Замулена ріка• 04 января 2025
Канікули. Де були з дітьми? Київ що цікавого?
Куди ходили?
Що цікавого бачили?
Де ще плануєте побувати?
Що цікавого бачили?
Де ще плануєте побувати?
ПешитеБесАшипок• 04 января 2025
У Львові, Славському, у дідуся з бабусею, повернулися додому, двічі на ковзанку ходили. Ще будемо ходити на ковзанку, по місту погуляємо, зараз гарні святкові декори.
Ёшки_Матрёшки• 04 января 2025
съездили на горках ВДНХ.
А на коньки я не пошла, бо там такая толпа шо капец.
А чебуреки очень вкусные, это да 😀
ТаПрямТам• 04 января 2025
В цирке были. Хотела на какой-то детский спектакль, но поздно бросилась за билетами… все разобрали нормальное. Хочу на вднг еще свозить позже
Десь так, але...• 04 января 2025
Сьогодні були на ВДНГ, карусель, на машинках покатався, дорослі - глінтвейн з шашликом. Загалом сподобалось. Але людей дуже багато
ТаПрямТам• 04 января 2025
Ответ дляДесь так, але...
Какие цены на аттракционы там подскажите, пожалуйста. И есть ли что-то для ребенка 4 лет?
Ёшки_Матрёшки• 04 января 2025
еще ходили на Михайловскую площу смотреть на Елку, но она какая-то такая маленькая, прям очень.
Памятники защищены,
из розваг - только шарики светящиеся по 200 грн и пару палаток с хавчиком.
Потом пошли вниз, на Майдане в Макдональдсе такая толпа шо пиздц, в туалет не пробиться,
потом спустились в Глобус, там тоже очередь в туалет сорок человек и насцано на полу везде
Памятники защищены,
ПешитеБесАшипок• 04 января 2025
Ответ дляТаПрямТам
Краще на канікулах і на вихідних туди не їхати. Це жесть, що там.
ПешитеБесАшипок• 04 января 2025
Ответ дляТаПрямТам
Тисяч 3-4 беріть, або краще не їдьте.
ЯсноВидящая• 04 января 2025
Каток, кино, театры, цирк, аттракционы, мастер классы (пряники и пицца) и почти каждый день был киновечер с классными фильмами и мультами, по центру гуляли)
ОбережнаЯ• 04 января 2025
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Памятники защищены,
Ми пройшли далі в Мак на Хрещатик, буквально 5 хвилин. Місця були, спокійно поїли. Бо на Майдвні дійсно черги величезні.
Зараз в центрі не так красиво, у нас біля Рівер Моллу набагато красивіше.
Ёшки_Матрёшки• 04 января 2025
Ответ дляОбережнаЯ
а ви якого числа були ?
ОбережнаЯ• 04 января 2025
Ответ дляЁшки_Матрёшки
а ви якого числа були ?
2 січня, десь о 6 вечора. Тобто і вогники подивились, і у великий натовп не попали.
Ёшки_Матрёшки• 04 января 2025
Ответ дляОбережнаЯ
а ми 1-го
ОбережнаЯ• 04 января 2025
Ответ дляЁшки_Матрёшки
а ми 1-го
Ой ні, то занадто велике випробування для мене— ходити у свята та у вихідні в такі людні місц.🤣
Ми коли з сином хочемо містом погуляти і у мене по роботі виходить, то краще він школу пропустить, ніж в вихідний кудись підемо)
Десь так, але...• 04 января 2025
Ответ дляТаПрямТам
Моєму 3. Карусель - 150 грн, на машинках 10 хв - 150 грн.
Ще було багато атракціонів на такий вік, різні невеликі гірки по кругу
ТаПрямТам• 05 января 2025
Ответ дляДесь так, але...
Дякую❤️
ТаПрямТам• 05 января 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
Тисяч 3-4 беріть, або краще не їдьте.
Как-то вы слишком пессимистично настроены, почему? Есть мы там не планируем, не кормлю ребенка в таких местах. Покататься на нескольких каруселях явно не 4 тыс🤷♀️
ПешитеБесАшипок• 05 января 2025
Ответ дляТаПрямТам
Ми просто там часто буваємо, щороку ходимо, тому і пишу, тисячі розлітаються дуже швидко.
Бараболька• 05 января 2025
Ответ дляТаПрямТам
Там є ще ЛеМурашник, це ігровий майданчик - не атракціони. Він цікавий для такого віку. Дітям, здається, 250 грн вхід, дорослим безкоштовно. Дорослі можуть сидіть в опалюваній альтанці і читати книжки)
ТаПрямТам• 05 января 2025
Ответ дляБараболька
Дякую❤️
Бараболька• 05 января 2025
Ответ дляТаПрямТам
Дякую❤️
І ще можна собаку вигуляти в Patron Centre, це взагалі безкоштовно).
Плюс ми сходили в оранжерею - показали дитині, як ростуть лимони, апельсини, мандарини, як працює піч і що таке фортепіано (там можна всім пограти). Начебто неочевидна така розвага, але наш син був у захваті, від фортепіано не відходив взагалі)). Вигул собаки досі згадує
ТаПрямТам• 05 января 2025
Ответ дляБараболька
Собаки у нас нет) про оранжерею интересно . Спасибо
Бараболька• 05 января 2025
Ответ дляТаПрямТам
Собаку вам дают))
c 10 до 12 там экскурсии. Прогулки по графику, 30 мин, нужно записываться заранее
Бараболька• 05 января 2025
Плануємо ще ковзанку - на ВДНГ або в Рівермолі. Судячи з цін, це буде перший і останній похід на ковзанку за рік, але хоча б так.
Моя дитина обожнює міський зоопарк - ми там гуляємо по 4-5 год у будь-яку погоду, тому плануємо ще туди.
Зараз наші розваги - це переважно безкоштовні центри, які пропонують майстерки за кошти донорів. (Такі як ’Літокрил’)
Ёшки_Матрёшки• 05 января 2025
Ответ дляБараболька
Собаку вам дают))
интересно, не знала, спасибо за информацию