Порадьте туш не дорогу дуже, для коротких вій та рідких, щоб в кінці дня очі не зудили та не було ефекту панди,дякую
Малютка-0984• 04 января в 22:06
Буржуа черная и максфактор, другие пробовала - не то...Эвелин кабаре нравилась, но сыпется под вечер.
Ответ дляkanni
Мейбеллин с изогнутой щеточкой в розовом тюбике. Из моих коротких редких ресниц делает красоту!
Я собі таку купила, коли «зажала» гроші на Ланком, а в Єві були знижки та ще й якісь бонуси у мене, які згорали. Мені туш обійшла в в 200 гривень.
Фарбую Мейбелін, а розчісую щіточкою від Ланком Гіпноз. Вії просто чудові!!!