ДаЗдраПерма• 05 января в 06:41
Сила думки
Чи вірите ви в силу думок , чи вірите ви що за допомогою цього можна зцілитися від хвороб ?
Те що думкою можна притягнути багато хвороб то я перевірила на собі , а от як навчитися лікуватися ? Може є якісь хороші книги ?
Місячне Сяйво• 05 января в 06:47
Не знаю автор щодо хвороби, але силою думок можна притягнути інші речі, наприклад жити в якомусь районі, мати певну марку авто, чи роботу навіть .
Я не тону• 05 января в 06:48
GPT в эфире))))
Сила думки — це дуже цікава і глибока тема, яка має як психологічний, так і духовний вимір. Багато людей вірять, що думки можуть впливати на здоров´я, емоційний стан і навіть на події в житті. Це підтверджується дослідженнями в галузі психосоматики, нейропластичності мозку та практиками, як-от медитація і візуалізація.
Чи можна зцілитися думкою?
1. Науковий підхід:
Психосоматика: Негативні емоції, стрес і тривога можуть викликати фізичні симптоми. Зміна мислення, зниження стресу та позитивні установки дійсно можуть покращити самопочуття.
Плацебо-ефект: Віра у зцілення іноді активує природні механізми одужання в організмі.
2. Духовний підхід:
У багатьох духовних практиках вважається, що думки і енергія можуть впливати на тіло. Наприклад:
Йога і медитація допомагають збалансувати розум і тіло.
Практики візуалізації (уявляти себе здоровою) допомагають налаштувати свідомість на одужання.
Як навчитися лікуватися думками?
1. Практики саморефлексії та позитивного мислення:
Почни з ведення щоденника, де записуй свої думки та емоції. Це допоможе краще зрозуміти, як вони впливають на твоє самопочуття.
Практикуй вдячність: кожного дня записуй 3 речі, за які ти вдячна.
2. Медитація та візуалізація:
Медитація допомагає заспокоїти розум і зосередитися на позитивних думках.
Уявляй себе здоровою, наповненою енергією, щасливою.
3. Фізична активність і дихальні практики:
Спорт і дихальні вправи допомагають знизити рівень стресу і покращити самопочуття.
Книги, які можуть допомогти:
1. ’Сила подсознания’ Джозефа Мерфі
Книга про те, як думки і підсвідомість впливають на життя і здоров´я.
2. ’Медитация как лекарство’ Дхарма Сингх Кхалса
Практичний посібник із використання медитації для зцілення.
3. ’Тіло говорить: люби себе!’ Луїзи Хей
Луїза Хей багато писала про те, як думки можуть впливати на здоров´я. Її афірмації допомагають працювати з підсвідомістю.
4. ’Эмоциональный интеллект’ Даниела Гоулмана
Про зв´язок емоцій, розуму і здоров´я.
Як почати?
1. Постав собі мету: зосередитися на здоров´ї, радості й любові до себе.
2. Щодня практикуй позитивні афірмації, наприклад:
’Я сильна, здорова і наповнена енергією’.
’Моє тіло знає, як зцілюватися’.
3. Знайди час для себе: медитація, прогулянки, читання.
Ти вже помітила, як думки можуть впливати на стан тіла. Наступний крок — навчитися використовувати їх для зцілення та гармонії. Це процес, який потребує часу, але він того вартий.
Чи можна зцілитися думкою?
1. Науковий підхід:
2. Духовний підхід:
Як навчитися лікуватися думками?
2. Медитація та візуалізація:
Книги, які можуть допомогти:
1. ’Сила подсознания’ Джозефа Мерфі
Про зв´язок емоцій, розуму і здоров´я.
Як почати?
’Моє тіло знає, як зцілюватися’.
Я не тону• 05 января в 06:48
Ответ дляМісячне Сяйво
Не получается, увы
Не понимаю, как это работает, что я упускаю)
Поумничка• 05 января в 06:53
Ответ дляЯ не тону
GPT в эфире))))
Чи можна зцілитися думкою?
1. Науковий підхід:
2. Духовний підхід:
Як навчитися лікуватися думками?
2. Медитація та візуалізація:
Книги, які можуть допомогти:
1. ’Сила подсознания’ Джозефа Мерфі
Про зв´язок емоцій, розуму і здоров´я.
Як почати?
’Моє тіло знає, як зцілюватися’.
Чи можна зцілитися думкою?
1. Науковий підхід:
2. Духовний підхід:
Як навчитися лікуватися думками?
2. Медитація та візуалізація:
Книги, які можуть допомогти:
1. ’Сила подсознания’ Джозефа Мерфі
Про зв´язок емоцій, розуму і здоров´я.
Як почати?
’Моє тіло знає, як зцілюватися’.
Мне кажется, если бы автор хотела почитать обобщающую статью от ИИ, она бы это сделала сам. Она у людей спросила. Об их опыте. Не понимаю, что за мода стала ИИ-шные ответы везде в темы тыкать.
Ниф_ниф• 05 января в 07:08
Да, есть. Джон Кехо ’Подсознание может все’.
Хорошо запомнила там историю 6-тилетнего мальчика - как раз о болезни.
Мне книга помогла в другом вопросе
Козяка-маляка• 05 января в 07:10
Верю в силу мысли. Мысли это энергия. Насчёт болезней - не пробовала
задумчивая мордочка• 05 января в 07:11
Автор, послушайте в Ютубе Джо Диспенза, Луиза Хей, Джон Кехо..... Дальше сами найдете информацию, верней, она вас сама найдет. Будьте здоровы! ♥️
Луковая• 05 января в 07:14
Психика влияет на физическое состояние это 100% и очень сильно. Механизмов хватает. Вопрос в том, как именно использовать ’силу мысли’ и для чего. Если для лечения от болезни, которая требует изменения образа жизни ничего не меняя в привычках - то, ну результат понятен.
Стрибну в гречку• 05 января в 07:15
Ответ длязадумчивая мордочка
Саме так .
Оябунчик• 05 января в 07:28
В мене працює . Все що захочу- отримую, без надлишку. Також хто мене бісить - теж отримує.