ksunya_kiss• 05 января в 12:08
Ми були 2го, як раз була загроза Орешніка, ніхто нікуди не біг в укриття з відвідувачів
Ответ дляОленаЯ
Так, працює, там жахливо, не їдьте.
Дитина проситься
Ответ дляBransoletka
Дитина проситься
Або в будні дні спробуйте, якщо є можливість, або після канікул, такого шпротника за всі роки я ще не бачила. Там пройти неможливо просто,,скрізь черги, виекли з дитиною звідти. А сморід такий стоїть, що одягайте, щось старе, або прийдеться все прати.
Ответ дляОленаЯ
Від чого сморід?