неДоЖиру• 04 января в 17:38

Чоловік , який приїхав з роботи морально добивати

Сьогодні була ситуація знову з цими тривогами , у мене вже здають нерви , я вже майже розплакалась , але взяла себе в руки і пішла з дитиною гуляти в парк . Приїхав мій чоловік , так я дзвонила і плакалась йому , приїхав з роботи , прийшов в парк і почав мене морально добивати , я так розплакалась і сказала навіщо ти приїхав , щоб мене добивати морально , краще б був на роботі , я не просила приїжджати . Взяв розвернувся і пішов додому , дитина за ним побігла . У мене всередині така злість на нього . Хочу взяти і виїхати. Я більше не витримую навіть тривог , бо останній час в моє місто постійно прилітає , ще і чоловік почав морально давити .
ГЛЮкоза• 04 января в 18:08
Ответ длянеДоЖиру
Я тільки милу виводити на емоції , коли боюсь , бо його це бісить , а так ні
Частину не зрозуміла, а далі ключове: ви знаєте, що його це біситиме, і робите це, хоча це не життєво необхідно. Тобто ви це робите, щоб його вибісити? Вам самій до психолога і до психіатра за заспокійливим А вже потім в їздити. Тільки комплексно.
ГЛЮкоза• 04 января в 18:09
Ответ дляЭмчЭндЭм
Так от абъюзера давно пора уходить
У ситуації автора - від себе не підеш
90x60x90• 04 января в 18:13
Ответ дляБорщик
Просто дорослі люди, які самі приймають рішення, а не добиваються істериками, щоб хтось це зробив за них.
Іноді у людини приходить стан, коли потрібна підтримка і співчуття, , третій рік живемо в цьому дурдомі і всі ми різні. Моральна рівновага, це ресурс, яки потрібно чимось підтримувати. Автор ще й вдома працює, тобто особливо серед людей не буває, коли ти туди-сюди, серед людей - це значно легше, ніж сама вдома і дитина за спиною.
А тут прям всі так агресивно напали на людину, яка прийшла за підтримкою.
Автор, підтримку і співчуття тут рідко можна отримати, швидше заклюють. Знайдіть собі те, від чого ви буде поповнювати свій моральний ресурс, візьміт дитину і поїдьте десь в Славсько чи куди ще, на тиждень, поспіть, погуляйте на свіжому повітрі, відпочиньте від чоловіка і постійних загроз, на свіжу голову подумайте над подальшими планами.
Хлопаю ресницами• 04 января в 18:15
Ответ для90x60x90
Надо покудахтать какой он козел,а она святая?
Борщик• 04 января в 18:16
Ответ для90x60x90
Приходить. І не тільки у автора, до речі. Чоловікам зараз ще важче. Навіть якщо вони не істерять ’всьо пропало’
90x60x90• 04 января в 18:16
Ответ дляХлопаю ресницами
Ні ви ні я не знаємо їх близько, хто прав, хто винен - це все складно. Але якщо людина сюди прийшла - значить більше нікуди. Іноді не так складно просто не добивати.
Борщик• 04 января в 18:18
Ответ для90x60x90
Якби було так, то вона б не ставала в позу ’Ну і шо, я теж працюю, ще й з дитиною, а я така молодець, а він козел’. Дьявол в деталях
Гитта Ягг• 04 января в 18:22
Душная и токсичная, эгоцентричная тетка считающая что только ей страшно, хочет чтобы муж ей сказал « забирай ребенка и выезжай, вот тебе деньги а я останусь». И чтобы если пойдет как-то не так упрекать мужа в отъезде и ныть и жаловаться снрва и снова.
Хотите ехать едьте, не нужно доканывать мужа.
Фантазерша• 04 января в 18:32
Ответ дляНамазюкана нішою
Теперь я понимаю мужика.
До обіду дзвонила, в істериці билася, паніка, коридор, чи сховище. Зірвала з роботи, приїхав, а вони в парку гуляють))) і добиває її він))
автор неДоЖиру • 04 января в 18:32
Ответ для90x60x90
Дякую 🙏
Фантазерша• 04 января в 18:33
Ответ длянеДоЖиру
Повірте і я розумію 😔 тому хочу виїхати , хай знайде собі спокійну, тільки буде сюрприз, що він морально постійно давить , не тільки з війною повʼязано ( не так стоїш, не так ходиш , не так говориш і тд ).
З того і починати треба було, що хочете закордон. Або маніпулювати чоловіком
Фантазерша• 04 января в 18:42
Ответ дляБорщик
Скоріше за все, працює вона мамою
Начальник Анонимов• 04 января в 18:43
Ответ длянеДоЖиру
Не хочу бо тут мій дім , але не можу вже морально із-за війни тут знаходитись .
Ви жалілися чоловіку. Вони по іншому сприймають ніж жінки. Тобто коли ви жаліється, він думає, що він має зробити, як це вирішити. Які дії ви від нього чекаєте?
Творог для розжига• 04 января в 18:44
Ответ длянеДоЖиру
Так разводись , кто вам мешает .
КонхфЭдкаТузик• 04 января в 18:45
Автор, а какой реакции вы ждёте от мужа? Что он должен сказать, сделать, чтобы вам стало легче?
Борщик• 04 января в 18:47
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Автор обиделась уже. Будет показательно молчать
автор неДоЖиру • 04 января в 18:48
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Напевно підтримки чоловічої , а її нема . Ось і все …
Творог для розжига• 04 января в 18:49
Ответ длянеДоЖиру
Чию милу ви виводите на емоції ?
Фантазерша• 04 января в 18:50
Ответ длянеДоЖиру
У якому вигляді? Кинути роботу, сісти, обнятися і плакати разом в коридорі?
Борщик• 04 января в 18:50
Ответ длянеДоЖиру
Что конкретно, какие конкретно действия Вы вкладываете во фразу ’чоловіча підтримка’?
автор неДоЖиру • 04 января в 18:51
Ответ дляТворог для розжига
Чию милу ви виводите на емоції ?
*можу
90x60x90• 04 января в 18:51
Ответ длянеДоЖиру
Зробіть висновки і ніколи не жалійтеся чужим , особливо жінкам, бо ще й запитають де чоловіка підібрати, не чекайти від інших співпереживання, особливо від ’своїх’. Знаходьте для себе заняття, не вивозите - поїдьте тимчасово з дитиною, зрозумієте чи воно вам потрібно, чи справитеся сама, можливо варто поприймати заспокійливе щось.
КонхфЭдкаТузик• 04 января в 18:58
Ответ длянеДоЖиру
Я живу в Сумах, тут тоже не мёд. Работаю дома, ещё и на девятом, последнем этаже. Знаете, мне очень страшно
Но, звонить мужу с историками и в мыслях нет. Хоть у нас и хорошие отношения.
Просто не вижу смысла. Что он сделает? Скажет, не бойся, все будет хорошо? Так это бред, он не провидец
Прибежит с работы и будет со мной? Ну, уволят его, что дальше?
Какой смысл в этих истериках?
Мне кажется, дело не в вашем страхе, тут что-то другое, связанное с отношениями с мужем
Дадосвидания• 04 января в 18:59
Ответ длянеДоЖиру
Не оправдывает ваших ожиданий просто :)
Ну что ж поделаешь...
Как говорят: меньше ожиданий - меньше страданий!
автор неДоЖиру • 04 января в 19:01
Ответ дляБорщик
Поговорити , заспокоїти . Якщо не може , значить не треба їхати з роботи ,щоб сказати мені , яка я нюня, що боюсь .
Ви розумієте, мій чоловік приїхав з роботи , зірвався , щоб сказати , що я нюня ( одним словом опишу) . Це нормально ? Те що я сама з дитиною і працюю паралельно дома , його не цікавить. А може краще б погуляв з дитиною , щоб я пішла відпочила ? Ні , він приїхав мене морально принизити і піти додому . Ви хочете сказати - це нормально ? Так я потрібую відпочинку , дитина у нас хворіє більше ніж ходить в садочок , вона гіпер активна ( на це є причини ) , бабусі і дідусь поряд нема , як думаєте , а така поведінка нормальна для чоловіка ? Так я не супер роблю , але я морально дуже стомлена і хочеться , хоч щось приємне почути від чоловіка .
КонхфЭдкаТузик• 04 января в 19:06
Ответ длянеДоЖиру
Так вы истериками ничего приятного не дождетесь. Не тот путь вы выбрали.
Мужчины вообще такое не любят, а сейчас, когда он и сам в напряжении, а он, поверьте, тоже боится и за себя, и за вас с ребенком, его это только раздражает
Вам надо научиться спокойно доносить мужу свои чувства
Творог для розжига• 04 января в 19:08
Ответ длянеДоЖиру
То есть , он по каждому вашему звонку 20 раз в день срываться с работы , мчаться к вам в парк , брать вас на ручки и утешать ? Блин , я бы тоже озверела .
Борщик• 04 января в 19:09
Ответ длянеДоЖиру
Так шо ж Ви не пішли відпочити? А почали відправляти його назад на роботу? Ви наче щось і хочете, але ніколи цього не робите. Хочете поїхати, а не їдете. Хочете відпочити, а в результаті влаштовуєте скандал.
Я вже писала вище, він приїхав, бо Ви в істериці, а з Вами ж дитина (яка до речі пішла за татом додому, теж не залишилась Вас підтримати).
Розумієте, Ви вижимаєте з рідних людей емоції, яких в них вже теж немає. Бо Вас оточують не Робокопи, а такі ж самі люди як і ви. Які теж бояться, які теж не знають як правильно зробити і т.д.
автор неДоЖиру • 04 января в 19:09
Ответ дляТворог для розжига
Ви думаєте я дзвоню кожен день по 20 разів ?
Борщик• 04 января в 19:11
Ответ длянеДоЖиру
Авторко, ви вже раз 20 за цю тему повторили, що хочете виїхати. Що Ви реального зробили в цьому напрямку? Вивчили мову,якщо це закордон? Вибрали країну чи місто з підходящими умовами? Підібрали варіанти житла, школи-садочку, роботи?
Чи оце ваше ’я хочу виїхати’ просто маніпуляція?