Аноним_Русалка• 04 января в 23:56
Ті, у кого чоловіки сидять зараз вдома
Здається, зі зрозумілих причин. Питання: чи має дистанційну роботу або тимчасово ви забезпечуєте сім´ю? Якщо ви тягнете сама, чи набагато вам стало складніше фінансово?(
Результат:
вже голосів:
420 (68.07%)
Працює
197 (31.93%)
Не працює, все на мені
100%• 05 января в 09:42
Ответ дляКлин_Кляйн
Котика? Швидше за все жінки, які кричать про уявних ’ухилянтів’ і про те, кому такий треба і жінки, які кидають після каліцтва чоловіка - це одні і ті ж самі. По вашій логіці на паркуа такий треба, якщо він без рук/ніг/ очей навіть себе забезпечити чи обслужити не може, не те що сім´ю. Ще і на лікування грошей неміряно тягне.
Ще поки не бачила жінок, які б покинули своїх зкалічених чоловіків. У мене коло військових дуже широке і зі своїм чоловіком таку ситуацію ми обговорювали 1000 разів. Звісно є всякі люди, є жінки, що тримають при собі своїх мужчин, у мене сестра у чоловіка така: ховає свого як тільки може. Ну їх справа. Я не засуджую, я просто такого не розумію. У нас все по-іншому.
Розумна Губка• 05 января в 09:42
Ответ дляКлин_Кляйн
Конечно. Даже в посте, на который Вы отвечали, прослеживается только финансовая выгода от мужчины. Иначе зачем он нужен таким как та, что это писала?!
Дама-мадама• 05 января в 09:43
Ответ дляРозумна Губка
Удалено администрацией...
Да, после такого адреналина и вседозволенности, вернуться на завод за 15к пахать
Дама-мадама• 05 января в 09:44
Ответ для100%
Так времени ещё немного прошло
Каляка маляка• 05 января в 09:44
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Перекличка жён сцыкунов.
Вернуться мужчины с войны, все станет на свои места.Подъюбочникам расскажут кто они такие, и кого они там под юбками защищали.
Думаете до Зеленского доберутся?И всей прислуживающей ему братвы? Ну как говорится,дай нашому теляті,та вовка з´їсти.
Розумна Губка• 05 января в 09:44
Ответ дляДама-мадама
Добавьте ’и оружие с собой с фронта прихватить’.
100%• 05 января в 09:46
Ответ дляДама-мадама
Так времени ещё немного прошло
11 років для вас не багато?
Клин_Кляйн• 05 января в 09:46
Ответ для100%
Ну звісно ви не такі. Але статистика сумна.
Тушьмушьнюшь• 05 января в 09:47
Ответ дляСвідок Перемоги
Ну якщо має змогу на море. Тоді можливо через те, що не побоявся третьої дитини? На яку в батьків однієї чи двох не вистачило сил і фінансів. Тому що бо все розплановано на попередніх дітей і третя знизить якість життя попередніх дітей. Родіть третю. В чому проблема? Пологи, візок, памперси, час і багато чого іншого
3 дітей мало для відтворення населення,вважаю, багатодітність і пільги мають від 5 дітей бути
Розумна Губка• 05 января в 09:48
Ответ дляДама-мадама
Вот понимаете....женщины и денег хотят и их бесит при этом, что кто-то не на войне. Полное непонимание того, что за свой выбор нужно отвечать. Ведь тоже могли бы своих сцыкунов эти сцыкухи прятать. Но нет, они отпустили, а некоторые и отправили.
Тушьмушьнюшь• 05 января в 09:49
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Ті хто переховується,то не чоловіки.
А ті, у кого право на відстрочку? Чоловіки чи ні, на вашу думку?
Леопардові панчохи• 05 января в 09:49
Ответ для100%
Я знаю таких. Не близкие -соседка, подруга друзей, мама одноклассницы дочки. Мужей кинули после травм. Одна уехала за границу, одна просто отвезла мужа к маме в село, одна уехала к своей маме с детьми
Тушьмушьнюшь• 05 января в 09:50
Ответ дляДама-мадама
Не всім і по 15 тис. вистачить. Скільки бізнесів виїхало-вийшло.
Розумна Губка• 05 января в 09:50
Ответ для100%
11 років для вас не багато?
Значит муж Ваш уже профессиональный военный и это его выбор, он этим 11 лет зарабатывает себе на жизнь. В 2014м в бусы не пихали
ротцвеники• 05 января в 09:51
Ответ дляИграйМойГормон
Якщо він не захистить країну, то прийде кацапня і життя не буде.
Баласт— то мущинчик, який сидить у дружини під спідницею і вона його забезпечує. Он понаписували, що радіють, що годують свого чоловіка.
Як з таким сексу може хотітись? Він же не заводить.
Отсутствие мужа заводит больше? )))
3 года войне уже, а заезженные темы все в фаворе. Чудеса ))
Дама-мадама• 05 января в 09:51
Ответ для100%
11 років для вас не багато?
И сколько же покалечено военных было за годы ато?
Дама-мадама• 05 января в 09:52
Ответ дляротцвеники
Отсутствие мужа заводит больше? )))
Тоже не поняла того поста
ротцвеники• 05 января в 09:54
Ответ дляРозумна Губка
у меня знакомая отправила сына. Переубедила, он не сильно хотел. И такие женщины бывают
Прикуси Язика• 05 января в 09:55
Ответ для100%
Брат дуже агресивний став, що на жінку, що на мене і навіть на маму(
Ніхто з ним жити вже не буде
Клин_Кляйн• 05 января в 09:57
Ответ дляЛеопардові панчохи
На жаль, дуже багато таких. Один далекий знайомий навіть батькам став не потрібен, не те що дружині чи дітям. Біле пальто на анонімному форумі всі ми можемо одягнути. Але я впевнена, що жодна з нас тут не піклується про от такого інваліда, не допомагає з дітьми чи його сім´ї фінансово, не хвилюється про майбутнє його дітей. Це все на плечах дружини. А в сумних випадках і зовсім чоловік залишається сам.
Пукимончиг• 05 января в 10:02
Ответ дляЛеопардові панчохи
И ещё сотни тысяч, которым инвалидов досматривать. Многие уже бросили, не осуждаю. Теперь инвалиды на попечении мам, которым уже за 70..
У Вас серед родичів ніхто не воює? Дивіться, щоб бумерангом не прилетіло щось до Вашої родини.
Ну що ви, мамо!• 05 января в 10:02
Ответ дляИграйМойГормон
Тут Вас не підтримають.
Заклюють.
Я один раз написала подібне, та ще й без аноніма, то купу гімна вилили.
Головна функція чоловіка— це захисник своєї родини та «добитчик».
А оте «нєчто», яке сидить у жінки під спідницеюю, на чоловіка не схоже.
Заклюють.
Вообще то у нас равноправие.
Так что, гопачащее бабье может само идти на войну.
А не домахиваться и обзывать чужих людей.
21 век. Открытость типо всего. Все такие проработанные и просвещенные.
Как послушаешь психологов. Так все в твоих руках, тебе никто никому не должен, помоги себе сам и прочее. Ты свободный человек, за все нужно платить, и ТД и тп.
И вдруг, закрыли границы, незаконно.
И очень многие мужчины от 18 до 60 как проклятые рабы в концлагере.
Прозванные и удачливые конечно есть.
Но все остальные вот просто таки ОБЯЗАНЫ пойти на войну.
Обычные гражданские люди. Которые не обучены, которые имеют разное понятие про то что происходит. Пару месяцев где то типо поучился и на ноль.
Сколько погибает таких в первые недели((((
И вдруг, закрыли границы, незаконно.
Прозванные и удачливые конечно есть.
Пукимончиг• 05 января в 10:04
Ответ дляРозумна Губка
У меня на работе 2 женщины кричат, что все должны воевать и до последнего украинца.
У одной ребёнок с инвалидностью. У другой муж непригоден. После инсульта. За границу ездят. Когда был разговор, что не будут выпускать, то бурчала ’кому погано, що непридатний зїзде отдихне за кордоном’. Этот мужчина водит машину, ходит на работу, в спортзал
А эта тв..рь постоянно орёт, что все должны идти на фронт.
У мене на роботі і по 2 сини в родинах на фронті, в кожній родині є ті, хто захищає, працюємо стиснувши зуби на заводі впк.
Тушьмушьнюшь• 05 января в 10:04
Ответ дляРозумна Губка
От не пхали. Мій, як порядний, пішов по повістці в 2014, мобілізували. Списали через рік по здоров´ю. Малій на той момент 7 днів виповнилося з народження. Що за рік пережила - словами не передати, а країна жила як нівчому...
Цветочница• 05 января в 10:05
Ответ дляКлин_Кляйн
Это мой ночной кошмар что мужа заберут и он вернётся покалеченный физически и психически. Я не брошу, я буду тянуть но с трудом представляю хватит ли у меня сил, как после такого жить. Поэтому мне все эти разговоры про патриотизм до одного места по сравнению с таким. Пусть лучше подьюбочником будет чем калекой
Розумна Губка• 05 января в 10:07
Ответ дляТушьмушьнюшь
Ну так нужно было не идти. Выбор идти или не идти. И за него, увы, нужно отвечать.
Тушьмушьнюшь• 05 января в 10:09
Ответ дляРозумна Губка
Та понятно. Я про те, що тоді відчула і забезпечення мобілізованих, зп тоді 1700 грн там була, і все самим купи, і ’підтримку’ суспільства. Цнй раз все зробила, щоб більше мобілізацій в нашій сім´ї не було.
Ну що ви, мамо!• 05 января в 10:10
Ответ дляStrelka_007
Сенс в тому щоб проявити громадянську позицію і формувати правильні запити до влади ’знизу’. На мітинги виходять в основному родини військових (я в тому числі в Києві намагаюся максимально підтримувати). Коли Залужного зняли на Майдан вийшло може 300 людей, решті було ’какаяразніца’? В нас люди думають, кинув бюлетень раз в 4 роки за чергового популіста і всьо, сиди чекай манни небесної. В демократичному суспільстві воно так не працює. Громадянський обов´язок ширший, тут і контроль, і розголос, і петиції, і мирні мітинги і запити до влади. В нас вже на якийсь дешевий цирк перетворилося держуправління. В самий відповідальний історичний момент повний колапс. Призначення відбуваються за принципом лояльності а не професіоналізму, всіх хто мав власну думку і бачення ’абортують’ з системи управління, щоб не заважали. Без демократії і свободи слова будь-яка влада деградує.
Сколько можно лазить по тем майдана? Ничего хорошего они не несут.
Сегодня сержусь• 05 января в 10:11
По теме: мы так живём. Муж дома, я работаю дистанционно в основном, тоже дома. Двое детей, на нем полностью младший + весь быт - уборка всего, закупка, мойка посуды и т.д., кошка.
У мужа пассивный доход 150 долларов, это всё.
Я зарабатываю в два раза больше чем его зарплата, так что даже если бы он сейчас вышел, то младшего надо было бы в частный сад (гос. у нас не работают) и его вся зарплата уходила бы на сад. Ну и смысл в этом???
Заліковий троль• 05 января в 10:14
Ответ дляКоржик
А мені не зрозуміло, чому тато двох дітей має десь ото ховатися, а трьох вже герой може і на море навіть їздити закордон:(
А папа одного ребенка ? А без детей? Все люди должны спокойно жить, это не должно зависеть от количества детей