Пупуговка• 04 января 2025
В мене звичайна дитина чи тупенька? Різні думки в голові
Дитині 8 років, другий клас. З математики його хвалять. Читати навчився гарно от в цьому році вже в другому класі, до цього йшов в школу взагалі не вмів читати, за перший рік навчився читати трохи плутаючи літери та дуже повільно.
Пише ну так собі, неохайно, з помилками.
Чого я доколупалася до нього оце? Бо вирішила перевірити його англійську. Це було кілька разів. Він не може запам´ятати навіть прості фрази типу Мене звуть.... Дуже неуважний. І бачу що йому не дуже цікаве навчання. Спортом теж не дуже хоче займатися, з під палки треба змушувати зробити хоча б розминку вранці. Аби в телефоні сидіти цілий день, ото його мрія.
Ваші діти теж такі? Якось в мене напрошується висновок, що мій син не дуже розумний(
Милота• 06 января 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
До речі в державній школі завжди знаходяться ізгої в класі незалежно від віку, тому що вчитель це не контролює і його зазвичай не цікавить дружня атмосфера в класі, йому не доплачують за виховання.Майже всі знайомі діти після того, як пішли в перший клас державної школи дуже змінились- нервові, не впевнені в собі, постійно кричать і перебивають.
Навантаження не відповідає віковим нормам
Молода і нерозважлива• 06 января 2025
Ответ дляМилота
Так і є, деякі і в 8 років не вміють читати і писати.