неДоЖиру• 04 января в 17:38
Чоловік , який приїхав з роботи морально добивати
Сьогодні була ситуація знову з цими тривогами , у мене вже здають нерви , я вже майже розплакалась , але взяла себе в руки і пішла з дитиною гуляти в парк . Приїхав мій чоловік , так я дзвонила і плакалась йому , приїхав з роботи , прийшов в парк і почав мене морально добивати , я так розплакалась і сказала навіщо ти приїхав , щоб мене добивати морально , краще б був на роботі , я не просила приїжджати . Взяв розвернувся і пішов додому , дитина за ним побігла . У мене всередині така злість на нього . Хочу взяти і виїхати. Я більше не витримую навіть тривог , бо останній час в моє місто постійно прилітає , ще і чоловік почав морально давити .
Парасюха• 04 января в 19:17
Ответ длянеДоЖиру
Кривий Ріг
Так а що там страшного? Сьогодні була тривога на тарахтєлки, які взагалі були далеко від КР. Якщо балістика з півночі до нас не дістає, але тривогу вмикають. Читайте монітори, щоб знати чи є привід плакати чи ні. Попийте заспокійливе якесь.
неДоЖиру
• 04 января в 19:20
Ответ дляБорщик
Авторко, ви вже раз 20 за цю тему повторили, що хочете виїхати. Що Ви реального зробили в цьому напрямку? Вивчили мову,якщо це закордон? Вибрали країну чи місто з підходящими умовами? Підібрали варіанти житла, школи-садочку, роботи?
Чи оце ваше ’я хочу виїхати’ просто маніпуляція?
Закордон не планую . Хочеться їхати в Ужгород , я була там 2 місяці , як почалась війна .
Знаєте стан , коли все твоє життя в одному місті , але ти тут не можеш знаходитись , бо морально погано . Хочеться виїхати , але я не розумію , що я буду робити сама з дитиною .
На 20 тис в міс , які я заробляю , тільки зняти квартиру в Ужгороді
Хлопаю ресницами• 04 января в 19:20
Ответ длянеДоЖиру
Поговорити , заспокоїти . Якщо не може , значить не треба їхати з роботи ,щоб сказати мені , яка я нюня, що боюсь .
Ви розумієте, мій чоловік приїхав з роботи , зірвався , щоб сказати , що я нюня ( одним словом опишу) . Це нормально ? Те що я сама з дитиною і працюю паралельно дома , його не цікавить. А може краще б погуляв з дитиною , щоб я пішла відпочила ? Ні , він приїхав мене морально принизити і піти додому . Ви хочете сказати - це нормально ? Так я потрібую відпочинку , дитина у нас хворіє більше ніж ходить в садочок , вона гіпер активна ( на це є причини ) , бабусі і дідусь поряд нема , як думаєте , а така поведінка нормальна для чоловіка ? Так я не супер роблю , але я морально дуже стомлена і хочеться , хоч щось приємне почути від чоловіка .
Тцк у вас гуляющих мужчин не гребут?
неДоЖиру
• 04 января в 19:21
Ответ дляПарасюха
Сьогодні була балістика з Токмака
КонхфЭдкаТузик• 04 января в 19:21
Ответ длянеДоЖиру
Это называется - от себя не убежишь
Борщик• 04 января в 19:21
Ответ длянеДоЖиру
То Ви підшукуєте собі більш оплачувану роботу може? Прокачуєте якісь скіли, може, щоб мати змогу отримувати більшу зарплатню?
І да, я не знаю такого стану. Особисто я сиджу вдома. Але постаралась продумати всі можливі шляхи розвитку подій і потихеньку підстеляю собі соломки по кожному варіанту. Тому мені нема ні часу, ні сил істерити, бо занята іншими речами.
Парасюха• 04 января в 19:23
Ответ длянеДоЖиру
Сьогодні була балістика з Токмака
Цікаво, де ви таке читали? Орієнтуйтесь на канали у яких багато підписників. Взагалі перший раз чую, щоб з Токмака щось на нас летіло...
Творог для розжига• 04 января в 19:24
Ответ длянеДоЖиру
Ви думаєте я дзвоню кожен день по 20 разів ?
Даже если не 20 , а только 3 раза - это тоже напрягает .
КонхфЭдкаТузик• 04 января в 19:25
Ответ длянеДоЖиру
Сьогодні була балістика з Токмака
Автор, к нам баллистика долетает без тревоги. Ее просто не успевают давать
Может вам меньше читать ТГ? Отписаться хотя бы от помоечных каналов
Больше отвлекаться на что-то
неДоЖиру
• 04 января в 19:25
Ответ дляПарасюха
З таганрога теж не летіло , а тепер летить . Південь і південний -схід балістика на мене наводить страх
Хлопаю ресницами• 04 января в 19:27
Ответ длянеДоЖиру
Муж по телефону скажет,все будет хорошо и вы успокоитесь?
Парасюха• 04 января в 19:33
Ответ длянеДоЖиру
Розумію вашого чоловіка. Чесно. Таганрог і Токмак. Ви серьозно, чи то ви аби ляпнути? Дивіться на карту. Сьогодні взагалі балістики НЕ БУЛО!!!
Пару дронів протягом дня і то далеко від КР.
миссДавеча• 04 января в 19:35
Ответ длянеДоЖиру
Кривий Ріг
Так давно надо было с ребёнком оттуда выехать. Чего вы 3 года ждёте ? Если и у вас уже нервы ни к чёрту и мужу мозг выносите.
Парасюха• 04 января в 19:36
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Больше отвлекаться на что-то
Та не понятно, що автор читає. Сьогодні на КР балістика взагалі не летіла. І я так зрозуміла, що для автора таганрог і Токмак одне й те саме. Мабуть чоловік нервував не просто так...
Топтунша• 04 января в 19:37
Ответ длянеДоЖиру
Повірте і я розумію 😔 тому хочу виїхати , хай знайде собі спокійну, тільки буде сюрприз, що він морально постійно давить , не тільки з війною повʼязано ( не так стоїш, не так ходиш , не так говориш і тд ).
Так а на фига вы с ним живете? Жертвоприношение?
Элька-Карамелька• 04 января в 19:43
Ответ дляПарасюха
Так, я теж не розумію трагедії. Є канали, яки пишуть коли летить конкретно до нас
Элька-Карамелька• 04 января в 19:44
Ответ дляПарасюха
Сьогодні була балістика хвилин 20 загальна, без напрямку і пару раз шахеди .
Непереможна• 04 января в 19:45
Варианта 2, или муж говняшка, или тоже живой человек который не вывозит обстановки. Но так как с детства мальчикам внушают что они не плачут - вместо слез у него словесный бокс с вами.
Парасюха• 04 января в 19:45
Ответ дляЭлька-Карамелька
Я працюю віддалено, сьогодні навіть в коридор не виходила жодного разу. Прочитала тему, думала може я щось пропустила. Та ні, передивилась, було пару дронів, як я вище писала. І взагалі коли це до нас летіла балістика з Запорізької області 🤦♀️
Парасюха• 04 января в 19:46
Ответ дляЭлька-Карамелька
Ну автор пише з Токмака 🤯
неДоЖиру
• 04 января в 19:50
Ответ дляПарасюха
ЗавЛабСнаб• 04 января в 19:54
Ответ длянеДоЖиру
Автор, всі українці знають цей стан. Оця вся невизначеність, небажання виїздити і жити десь аби де, це все зрозуміло. Але ви тоді маєте визначитись, на жаль, або «у себе вдома, де все життя», або «не дома, але в безпеці». Ну або вам вище писали варіант - піти до лікаря, приймати заспокійливі раз ваша психіка не може впоратись, і робити ви нічого не можете.
Через скандали і істерики ви навряд отримаєте підтримку чоловіка, це всіх дратує.
КонхфЭдкаТузик• 04 января в 19:57
Ответ дляЗавЛабСнаб
Рано или поздно, автор все равно пойдет к психотерапевту. Только не через войну, а через истерики, которые ее доведут до невроза. Это неизбежно
А винить она будет всех вокруг в этом, но не себя
Бараболька• 04 января в 20:02
Ответ длянеДоЖиру
Він має зірватись з роботи, щоб погуляти з дитиною?
неДоЖиру
• 04 января в 20:08
Ответ дляБараболька
Ні , якщо сам зірвався з роботи по своєму бажанню , МОЖНА погуляти з дитиною
Парасюха• 04 января в 20:28
Ответ длянеДоЖиру
фото
Ну і? З півночі. Ви розумієте що це не запорізька обл? Не було сьогодні загроз для КР ніяких. Що за маячня про Токмак?
Монітори ж для того і є, щоб розуміти є загроза для нас чи ні. Сьогодні спокійний день.
Борщик• 04 января в 20:31
Ответ дляПарасюха
У кого як. У мужа автора не очень)
Красота неземная• 04 января в 21:10
Dnipro alerts дуже хороший моніторинговий канал, Ваш КР там фігурує. А що Ви, авторе, будете через тиждень робити, коли щодня загроза міжконтиненталки буде? А вона щодня аж тиждень буде. Починайте вже пігулки пити або виїжджайте чимшвидше. До речі, і сьогодні вночі ракетна атака намічається(, готові?
Бойова• 04 января в 23:13
Ответ дляКрасота неземная
Де ви прочитали про ракетну атаку?