Пупуговка• 04 января 2025

В мене звичайна дитина чи тупенька? Різні думки в голові

Дитині 8 років, другий клас. З математики його хвалять. Читати навчився гарно от в цьому році вже в другому класі, до цього йшов в школу взагалі не вмів читати, за перший рік навчився читати трохи плутаючи літери та дуже повільно.
Пише ну так собі, неохайно, з помилками.
Чого я доколупалася до нього оце? Бо вирішила перевірити його англійську. Це було кілька разів. Він не може запам´ятати навіть прості фрази типу Мене звуть.... Дуже неуважний. І бачу що йому не дуже цікаве навчання. Спортом теж не дуже хоче займатися, з під палки треба змушувати зробити хоча б розминку вранці. Аби в телефоні сидіти цілий день, ото його мрія.
Ваші діти теж такі? Якось в мене напрошується висновок, що мій син не дуже розумний(
Мелочунь• 04 января 2025
Ответ дляМексиканочка
Если ему нравится математика,то вполне согласна с комментариями выше,надо развивать эту сторону.Нравится комп?Найтите 3Д моделирование,например
Сыну знакомых нравился только комп, ни в чем остальном не было заинтересованности, низкие оценки, критика со всех сторон.
Научился писать игры и давно уже зарабатывает намного больше суммы зарплат обоих родителей)
Золота орда• 04 января 2025
Ответ дляПупуговка
Приватний дитячий садок, спілкувалися з ними англійською
Купу занять різних пропонували, возили ж, він просто все кидав
Зараз він теж в приватній школі
Купую йому книжки, читаю йому, проводжу з ним час граюся в настільні ігри
В нього просто нема особливої цікавості ні до чого
Телефон він отримав в 6 років лише, є батьківський контроль обмеження по часу
Приватна школа - зло для молодших школярів. Інтернет давати до до рук варто з п´ятого класу. На загальному комп´ютері під вашим контролем можна щось подивитися, але не щоб був необмежений доступ в кишені.
Свій варік• 04 января 2025
Ответ дляПупуговка
Просто згадую себе в його віці
Я любила читати
Чимось цікавилася
Він читати взагалі не хоче, тільки те що домашнє завдання
много вы мальчиков восьмилетних знаете, которые читать любят?
Запароленое одеяло• 04 января 2025
Ответ дляПупуговка
Зараз він теж в приватній школі
Только в 6? Зачем он ему в 6, что бы под ногами не путался? Я своей до 10 не собираюсь покупать, часов достаточно.
Золота орда• 04 января 2025
Ответ дляКу-кусик
Люди і дистанційно в школу віддавали дітей. Що тут порівнювати коли батьки не читають з дитиною в першому класі, то це говорить багато про що. Одиниці з класу не читають добре в квітні-травні першого року навчання. І ті одиниці - це діти, батькам яких начхати на дітей.
Часто батьки платять гроші за приватний садок чи школу - і вважають, що виконали свій обов´язок на цьому.
Оч@ров@Шк@• 04 января 2025
Ответ дляБезсовісна кума
Порівняно з моїм старшим- тупенький, таки да. Але щоб мати гарний результат я вкладалася- навчила читати і займалася з ним сама підготовкою до школи. Коли побачили здібності і бажання до певного спорту- приклали зусиль щоб записати на гурток і возимо регулярно на змагання. Щоб читав- записали до бібліотеки, бо це ж неможливо, які ціни на ті книжки. Але він любить коли ним займаються, так сказати, вдячний учень. Я вважаю що треба строгіше з дітьми, а так вони да, цілий день би в гаджетах сиділи.
Как будто взрослые не так. Тему читает сейчас 70 человек. Не надто цікаву тему, замечу. Интересно сколько из них на Советчице с утра
Ms. Анонимная• 04 января 2025
Меня мама и взрослую считает тупой,не общаюсь с ней и все .
Запароленое одеяло• 04 января 2025
Ответ дляСтефанія
Якщо дитина до першого класу не знала букви, то тупенькі чи скоріше ліниві батьки, а не дитина. Англійська на уроці в початковій школі це наука дуже поверхнева. Роблю висновки виключно по нашій школі.
Якщо хочете, щоб дитина добре знала предмет потрібно займатись додатково, а не влаштовувати іспити раз на пів року.
От школы зависит. Вот учебник моей шестилетки
Єдина Країна• 04 января 2025
в мене напрошується висновок, що ви -жирна троляка бо казати так про власну дитину нормальна мати ніколи не буде
В рот не ложи• 04 января 2025
Ответ дляПупуговка
Просто згадую себе в його віці
Я любила читати
Чимось цікавилася
Вам в вашому дитинстві було нудно. Це був основний стимул для того, щоб знайти собі заняття. А з доступних були - книжки, інколи телевізор, і ігри на вулиці.

А зараз у дітей є доступ до легких розваг. Їм не нудно.
автор Пупуговка • 04 января 2025
Ответ дляЗолота орда
Може, вимоглива?
Це синоніми
Єдина Країна• 04 января 2025
коротше якщо хто й є тут тупенький, то це автор теми
Король дивана• 04 января 2025
Слушайте, ну вы не научили его даже читать до школы, до 7!!! лет. А теперь удивляетесь, что с грамматикой не очень и с английским плохо. Ну это же все связано! А на английский нужно отдавать за год до школы, чтобы толк был. Хоть сейчас на курсы отдайте, что ли. Ну и какие гаджеты в 8 лет? Конечно, он кроме гаджетов ничего не хочет(
автор Пупуговка • 04 января 2025
Все, я поняла)
Мама тупенька
Дитину треба було віддати на китайський з рочку
Всі мами тут займаються виключно дітьми з ранку до ночі, читають, вишивають, возять на десять гуртків. Діти не знаю навіщо йдуть у школу, бо в 6 років вже знають всю програму. Гаджетів ні в кого немає.
А приватна школа то зло
Дивно, а як почитаєш інші теми то якось не стикується
Оч@ров@Шк@• 04 января 2025
Ответ дляВ рот не ложи

Ага. Й автор чогось у вихідний день не з книжкою і не на курсах англійської, а розказує на форумі яка в неї тупа дитина. Приклад
Курочка-чубаточка• 04 января 2025
телефон и инет это как зараза...забирает все внимание. Надежда на вас)) Обьясните, что без спорта парень будет некрасиво выглядеть, хилый, а девочки любят спортивных подкаченых....ну когда время придет, конечно)),
Оч@ров@Шк@• 04 января 2025
Ответ дляПупуговка
Все, я поняла)
Мама тупенька
А приватна школа то зло
Автор, откровенно, Вы сейчас в телефоне - ваш ребенок тоже в телефоне. Чем Вы лучше?
И не нужно вспоминать шо було колись. Колись жінка вставала з першими промінчиками сонця і їбашила в полі до ночі. Або шла на річку прати. А Ви чогось ліниво кнопочку пральної машини тикнули і в тому ж гаджеті сидите вже, мінімум, годину
Ку-кусик• 04 января 2025
Ответ дляПупуговка
Все, я поняла)
Мама тупенька
А приватна школа то зло
Тобто ви вважаєте, що навчити дитину читати в 6 років, чи хоча б слідкувати, щоб дитина кожен день вголос читала 15-20 хвилин в першому класі, це те саме, що й курси китайської? І одна спортивна секція з регулярними відвідуванням, це те саме, що й десять гуртків...
Крижана бурулька• 04 января 2025
Я с детьми занималась много, не могу сказать что они тупые. Возможно если бы сидели в планшетах все время, то были бы такими.
Тушьмушьнюшь• 04 января 2025
Я думаю, такі думки іноді приходять до всіх батьків)). Змалку треба займати дитину і пропонувати різні види діяльності, гуртки, секції, читати, возити на екскурсії, щоб до цього часу вже зрозуміти інтереси і куди лежить душа у дитини. І не давати с руки телефон! Не всім подобається програмування або спорт, умовно кажучи, але важливо зʼясувати, до чого є інтерес або здібності. У мене син, наприклад, виявив здібності до театру. В цьому році зіграв головну роль в шкільному театрі в новорічному спектаклі, шалений успіх. До цього перепробував дуже багато всього, йому 10 років, 5 клас. Але телефон в нього зʼявився лише минулого року в 4 класі, тому в 2 класі таких проблем не було, він постійно був зайнятий іншими речами.
Оч@ров@Шк@• 04 января 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
А в моєї дитини телефон з´явився раніше, ніж вона у школу пішла. Бо я не вважаю гаджети злом, а вважаю це доступом до інформації. Зараз вона в 7 класі, відмінниця і випускниця школи мистецтв по театральному напрямку. Ще дуже гарно малює, хоч і не відвідує подібних гуртків. З інтернету ідеї черпає
Безсовісна кума• 04 января 2025
Ответ дляПупуговка
Все, я поняла)
Мама тупенька
А приватна школа то зло
Правда очі коле
Милота• 04 января 2025
Заберіть телефон, порозумнішає.. перевірено... в такому вці ще можна і варто... з´яаитьчя інтерес до ще чогось, мотивація... чи вистачить вам сили волі на це - інше питання....
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 04 января 2025
Ну в моєї доньки в 8 років немає гаджетів, крім годинника з сім-картою, щоб мені дзвонити. Грає на фортепіано, співає, займається гімнастикою вже 3 роки, гарно малює. На англ додатково ходить. Відмінница в школі, пішла в школу в 6,3, вже читала повністю слова краще всіх в класі. Зараз виграє олімпіади, відмінница. Це я займаюся дитиною і працювати встигаю. Але не вимагаю нічого, просто беру і роблю. І не пропоную купу варіантів всяких гуртків...і не питаю 100 разів чи подобається чи ні. Бачу де є схильності в таланти-те і розвиваю. Вони в цьому віці самі не знають, що хочуть і чим їм займатись далі. Кожного дня нове захоплення. Щоб як ви кажете, автор, вимагати результати, треба щось 1-2 обрати і постійно цим займатися. І пояснювати нащо це треба і хвалити і підтримувати. Тоді дитина побачить, що в неї виходить і в неї самооцінка підвищиться. Ні в якому разі не порівнювати з собою, в мене інші взагалі навики, в дитини свої схильності і таланти,
Оч@ров@Шк@• 04 января 2025
Ответ дляМилота
Якщо тупо забирати, то не порозумнішає. Треба альтернативу цікаву пропонувати. Але для цього треба й самій від телефону відлипнути
Тушьмушьнюшь• 04 января 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
Хороший учебник как для 6 леток. Как называется? У моего в 5 классе On screen, чем-то похож
Запароленое одеяло• 04 января 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Называется Story central plus
Тушьмушьнюшь• 04 января 2025
Ответ дляОч@ров@Шк@
Це тому що у неї є інтереси, а телефон їй в цьому допомагає. У дитини автора ситуація кардинально протилежна. Моєму сину теж телефон допомагає, наприклад в шахи грати, він має 1 розряд. А якби не було цих інтересів, то і він би використовував телефон для «тупіння». Щодо використання телефону дітьми у кожного своя точка зору, але на жаль загальна картина і статистика зовсім невтішні
Оч@ров@Шк@• 04 января 2025
И по поводу гаджетов. Это неотъемлемая часть жизни современного человека. Не считаю, что нужно ребенку запрещать ими пользоваться. Это примерно как запретить ребенку пользоваться электричеством, потому что колись там...
А вот научить пользоваться правильно, как инструментом, извлекая из этого максимальную пользу - можно и нужно
Крижана бурулька• 04 января 2025
Ответ дляПупуговка
Все, я поняла)
Мама тупенька
А приватна школа то зло
А что вы хотели услышать?
Вы надеялись что вам скажут, что у всех так же и что ваш ребенок не отличается от других? Все вокруг считают своих детей тупыми?
Мой средний сын начал говорить по английски раньше, чем на родном языке. Интересно почему? Наверное потому что я решила впервые проверить его знания английского в 8 лет?