Замулена ріка• 04 января в 21:34
Канікули. Де були з дітьми? Київ що цікавого?
Куди ходили?
Що цікавого бачили?
Де ще плануєте побувати?
Що цікавого бачили?
Де ще плануєте побувати?
ПешитеБесАшипок• 04 января в 21:37
У Львові, Славському, у дідуся з бабусею, повернулися додому, двічі на ковзанку ходили. Ще будемо ходити на ковзанку, по місту погуляємо, зараз гарні святкові декори.
Ёшки_Матрёшки• 04 января в 21:39
съездили на горках ВДНХ.
А на коньки я не пошла, бо там такая толпа шо капец.
А чебуреки очень вкусные, это да 😀
ТаПрямТам• 04 января в 21:40
В цирке были. Хотела на какой-то детский спектакль, но поздно бросилась за билетами… все разобрали нормальное. Хочу на вднг еще свозить позже
Десь так, але...• 04 января в 21:40
Сьогодні були на ВДНГ, карусель, на машинках покатався, дорослі - глінтвейн з шашликом. Загалом сподобалось. Але людей дуже багато
ТаПрямТам• 04 января в 21:42
Ответ дляДесь так, але...
Какие цены на аттракционы там подскажите, пожалуйста. И есть ли что-то для ребенка 4 лет?
Ёшки_Матрёшки• 04 января в 21:46
еще ходили на Михайловскую площу смотреть на Елку, но она какая-то такая маленькая, прям очень.
Памятники защищены,
из розваг - только шарики светящиеся по 200 грн и пару палаток с хавчиком.
Потом пошли вниз, на Майдане в Макдональдсе такая толпа шо пиздц, в туалет не пробиться,
потом спустились в Глобус, там тоже очередь в туалет сорок человек и насцано на полу везде
Памятники защищены,
ПешитеБесАшипок• 04 января в 21:51
Ответ дляТаПрямТам
Краще на канікулах і на вихідних туди не їхати. Це жесть, що там.
ПешитеБесАшипок• 04 января в 21:52
Ответ дляТаПрямТам
Тисяч 3-4 беріть, або краще не їдьте.
ЯсноВидящая• 04 января в 22:00
Каток, кино, театры, цирк, аттракционы, мастер классы (пряники и пицца) и почти каждый день был киновечер с классными фильмами и мультами, по центру гуляли)
ОбережнаЯ• 04 января в 22:14
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Памятники защищены,
Ми пройшли далі в Мак на Хрещатик, буквально 5 хвилин. Місця були, спокійно поїли. Бо на Майдвні дійсно черги величезні.
Зараз в центрі не так красиво, у нас біля Рівер Моллу набагато красивіше.
Ёшки_Матрёшки• 04 января в 22:18
Ответ дляОбережнаЯ
а ви якого числа були ?
ОбережнаЯ• 04 января в 22:21
Ответ дляЁшки_Матрёшки
а ви якого числа були ?
2 січня, десь о 6 вечора. Тобто і вогники подивились, і у великий натовп не попали.
Ёшки_Матрёшки• 04 января в 22:22
Ответ дляОбережнаЯ
а ми 1-го
ОбережнаЯ• 04 января в 22:26
Ответ дляЁшки_Матрёшки
а ми 1-го
Ой ні, то занадто велике випробування для мене— ходити у свята та у вихідні в такі людні місц.🤣
Ми коли з сином хочемо містом погуляти і у мене по роботі виходить, то краще він школу пропустить, ніж в вихідний кудись підемо)
Десь так, але...• 04 января в 23:28
Ответ дляТаПрямТам
Моєму 3. Карусель - 150 грн, на машинках 10 хв - 150 грн.
Ще було багато атракціонів на такий вік, різні невеликі гірки по кругу
ТаПрямТам• 05 января в 10:08
Ответ дляДесь так, але...
Дякую❤️
ТаПрямТам• 05 января в 10:12
Ответ дляПешитеБесАшипок
Тисяч 3-4 беріть, або краще не їдьте.
Как-то вы слишком пессимистично настроены, почему? Есть мы там не планируем, не кормлю ребенка в таких местах. Покататься на нескольких каруселях явно не 4 тыс🤷♀️
ПешитеБесАшипок• 05 января в 10:55
Ответ дляТаПрямТам
Ми просто там часто буваємо, щороку ходимо, тому і пишу, тисячі розлітаються дуже швидко.
Бараболька• 05 января в 11:49
Ответ дляТаПрямТам
Там є ще ЛеМурашник, це ігровий майданчик - не атракціони. Він цікавий для такого віку. Дітям, здається, 250 грн вхід, дорослим безкоштовно. Дорослі можуть сидіть в опалюваній альтанці і читати книжки)
ТаПрямТам• 05 января в 11:58
Ответ дляБараболька
Дякую❤️
Бараболька• 05 января в 12:01
Ответ дляТаПрямТам
Дякую❤️
І ще можна собаку вигуляти в Patron Centre, це взагалі безкоштовно).
Плюс ми сходили в оранжерею - показали дитині, як ростуть лимони, апельсини, мандарини, як працює піч і що таке фортепіано (там можна всім пограти). Начебто неочевидна така розвага, але наш син був у захваті, від фортепіано не відходив взагалі)). Вигул собаки досі згадує
ТаПрямТам• 05 января в 12:02
Ответ дляБараболька
Собаки у нас нет) про оранжерею интересно . Спасибо
Бараболька• 05 января в 12:03
Ответ дляТаПрямТам
Собаку вам дают))
c 10 до 12 там экскурсии. Прогулки по графику, 30 мин, нужно записываться заранее
Бараболька• 05 января в 12:09
Плануємо ще ковзанку - на ВДНГ або в Рівермолі. Судячи з цін, це буде перший і останній похід на ковзанку за рік, але хоча б так.
Моя дитина обожнює міський зоопарк - ми там гуляємо по 4-5 год у будь-яку погоду, тому плануємо ще туди.
Зараз наші розваги - це переважно безкоштовні центри, які пропонують майстерки за кошти донорів. (Такі як ’Літокрил’)
Ёшки_Матрёшки• 05 января в 14:52
Ответ дляБараболька
Собаку вам дают))
интересно, не знала, спасибо за информацию