Пупуговка• 04 января 2025

В мене звичайна дитина чи тупенька? Різні думки в голові

Дитині 8 років, другий клас. З математики його хвалять. Читати навчився гарно от в цьому році вже в другому класі, до цього йшов в школу взагалі не вмів читати, за перший рік навчився читати трохи плутаючи літери та дуже повільно.
Пише ну так собі, неохайно, з помилками.
Чого я доколупалася до нього оце? Бо вирішила перевірити його англійську. Це було кілька разів. Він не може запам´ятати навіть прості фрази типу Мене звуть.... Дуже неуважний. І бачу що йому не дуже цікаве навчання. Спортом теж не дуже хоче займатися, з під палки треба змушувати зробити хоча б розминку вранці. Аби в телефоні сидіти цілий день, ото його мрія.
Ваші діти теж такі? Якось в мене напрошується висновок, що мій син не дуже розумний(
НашлаПерепискуМужа• 04 января 2025
Да, сейчас большинство таких детей. Один уже забил на учебу и сидит в телефоне
Второй просто ничего не делает т.к. я телефон разрешаю после того как уроки сделает, почитает, примеры дополнительные решит
Allein74999• 04 января 2025
Моему 13 на днях. Ненавидит спорт и все, что с ним связано, обожает гаджеты, как и все дети. А еще он обожает шахматы - он обыгрывает старшее поколение на ура, они просто офигевают, как быстро он их загоняет в угол. С англ у него все ок.
А вот у меня в детстве была стойкая ненависть к этому языку, всем давалось легко, я учила со слезами и полным непониманием англ грамматики . В семье тупых нет, у каждого свои особенности.
Ку-кусик• 04 января 2025
Ответ дляПупуговка
Невпевненості не було, просто була війна. Тож віддали в 7
У всіх була війна, але ж не всі віддали дітей до школи в сім років. А до цього ковід був, і теж в сім років до школи йшли одиниці.
автор Пупуговка • 04 января 2025
Ответ дляSo_so
Что меня смущает в контексте Вашего ’я вибаглива’. Чтобы быть выбаглывой, сначала нужно ребенку что-то дать, с чего Вы будете ожидать результат.
Кроме гос общеобразовательной школы, в которую он у такой умной и требовательной мамы пошел даже не умея читать, что Вы ему дали?
Приватний дитячий садок, спілкувалися з ними англійською
Купу занять різних пропонували, возили ж, він просто все кидав
Зараз він теж в приватній школі
Купую йому книжки, читаю йому, проводжу з ним час граюся в настільні ігри
В нього просто нема особливої цікавості ні до чого
Телефон він отримав в 6 років лише, є батьківський контроль обмеження по часу
Стефанія• 04 января 2025
Якщо дитина до першого класу не знала букви, то тупенькі чи скоріше ліниві батьки, а не дитина. Англійська на уроці в початковій школі це наука дуже поверхнева. Роблю висновки виключно по нашій школі.
Якщо хочете, щоб дитина добре знала предмет потрібно займатись додатково, а не влаштовувати іспити раз на пів року.
Свезло так свезло• 04 января 2025
Спробуйте розвивати його сильні якості. Логіка, математика. Щось пов´язоно з цим. Головоломки, задачки тощо, можливо його зацікавить література пов´язана з цим. Фізику спробуйте, можливо якісь розвиваючі іграшки або гуртки в цьому напрямку. Робототехніка, роботобудівництво.

Шахи гарна ідея👍🏻
Ку-кусик• 04 января 2025
Ответ дляДоль Чекомбана
’З математики його хвалять’ - але на це ви не звертаєте жодної уваги, зате сунете дитину то в англійську, то в спорт.

Може, у вас майбутній програміст чи інженер росте. Фокусуйтеся на його сильних сторонах, а не слабких. Бо так і самооцінку хлопцю можете зіпсувати.
Сунете - то ви дуже голосно кажете. По два-три заняття в спортивній секції це не ’сунете’)))
автор Пупуговка • 04 января 2025
Ответ дляКу-кусик
Ми були в окупації, так що знаєте не у всіх була війна та однакові умови, не порівнюйте будь ласка
Оч@ров@Шк@• 04 января 2025
Ответ дляПупуговка
Я ж йому не озвучую свої думки
Звичайна дитина нервової мами
So_so• 04 января 2025
Ответ дляПупуговка
Зараз він теж в приватній школі
И Вас не смутило, что ребенок в 7 лет пошел в первый класс не умея читать?
автор Пупуговка • 04 января 2025
Ответ дляСтефанія
Букви він знав
В моєму оточенні не вчили читати теж, в першому класі їх вчать читати з нуля, зараз немає вимоги щоб дитина читала вже коли йде до школи
Оч@ров@Шк@• 04 января 2025
Ответ дляПупуговка
Просто згадую себе в його віці
Я любила читати
Чимось цікавилася
Він читати взагалі не хоче, тільки те що домашнє завдання
При чем тут колись? Вы сейчас что делаете? Не в телефоне сидите? То-то же. Ещё вспомните времена, когда в поле рожали
Смурфетта• 04 января 2025
Розумний, тупенький, який вже є. Ваш. І не оціюнавти його треба, а розвивати в тому що йому цікаво. Не треба тих ярликів, тим більше в молодшій школі.
Ку-кусик• 04 января 2025
Ответ дляПупуговка
Люди і дистанційно в школу віддавали дітей. Що тут порівнювати коли батьки не читають з дитиною в першому класі, то це говорить багато про що. Одиниці з класу не читають добре в квітні-травні першого року навчання. І ті одиниці - це діти, батькам яких начхати на дітей.
Запароленое одеяло• 04 января 2025
Ответ дляПупуговка
Я просто досить вибаглива
Смешно. На словах только?
Я требовательная, поэтому занимаюсь с ребёнком с 3х лет, регулярно. Межполушарное развитие, речь (были некоторые проблемы), чтение, счет, логика, рисование. Занятия построены так, что ребёнок их любит. С английским все плохо, у меня не получается её подтянуть, поэтому отдала её в школу с очень сильным английским, на делюсь все получится.
А ваша требовательнось - это поставить ярлык тупого и забивать на него дальше?
Мексиканочка• 04 января 2025
Ответ дляПупуговка
Я просто досить вибаглива
Не надо пытаться через ребенка осуществлять свои мечты.Предложите пойти в секцию,пусть посмотрит что и как,может что-то понравится.Английский в школе никудышний,наши ни читать,ни букв не знали ко 2 классу.
Закусенец• 04 января 2025
Ответ дляПупуговка
Я просто досить вибаглива
Оце воно і є)
За що не візьмись, вискакує мама з вимогами, коментарями, виправленнями, претензіями.
Безпечніше ні за що не братися, а тихо сидіти в телефоні
Мелочунь• 04 января 2025
Ответ дляПупуговка
Я ж йому не озвучую свої думки
Автор, я чувствовала с садиковского возраста, что мама считала меня не умной, она не озвучивала, хвалила, но я прям кожей чувствовала ее разочарование во мне. Так было пока я росла. Сейчас мне 48 и я давно отлично устроена, получше многих умненьких отличниц, потому что мозги на самом деле это не зубриловка
Роздратована шкіра• 04 января 2025
Ответ дляПупуговка
Просто згадую себе в його віці
Я любила читати
Чимось цікавилася
У вас мобилки с интернетом не было
Сама купляю квіти• 04 января 2025
Ответ дляПупуговка
Я просто досить вибаглива
Часто «достать вибагливі» мамы психологически «кастрируют» сыновей, смотрят оценочно, критикуют, ругают за ошибки, но практически не хвалят. И у ребёнка срабатывают защитные реакции на то, чтобы что-то пробовать, интересоваться (все равно что-то сделаешь не то или не так). Лучше быть требовательной к себе, разобраться в том, как устроена детская психика, как происходит ее формирование и самооценки и т. д. Это поможет понять, как помочь своему ребёнку и строить с ним здоровые отношения.
Роздратована шкіра• 04 января 2025
Ответ дляПупуговка
Майже нічим
Гуляти, гратися просто любив
Лего збирає іноді
Пропонували йому багато всього, він з усього обирає лише розваги
Ну это нормально. Просто с возрастом надо дать понять, что розваги только после дз, домашних обязанностей, учебы.
Смайликівна• 04 января 2025
Ответ дляПупуговка
Просто згадую себе в його віці
Я любила читати
Чимось цікавилася
Бо у Вас телефону не було
Скоро_вчера• 04 января 2025
Ответ дляПупуговка
Зараз він теж в приватній школі
Ему не интересно, потому ,что у него нет достижений, ему себя не за что хвалить, не чем гордиться, он не понимает ,не знает.Нормальная психика не хочет дискомфорт, она хочет радости и покоя.Вот он и находит это в ничего не деланьи.Развивать навыки ребенка это ваша ответственность.Если каждый день он будет учить по два слова на английском и повторять предыдущие, то за месяц он выучит новых 60 слов.Но это вы должны его заинтересовать, научить,контролировать.У детей нет внутренней мотивации, да собственно и у взрослых она не стабильна, стабильна только дисциплина.
Мексиканочка• 04 января 2025
Если ему нравится математика,то вполне согласна с комментариями выше,надо развивать эту сторону.Нравится комп?Найтите 3Д моделирование,например
Прагматик флегма• 04 января 2025
Ответ дляПупуговка
Пропонували карате, футбол, брейк данс. Походить два-три заняття, на кожному скиглить як йому важко і не хоче більше
Читати не хоче, читаю йому сама, це йому цікаво щоб я читала вголос
Пропонуйте щось інше, нащо зупинятись на 2 видах.
Книжки є в мп3, а ще дітям манга та комікси класно заходять (але треба шукати завершену серію).
Якщо подобається математика та логіка запропонуйте спідкубінг або шахи.
Якщо липне до телефону - спитайте чи не хоче спробувати сам ігри робити (почати можна з того ж скретчу, далі констракт і всіляке інше..)
Може йому малювання цікаве взагалі
Золота орда• 04 января 2025
Ответ дляПупуговка
Просто згадую себе в його віці
Я любила читати
Чимось цікавилася
Вам же батьки не сунули в руки швидкий дофамін вигляді смартфону.
Роздратована шкіра• 04 января 2025
Ответ дляПупуговка
Букви він знав
Вимоги нет, но на самом деле единицы в 7 лет не умеют читать. Моих научила читать логопед 5,5-6 лет и объяснила звукобуквенный анализ.
Золота орда• 04 января 2025
Ответ дляПупуговка
Я просто досить вибаглива
Може, вимоглива?
А Я Самая Самая• 04 января 2025
Ответ дляПупуговка
Просто згадую себе в його віці
Я любила читати
Чимось цікавилася
Любов до читання треба прищепляти з 4-5 років,читати дитині,просити її переказувати і тд. А з приводу англійської-здайте в нормальну студію і в 10 років буде щебетати А2,мультики включайте англійською,в ігрулі вони рубаються з однолітками зі всього світу,там англійську розмовну побутову прокачують. У Вас звичайна дитина. А Ви дивіться по ітогу підсумки свого життя на даний момент- освіта,кар´єра, здатність вибрати хорошого чоловіка в супутники,спішне сімейне життя,фінанси і тд. Може Вам особо і хвалитися нічим особо, то толку з того читання в молодшій школі
Безсовісна кума• 04 января 2025
Ответ дляПупуговка
Зараз він теж в приватній школі
Порівняно з моїм старшим- тупенький, таки да. Але щоб мати гарний результат я вкладалася- навчила читати і займалася з ним сама підготовкою до школи. Коли побачили здібності і бажання до певного спорту- приклали зусиль щоб записати на гурток і возимо регулярно на змагання. Щоб читав- записали до бібліотеки, бо це ж неможливо, які ціни на ті книжки. Але він любить коли ним займаються, так сказати, вдячний учень. Я вважаю що треба строгіше з дітьми, а так вони да, цілий день би в гаджетах сиділи.