Кидстаффовка• 04 января 2025
Какой вес и рост у ваших подростков?
Добрый день.
Сыну в мае будет 17 лет,рост 184 см,вес 60,5-61 кг,сильно переживаю что это недостаточный вес для такого роста,кушает хорошо,но вес уже долгое время стоит на месте,какой рост и вес у ваших подростков? спасибо
сладкий_ноябрь• 04 января 2025
Їсть добре, це ні про що не свідчить.
Якщо полічите калорії, то вийде менше норми, тому й худий.
+ відсутність спорту, бо спорт дає мʼязи, а мʼязи додають ваги.
Русланка з гілки• 04 января 2025
Дочь 14 лет, 160 см и 40 кг, аппетит прожорливый)) Одни мышцы, а не ребенок.
Педиатор_я• 04 января 2025
Якщо зі здоров´ям все добре, то чого переживати?
Ви ж не свиню на убой відгодовуєте
Нафаня Маня• 04 января 2025
Син, 17 в марте, 178 см, 56 кг. С лета ходит в спортзал, мышцы появились, по весу всего пару кг набрал. Аппетит отличный.
Борець за гаманець• 04 января 2025
Ответ дляРусланка з гілки
а, ну дівчатка то інше, моя була до 20 років 160 см та 39 кг, наразі їй 22 вже 52 важить
барабанщица• 04 января 2025
15 років. 183см, 54кг. Довге і худе, але взагалі не хвилююся, наросте. Треба спорт, але дитина навідріз відмовляється.Більше турбує менший 162см і 52кг. І це вже схуд.
Светка-пипетка• 04 января 2025
Син скоро 17 , 185 , вага десь як у сина автора, може і менше.
Не переживаю. І я, і чоловік теж були худими в такому віці