Аноним_Русалка• 04 января в 23:56
Ті, у кого чоловіки сидять зараз вдома
Здається, зі зрозумілих причин. Питання: чи має дистанційну роботу або тимчасово ви забезпечуєте сім´ю? Якщо ви тягнете сама, чи набагато вам стало складніше фінансово?(
Результат:
вже голосів:
420 (68.07%)
Працює
197 (31.93%)
Не працює, все на мені
Свідок Перемоги• 05 января в 01:06
Ответ дляНетутешня
Майже з усім згодна. Окрім того, що це дискримінація,
Я теж з цим згодна. Саме дискримінація. Але я багатодітна та петицію про знаття броні б для багатодітних не підписала б. Свої мені ближче. І кожній ближче своє, а не чуже
Бесконечность-не предел• 05 января в 01:06
Ответ дляКучерявочка
Ваш не ссыкун поэтому вы такая счастливая и на людей кидаетесь разбавляя свою речь подзаборным хамством и матом?
Пускай идут воюют те, кто кричал в 2022, что переговоры не нужны.
Я так понимаю ваш явно не в штурмовой бригаде служит, а где-то на третьей линии как минимум, или в тылу? Мои все, кто ушли, уже не вернутся.
Де я на вас кидалась? Чи ви за своїми відповідями не слідкуєте? Це ж ви мене в окоп відправили, а бусінку свою заховали
Басноплетка• 05 января в 01:07
Ответ длялаМпочка
І людей в катівнях катують і контролюють кожного. Телефони перевіряють. Хто колись щось лайкнув за Україну- на підвал.
А ще кацапи в чужі домівки залазять тих людей, які виїхали.
І привезли своїх самок в чужі оселі.
От прикольно
І привезли своїх самок в чужі оселі.
От прикольно
Дома и квартиры выехавших занимают, да. Ну так и наша власть согласно украинскому законодательству имеет право расквартировывать военных в частном жилье. И вы правда думаете, что наши в Курской области исключительно платно в гостиницах расквартированы?
Что касается наших местных, то тех, кто живет спокойно и не выпендривается украинской символикой и т.п. - не трогают. У меня с десяток родственников, еще больше одноклассников и прочих знакомых, обоих полов - никто их не трогал. А вот тех, кто выехал в свое время в Украину - мужчин троих мобилизовали, двое из них уже погибли. А сидели б на месте или поехали б в Европу - были б живы.
Розбещена цяточка• 05 января в 01:07
Ответ дляУх яка ж Я
слово оккупация теряет свое лексическое значение в этом тексте)
Походу, это мы в оккупации :((
Гостра на язик• 05 января в 01:07
Ответ дляЗабрала і не сказала
Нет, у меня там сестра живет, а я в Кременчуге
И блок постов сестра не замечает, которые периодически на выезде из города возникают?
ВсеПроВсехЗнаю• 05 января в 01:08
Ответ длялаМпочка
І привезли своїх самок в чужі оселі.
От прикольно
І привезли своїх самок в чужі оселі.
От прикольно
Нафаня недавно кричала, что и у нас нужно всех, несогласных с ней, бросать в подвалы СБУ. Интересно, откуда она вообще высосала эти подвалы СБУ? Из какого немытого пальца?
Кучерявочка• 05 января в 01:08
Ответ дляБесконечность-не предел
Це ви слідкуйте за своїми коментарями і відповідями на них. Перечитайте хто і що кому писав Чужі чоловіки і сини вам нічим не зобов´язані, і ви абсолютно ніхто, щоб розповідати що повинні робити чужі чоловіки , сини і батьки
Свідок Перемоги• 05 января в 01:08
Ответ дляНа циголках
Не скористалася б ні за що. Я маю ту кількість дітей, яку вважаю комфортною для себе і використовувати мої дітородні функції не дозволю з жодною метою і вважаю це дном.
Ви не допускаєте, що може бути комфортно з трьома, чотирма? А якщо двоє, планують 3-ю, а там двійня чи трійня? Є молодий татусь зараз з трійком дівчат. Хай йде служити?
кураГАЛЯ• 05 января в 01:09
Ответ длялаМпочка
Мій чоловік воює, вашого захищає.
Я сиджу зараз працюю. всі при ділі
Що за дибільна фраза він твого захищає.
Її захищає її чоловік, а не ваш!
Бо вже набридло слухати цю зверхність
Її захищає її чоловік, а не ваш!
Бо вже набридло слухати цю зверхність
Забрала і не сказала• 05 января в 01:09
Ответ дляГостра на язик
Так я про сам город, нет тцк вообще в городе , при чем тут блок посты из города ?
Да и блок посты тоже редко
ЕваАдамівнаРайська• 05 января в 01:09
Ответ дляЗабула що?
Уявіть, який куш вони зірвали 😁 Спостерігаю купу багатодітних, які все життя рахували копійки, а тут така можливість - виїзд за кордон! І життя багатодітного врятовано і можна не працювати. Ще й нормальне житло в іншій країні виділяють, так як в родині щонайменше пʼятеро осіб, а це солідні виплати=великі шанси знайти гарне, і, що важливо, окреме житло.
На відміну від родин зі складом троє осіб, наприклад, які у більшості живуть в гуртожитках.
Знала одну таку родину в Німеччині. 6 дітей, батьки не працюють. Щасливі. Виїхали з Чернівців
Гостра на язик• 05 января в 01:10
Ответ дляЗабрала і не сказала
Да и блок посты тоже редко
Блин, да ловят аж бегом. И бусики их все знают уже
Кашка-маняшка• 05 января в 01:10
Ответ дляБасноплетка
И если мы с вами сейчас начнём все что думаем, открыто говорить например на ютубе, то сразу ’постукає СБУ’.
ВсеПроВсехЗнаю• 05 января в 01:10
Ответ дляЗабула що?
Таки так. Багатодітний вже розмножився, вніс, так скажімо, свій вклад у майбутній генофонд. А бездітний якщо помре на війні - не залишить після себе нікого. Логічно було б прирівняти усіх чоловіків, не виділяючи батьків трьох та більше дітей.
Призывать будут тех, кого смогут поймать. Весной снижение призывного возраста. Многодетных не трогают, но это, скорее всего, ненадолго. Зависит от потребности в новых солдатах.
Свідок Перемоги• 05 января в 01:10
Ответ дляЗабула що?
То Ваше коло спілкування - магрінальне середовище, от і про таких лише багатодітних знаєте
Свідок Перемоги• 05 января в 01:11
Ответ дляБесконечность-не предел
Я не пишаюсь ситуацією. Я пишаюсь чоловіком, який не переховується, не вигадувати інвалідноств і не сидить в тилу.
і матільду зберегли))
ДелайКак_Я• 05 января в 01:12
Ответ дляБасноплетка
Вот согласна на все 100. Есть родственники и знакомые в оккупации, есть с чем сравнить. Мужчины живут там спокойнее, чем мужчины в Украине. ЗП/пенсии выше, цены на коммуналку ниже, бомбы с такой частотой на головы не падают, на улицу спокойно выходят, никто в бусик не тянет
Лагшмивара• 05 января в 01:12
Ответ дляСуцільна зрада
Вы про людей с инвалидностью спрашиваете?
Инвалидности совести.
Забрала і не сказала• 05 января в 01:12
Ответ дляГостра на язик
В Плавнях ? Внутри города ?
Шукаю трусики• 05 января в 01:13
Ответ дляЕваАдамівнаРайська
Вот. Выставляют фейерверки, шампанское. А тут деЦкие ждали, а то муж все время в творческом поиске был.
Свідок Перемоги• 05 января в 01:13
Ответ дляПрибираю щодня
А де людина никинулася? Мій теж з перших днів воює. Не тил. І сусід наш також. Слава Богу живі. Я навпаки помічаю більше агресії від дружин ухилянтів
Бо жінка розуміє, що це ненормальна ситуація - війна. І не можливо нормальній людині бажати от мені погано, хай і тобі так теж буде. Хоча є інша сторона медалі. Заміна тих, хто служить на нові кадри
Бесконечность-не предел• 05 января в 01:14
Ответ дляКучерявочка
Покажіть де я і кому розповідала, що і кому робити
Забула що?• 05 января в 01:14
Ответ дляДелайКак_Я
Логика другая. Сори, но большая «потеря» это когда умирает многодетный отец. Во первых государству нужно платить пенсию по потери кормильца сразу 3 детям+, а не 1-2 детям. Малолетние дети массово остаются без отца, добытчика и защитника. Женщине тяжелее самой «тянуть» 3 детей+, чем 1-2 детей
Р.S. у меня с мужем только один ребенок если что) я просто понимаю логику почему многодетные неприкосновенны
Є в цій системі прорахування. Часто троє дітей загалом від декількох жінок і герой батько платить копійки аліментів і жінка так чи інакше тягне дітей одна/допомагають родичі або новий чоловік.
Або всиновлюють не своїх біологічних дітей. Знаю теж такі приклади. Гуляв собі чоловʼяга, тут війна, зустрічає жінку з двома дорослими дітьми, роблять спільного. Дітей жінки він усиновлює і вже є багатодітним батьком. А те, що цей «батько» раніше не мав ніякого відношення до 12-15 річних дітей - система не розбирається.
Забрала і не сказала• 05 января в 01:15
Ответ дляГостра на язик
Муж сестры на обогатительном, ни брони, ничего. Внутри города перемещается спокойно, никаких тцк, из города правда не выезжает
Кучерявочка• 05 января в 01:15
Ответ дляБесконечность-не предел
Перечитайте свої дописи. Ви не розумієте сенсу того, що пишете?
Вічний двигун• 05 января в 01:15
Ответ длялаМпочка
Мій чоловік воює, вашого захищає.
Я сиджу зараз працюю. всі при ділі
Вибачте, будь ласка, але ваш чоловік захищає не мого чоловіка чи чьогось ще, а нашого Потужного разом з верховною радою та депутатами!
Прибираю щодня• 05 января в 01:16
Ответ дляСвідок Перемоги
і матільду зберегли))
Ну от по відношенню до жінок війсовослужбовців жінки ухилянтів пишуть тільки ввічливо. Ага
Забула що?• 05 января в 01:17
Ответ дляЕваАдамівнаРайська
Зі мною на мовні курси ходить декілька багатодітних пар. Відкладають кошти, розповідають, куди на вихідні їздять відпочивати. 👍
ВсеПроВсехЗнаю• 05 января в 01:17
Ответ дляВічний двигун
В целом же, Потужному не очень-то и нужна защита, для него давно приготовлена раскладушечка в одном уютном особнячке, в мошаве Ришпон. Смотрите глубже, кто его и прочих сейчас финансирует?