Ластовиння• 05 января 2025

Дівчата, у кого як починався преклімакс-клімакс?

Я не впізнаю себе - кидає зненацька в піт, всередині, пардон, сухо як в пустелі, запах інакший. Як з цим всім бути? Я не готова, я не хочу 😭 мені лиш 40 і це так рано!
Бюст Березуцкого• 05 января 2025
На жаль
Як дозрівання тепер раніше настає, так і клімакс молодшає.
У мене таке з 36. В 37 вдалось народити, тому так би мовити відтермінувала трохи і відпочила.
Зараз знову: нульове лібідо, пмс страшне, приливи, цикл скоротився до 22-23 днів, виділення скудні.
Чекаю, а що робить. У моєї мами в 45 уже настав штиль.
Області пітьми• 05 января 2025
Никак. Просто прекратились месячные и всё
все по ГОСТу!• 05 января 2025
Йдіть до гінеколога-ендокринолога, а не сльози лийте !
40 років це дуже рано - є допоміжна терапія.
Джавеліна• 05 января 2025
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3658575#a89... вот тема была недавно- может там что то подчеркнете для себя
Країна мрій• 05 января 2025
Ответ дляБюст Березуцкого
На жаль
А месячные когда первый раз пошли?
Апрель Ивановна• 05 января 2025
у меня так же. Началось в 40 лет. При том что месячные пошли в 16
Шотуткоїться?• 05 января 2025
Ответ дляБюст Березуцкого
На жаль
Гинеколога питала , чи відтерміновує народження дитини, клімакс, то сказала , що ні, по своїй природі, як буде клімакс , так і буде. Не буде вироблятися більше яйцеклітин після народження у пізньому віці, і ніколи такого у мед практиці не було.
Зоркая Зорро• 05 января 2025
Ответ дляШотуткоїться?
Так з набором яйцеклітин народжуються, а не виробляються вони
Мстящий за Зайца• 05 января 2025
Ответ дляБюст Березуцкого
На жаль
Пейте ременс или бета аланин,они снимают симптомы климакса и пмс
Дверной_Проем• 05 января 2025
Ждала приливов,не дождалась, может ещё будут. Просто прекратились месячные в течение нескольких лет.
Дело было давно• 05 января 2025
Ответ дляОбласті пітьми
В каком возрасте?
Дело было давно• 05 января 2025
Ответ дляДверной_Проем
В каком возрасте? Мне 49, пока не вижу никаких признаков
Дверной_Проем• 05 января 2025
Ответ дляДело было давно
В 53 где-то, может в 51 сбои начались.И в принципе сухость была,но стала меньше сейчас.
Мурзилка• 05 января 2025
У мене в 39 років почалася пременопауза з припливів, почав цикл змінюватися - то подовжувався до 2 місяців, то скорочення іноді до 18 днів. Потім поступово подовжувався цикл до 3 місяців, 4 місяців, 5 місяців, 6 місяців. А потім і менопауза. Взагалі період пременопауза + менопауза проходили важко.
Единорог_помог• 05 января 2025
Ответ дляМурзилка
о, у меня начал цикл скакать
вот оно че, михалыч...
в прошлом квартале цикл был 28-16-26
я прям испугалась, когда через две недели месячные снова пошли
Телепузик• 05 января 2025
Ответ дляМурзилка
А симптоми пмс були кожного разу за таких довгих циклах? Чи просто починало литись зненацька?
Мурзилка• 05 января 2025
Ответ дляТелепузик
З приходом пременопаузи у мене АТ (тиск) став неконтрольваним, часто гіпертонічні кризи.
Часті припливи - кидало в жар і піт, а потім переходило в озноб. І ранком, і вдень, і ввечері, і вночі виникали припливи. Важко проходив клімакс.

За важкістю кількість припливів поділяють:
до 10 припливів за добу - легка форма;
від 10 до 20 припливів за добу - середня форма тяжкості;
від 20 припливів і більше - важка форма перебігу клімаксу.

Коли тривалим був цикл, відпочивала від місячних. Але припливи були. І самопочуття паршиве.

Після менопаузи пройшла УЗД серця і УЗД судин шиї - стали гіршими.
Бюст Березуцкого• 06 января 2025
Ответ дляШотуткоїться?
Та до чого ж тут яйцеклітини якщо організм в принципі в цьому плані на паузі майже 1,5 роки був 😳