Кусачая Я• Изменено 05 января в 10:34

Кого раздражает старый муж. Около 60.

Хоть и я по меркам общества старая. Мне 51. Но понимаю, что раздражает. У нас нет выхода. Общее сьемное жилье. Так дешевле. И нескучно иногда. Если ты дома, хочется словом перекинуться с кем-то. Но эти вреднын привычки, быт...
Детей общих нет, 2 брак.
Вам как, кто в похожей ситуации?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 05 января в 17:14
Ответ дляМушля з Криму
Удалено администрацией...
Капец, больная) сама пей свои ады
Ні за холодну воду• 06 января в 13:38
Ответ длякурасаны
Это на самом деле ужасно - жить вместе и терпеть через силу другого человека только потому, что вместе дешевле снимать жилье.
Не тільки це жахливо. Не менш жахливо жити разом через спільну нерухомість. Але буває ще більший треш: Моя колишня співробітниця розлучилася з чоловіком і продовжувала далі жити з ним, бо квартира однокімнатна! І вона прибирала, мила той зассяний ним унітаз. Бо йому було пофіг, а вона не могла жити в гниднику.
Ні за холодну воду• 06 января в 13:41
Ответ дляДюйм оф о4ка
Доглядати? Ну не знаю, мій дід з батькового боку ще в 70 + бігав до сусідок, при тому що був одружений. Через те з бабушкою і розійшлися, помер від того, що зимою сильно забився коли впав. Другий дід помер в 70 років від раку, доглядати його довелось тільки останні два місяці. Але таке могло статися і з набагато молодшим чоловіком.
І багато чоловіків можуть цим похизуватися? Ви статистику дивилися?
автор Кусачая Я • 06 января в 14:11
Ответ дляНі за холодну воду
Сумно це все. Вкотре переконуюся, гроші вирішують все. Перше, звичайно, здоров´я головне.