Небоброїдка• 06 января в 11:15

лікар дуже сварився на мене, коли я сказала що купую з Iherb

В мене інсулинорезистентність
У батьків діабет 2 типу
Я купую омегу, вітамін Д3, вітаміни групи В, для підтримки печінки

Що я не так купила? ( берберін пишуть що допомагає про інсулінорезистентності
Я не розумію..
В гости звали?• 06 января в 11:17
так, лікарі бісяться, як чують iherb
Сало не люблю• 06 января в 11:17
А в угол поставил?)
Налогообложу• 06 января в 11:17
А нормальні ліки приймаєте? Оте все, що накупили, не зашкодить, але в комплексі з лікуванням, а не замість
Херсон це Україна• 06 января в 11:18
Бо ви лишаєте лікарів та фармацевтів в Україні без заробітку
Та_шо_ж_таке• 06 января в 11:18
Возможно, из-за того, что в БАДах нет строгих норм насчет количества и концентрации действующего вещества
Та не реву я• 06 января в 11:20
То що Ви купили , вам призначили , чи то Гугл сказав ?
Кудесница_с_пургеном• 06 января в 11:20
А він що пропонує пити?))
Крижана бурулька• 06 января в 11:20
что значит ругался, говорил ’вы дура, раз это пьете’? вы, взрослый человек, не могли спросить у врача, что именно пьете не так, что исключить, а что добавить и почему?
Инста_Богиня• 06 января в 11:21
То як помагає то чого до лікара ходити?
Я к непомагає то нафіг купляєте??
Таракашечка• 06 января в 11:23
Ви діабет балами лікуєте?
Готова до другої• 06 января в 11:25
Я вообще не понимаю этого психоза вокруг IHerb. По крайней мере в том, что касается препаратов, которые можно приобрести в аптеке в Украине: витаймины, Д3, омега.
Есть более дешевые и при этом рабочие варианты.
Как пример, Дефицит Д3 у ребенка корректировали Детримаксом, с лабораторным контролем - за месяц все было в норме.
Гостра на язик• 06 января в 11:25
Лікарі не схвалюють тільки з однієї причини - бо повально передоз, навіть тут що тілкьи не порадять з елементарним вітаміном С, я вже навіть не хочу коментувати і оминаю ці теми, жах.
А при розумному споживанні -все супер
Христя в тiстi• 06 января в 11:26
Набрали всякой фигни.
Невидимка• 06 января в 11:27
Ви купляєте напій цикорію чи чого там за 650 грн? Всі ці незрозумілі бади як допомагають? 200грам напою за пів тисячи - це сильно
Анонимарик• 06 января в 11:28
Лікар напевно сварила за те, що ви купуєте препарати не сертифіковані в Україні. В її розумінні ви витратили гроші на те, що не відомо яке по якості
П. С. Я сама лікар, теж дещо собі купую з Айгерб. Але не всі мої колеги довіряють цій торговій площадці
Невидимка• 06 января в 11:29
А ферментований рис для чого?
Там все розмивчато• 06 января в 11:29
Ответ дляВ гости звали?
так, лікарі бісяться, як чують iherb
При цьому адекватної заміни не пропонують, бо не отримають відкат від мед.представника.
Я довго не могла підібрати доньці вітаміни, тільки на iherb знайшла.
автор Небоброїдка • 06 января в 11:29
Ответ дляАнонимарик
Скажіть будь ласка
А що поганого я купила?
Анонимарик• 06 января в 11:30
Ответ дляНалогообложу
Теж правильно. Могла сварити за те, що нехтує основними призначеннями.
До речі берберін чудовий, але в рази слабший за метформін. Хоча може використовуватись у пацієнтів з непереносимістю метформіну
автор Небоброїдка • 06 января в 11:30
Ответ дляНевидимка
А ферментований рис для чого?
Холестерин
Невидимка• 06 января в 11:30
Таблетки для прийому 4 рази на день- це від чого?
Анонимарик• 06 января в 11:30
Ответ дляХерсон це Україна
Тоді навіщо взагалі автор пішла до лікаря?
Чай не пью, только кофе• 06 января в 11:30
Я йоги чай покупаю просто в маркете, дешевле в 2 раза. Дорого как-то...
автор Небоброїдка • 06 января в 11:30
Ответ дляНевидимка
Це просто коробочка пуста
Щоб сортувати ліки
В нас такого не бачилс
Крижана бурулька• 06 января в 11:31
Ответ дляНебоброїдка
Скажіть будь ласка
А що поганого я купила?
Вы могли бы спросить это у врача, раз у него претензия к препаратам. как мы можем угадать, почему врач их забраковал?
Невидимка• 06 января в 11:31
Ответ дляНебоброїдка
Холестерин
Холестерин збивається лиш правильним харчуванням і активністю
автор Небоброїдка • 06 января в 11:31
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Слухайте
Ну купила разок спробую
Я тут не про ціну.. а про відношення лікар
автор Небоброїдка • 06 января в 11:32
Ответ дляКрижана бурулька
Сказав шо то все фуфло
Ясамаякрасивая)• 06 января в 11:32
Ответ дляНебоброїдка
Слухайте
Ну купила разок спробую
Так а лікар як аргументував своє незадоволення?
Поліцейський патруль• 06 января в 11:32
Ответ дляНебоброїдка
Скажіть будь ласка
А що поганого я купила?
Это все не медпрепараты, никто это не исследовал, никаких данных об эффективности нет, деньги на ветер