неДоЖиру• 04 января в 17:38
Чоловік , який приїхав з роботи морально добивати
Сьогодні була ситуація знову з цими тривогами , у мене вже здають нерви , я вже майже розплакалась , але взяла себе в руки і пішла з дитиною гуляти в парк . Приїхав мій чоловік , так я дзвонила і плакалась йому , приїхав з роботи , прийшов в парк і почав мене морально добивати , я так розплакалась і сказала навіщо ти приїхав , щоб мене добивати морально , краще б був на роботі , я не просила приїжджати . Взяв розвернувся і пішов додому , дитина за ним побігла . У мене всередині така злість на нього . Хочу взяти і виїхати. Я більше не витримую навіть тривог , бо останній час в моє місто постійно прилітає , ще і чоловік почав морально давити .
Хлопаю ресницами• 04 января в 17:50
Ответ длянеДоЖиру
Не хочу бо тут мій дім , але не можу вже морально із-за війни тут знаходитись .
Муж нытье уже не выносит,так можно здесь поныть. Поезжайте,кто вас держит.
Ашолюдискажуть• 04 января в 17:50
Ответ длянеДоЖиру
Вас кто то держит?
Чемодан-Вокзал-Майами• 04 января в 17:51
Ответ дляБілий шум
Автор. Співчуваю. Моральний пресинг - це важко.
Якщо він постійно вас гнобить, можливо, краще поїхати від нього на захист за кордон?
З чоловіком має бути краще, ніж без нього….
Це в обидва боки працює
неДоЖиру
• 04 января в 17:51
Ответ дляБілий шум
Плюс у відносинах , якийсь жах останній час .
неДоЖиру
• 04 января в 17:53
Ответ дляБорщик
Думаю что-то такое муж автору и озвучил. Что тревоги вообще-то не только для автора звучат, но кому-то ещё работать в это время нужно, а не истерики слушать
А я дома працюю з донькою , що тепер ?
Вмію заміряти найкраще• 04 января в 17:53
Ответ длянеДоЖиру
Повірте і я розумію 😔 тому хочу виїхати , хай знайде собі спокійну, тільки буде сюрприз, що він морально постійно давить , не тільки з війною повʼязано ( не так стоїш, не так ходиш , не так говориш і тд ).
Автор, скільки дитині років? Нащо ви з чоловіком живите?
Накладні мюслі• 04 января в 17:54
Ответ длянеДоЖиру
Так разводы в стране не запрещены. Пока. Разводитесь и живите без прессующего Вас тирана. В чем проблема?
ДА да да• 04 января в 17:55
Ответ длянеДоЖиру
Кривий Ріг
Ну Вы очень впечатлительная. Может и правда лучше уехать. Мои друзья и родные почти не обращают внимание на тревоги, тоже КР
Борщик• 04 января в 17:56
Ответ длянеДоЖиру
А я дома працюю з донькою , що тепер ?
Якись у Вас претензійний тон, дійсно. До незнайомої людини. А що ж тоді вислуховує ваш чоловік?
неДоЖиру
• 04 января в 17:56
Ответ дляБорщик
Ну так ви приписуєте роботу , я теж працюю )
ГЛЮкоза• 04 января в 17:57
Ответ дляБілий шум
Дивно, якщо чоловік прямо пресує, то надзвонювати йому. Якось нетипово, там зазвичай, якщо його немає - видихають, що мозок ніхто не клює.
Хлопаю ресницами• 04 января в 17:57
Ответ длянеДоЖиру
Так вы ж не бегаете к нему на работу и не успокаиваете после каждой тревоги
НичеНипанимаю• 04 января в 17:57
Ответ длянеДоЖиру
Скільки ви разом? Якщо таке вже довго триває, можливо, є сенс зробити перерву. Ви зможете себе сама профінансувати?
Блиск думки• 04 января в 17:58
Ви за три роки так і не зрозуміли, що всім пофіг на ваші почуття. Ви самі відповідаєте за своє життя та дитини, і чоловіки зараз ще більше боятся ніж жінки. Не можете виізджайте.
Борщик• 04 января в 17:58
Ответ длянеДоЖиру
Я не приписую. Людина працює в тривогу, під час загрози балістики. Ви дзвоните і влаштовуєте істерики. Вам під час тривог теж хтось дзвонить, відволікає від роботи криками ’Я біііільше так не можуууууу
. Ми всє умрьом’?
І звичайно, що чоловік їздить, бо Ви не в адекваті, а з Вами ж дитина ще
. Ми всє умрьом’? І звичайно, що чоловік їздить, бо Ви не в адекваті, а з Вами ж дитина ще
Юпитерная• 04 января в 17:59
Ответ дляГЛЮкоза
Не завжди) В мене такі батьки, то навпаки на пресинг мама періодично сама наривалась і наривається. Мабуть нудно їй, не вистачає емоцій, криків.
ГЛЮкоза• 04 января в 17:59
Ответ дляЮпитерная
От тут ключове - початок не з пресингу, людина виводить на емоції. Скоріш за все в автора те саме
На пів ставки• 04 января в 18:00
Автору не можна розлучатися, бо тоді все буде на голову дитини виливатися.
неДоЖиру
• 04 января в 18:01
Ответ дляГЛЮкоза
Я тільки милу виводити на емоції , коли боюсь , бо його це бісить , а так ні
Рассказница• 04 января в 18:01
Ответ длянеДоЖиру
Так він вас не довбає тривогами, а ви його так
Хлопаю ресницами• 04 января в 18:02
Ответ длянеДоЖиру
Зачем ему звонить вообще?
Борщик• 04 января в 18:04
Ответ дляХлопаю ресницами
Зачем ему звонить вообще?
Бо автору страааашно. І поняття нема, що поруч дитина мала, для неї батьки той стовп безпеки, який їх теж тримає на плаву. Не справляєтесь, дійсно виїзжайте. Але порушувати своїми страхами ’почву під ногами інших’ це ж вампіризм
90x60x90• 04 января в 18:04
Ответ дляНакладні мюслі
Чтобы прибежал и взял девочку на ручки, ага.
А ви прям теж з Кривого РОгу чи інших східних міст, що не маєте елементарного почуття емпатії до інших? Чи просто по життю така вся сильна, коня на скаку і вам ніхто не потрібен.
Невісточка ж• 04 января в 18:05
Ответ дляdulenok
А что муж должен делать? Развести руками тучи? Остановить баллистику? Что?
Сказать: уезжай с ребенком.
Принять решение и взять за это ответственность.
Я так поняла автора
Хлопаю ресницами• 04 января в 18:07
Ответ дляНевісточка ж
Сказать: уезжай с ребенком.
Я так поняла автора
Ну да, и быть все равно виноватым,если что-то пойдет не так.
ЭмчЭндЭм• 04 января в 18:07
Ответ длянеДоЖиру
Так от абъюзера давно пора уходить
Борщик• 04 января в 18:07
Ответ для90x60x90
Просто дорослі люди, які самі приймають рішення, а не добиваються істериками, щоб хтось це зробив за них.
Борщик• 04 января в 18:08
Ответ дляdulenok
А оттуда она будет звонить и выносить ему мозг на тему: как мне тут тяжело. Мне плохо, я хочу домой и далее
І ’Це ж ти нас відправив’