджетов. Это неотъемлемая часть жизни современного человека. Не считаю, что нужно ребенку запрещать ими пользоваться. Это примерно как запретить ребенку пользоваться электричеством, потому что колись там...
А вот научить пользоваться правильно, как инструментом, извлекая из этого максимальную пользу - можно и нужно
Крижана бурулька• 04 января 2025
Ответ дляПупуговка
Все, я поняла)
Мама тупенька
А приватна школа то зло
Мама тупенька
А приватна школа то зло
А что вы хотели услышать?
Вы надеялись что вам скажут, что у всех так же и что ваш ребенок не отличается от других? Все вокруг считают своих детей тупыми?
Мой средний сын начал говорить по английски раньше, чем на родном языке. Интересно почему? Наверное потому что я решила впервые проверить его знания английского в 8 лет?