Почемучка• 05 января 2025

Налыстныки с творогом

Когда то попадались рецепты, что в сливках как то запекают, а подробно не вспомню. Запекать буду в мультпечке и в формах их фольги одноразовых. Подскажите, пожалуйста, из чего та заливка и как много ее нужно ?
Меня не звали• 05 января 2025
Сметана з цукром і перекласти маслом
Лялька в колисці• 05 января 2025
Это ж нужно было так тему назвать
А я нівроку• 05 января 2025
Цукру для солодких, солі і перцю для солоних, ще можна яйце додати для густини. Ну це як заливка для цвєтаєвського пирога.
А, ще борошна краплю.
Приму в дар• 05 января 2025
Ответ дляЛялька в колисці
Это ж нужно было так тему назвать
Ще невідомо, що вийде. Може якраз правильна назва
А я нівроку• 05 января 2025
Ответ дляПриму в дар
Ну якщо не вийде, то наригники більш логісно
Непереможна• 05 января 2025
Я так роблю завжди.
На дно форми декілька маленьких шматочків масла (з ніготь мізинця) і трохи присипати цукром.
Потім шарами викладаються налистники, кожен шар присипається трошки цукром, намазується густими домашкіми вершками або розкладаються маленькі шматочки масла.
Потім форма накривається кришкою або фольгою, і градусів на 170 в духовку хвилин на 30.
Налистники виходять дуже ніжні, м´які, можна їсти губами.
Непереможна• 05 января 2025
Ответ дляА я нівроку
А, ще борошна краплю.
З такою заливкою то вже не налистники, а баниця якась вийде.
Ну яке борошно в заливку для виробів з тіста?
забиякина• 05 января 2025
Моя мама просто тушит в казанке, перекладывая слои маслом.
Сонячний день• 05 января 2025
Ответ дляНепереможна
Я так роблю завжди.
А потім як їсти? Відділяти кожен чи різати? Вони ж мабуть злипаються
Непереможна• 05 января 2025
Ответ дляСонячний день
Не злипаються.
Виделкою чи рукою береш налистник і їж)
Краще все ж виделкою, бо вони масні і солодкі.
Холодная каша• 05 января 2025
Ответ дляЛялька в колисці
Это ж нужно было так тему назвать
Жесть просто, зачем писать украинское слово русскими буквами?
Сонячний день• 05 января 2025
Ответ дляНепереможна
Не злипаються.
Виделкою чи рукою береш налистник і їж)
Дякую. Я таких не їла, все хочу приготувати. У мене чоловік потім почне, а як їх їсти)
А я нівроку• 05 января 2025
Ответ дляНепереможна
Воно виходить як бешамель. Бешамелем ж заливають лазанью, правда?
Непереможна• 05 января 2025
Ответ дляСонячний день
Ой, якщо схоче, то їстиме будь як)
А якщо носом крутитиме - то не голодний, хай йде здоровий, вам більше дістанеться)
Можу брикнути• 05 января 2025
Девочки, а вы часто такое едите? Что у вас с весом потом? У меня от обычных блинов хороший плюс. А тут вообще тройной наверное ..
Сонячний день• 05 января 2025
Ответ дляНепереможна
Ой, якщо схоче, то їстиме будь як)
Точно! Мені подача не важлива
Непереможна• 05 января 2025
Ответ дляА я нівроку
Лазанью заливають бешамелем, тому що там фарш складає більшу частину страви, і він не замотаний в тісто, чи не так?
А налистники зовні - суцільне тісто, начинка замотана всередині, то до чого тісто з муки заливати додатково розчином муки?
А я нівроку• 05 января 2025
Ответ дляНепереможна
Ок, заварнушки з заварним кремом? Отак і з налисниками. Зовсім краплю для густоти.
Непереможна• 05 января 2025
Ответ дляА я нівроку
)))))
Профітролі наповнюють заварним кремом, коли вони вже спеклися і сухі, і крем не всотується.
А ви пропонуєте м´які вироби з тіста добренько так протушкувати в розчині муки. Це ж інше, невже не бачите різниці?
Якщо налистники протушкувати в бешамелі або іншій заливці з мукою, на виході вийде чудовий густуватий клейстер в вигляді трубочок)
Хоча, можливо, є любителі страв з подібною консистенцією, то їм буде до смаку))