Фрикаделька• 17 января в 19:03

Куди поступають ваші діти?

Переважно хлопці. Чи всі закордон? Є такі, що будуть поступати в Україні?
мадам Везувий• 17 января в 19:04
Послухаю. Ще не визначився
Робот Вертер• 17 января в 19:10
Очень для меня актуальная тема, тоже кину ухо
Замулена ріка• 17 января в 19:11
За кордон…
Каркуша Клара• 17 января в 19:16
Мій син буде пробувати вступати в вуз в Україні. Але остаточно куди, ще не визначився.
автор Фрикаделька • 17 января в 19:18
Ответ дляКаркуша Клара
Успіху. Якщо не секрет, чому вирішили в Україні?
Жена сантехника• 17 января в 19:21
В колледж (15 лет)
На повара, сантехника, электрика
Електрохарчування• 17 января в 19:22
Якщо є хоч найменша можливість - треба виїжджати. І дівчатам теж
Тирамісу на терасі• 17 января в 19:23
Дочь. Поступать будет однозначно в Украине. Что то связанное с английским языком, на кого и куда точно пока не решила, думает.
КонхфЭдкаТузик• 17 января в 19:48
Син буде поступати в Україні. Куди ще не визначився. Від АйТі до політолога.