Майструю крила• 05 января в 16:21
Чи буде нормально їхати на побачення до чоловіка в інше місто за таких обставин?
Познайомились на роботі. Іскра, закоханість - все, як треба.
Наша компанія має бронювання для працівників, але з нового року дозволили сидіти віддалено, поки не відновлять бронювання (чесно кажучи, не розумію що там конкретно роблять). А скільки це займе часу - ніхто не знає.
Він живе не в Києві, а у Вишневому.
Чи варто мені їздити до нього чи це занадто? Ми ще не у стосунках офіційно, просто взаємний потяг. Сексу не було
Чи не буде дивним те, що я як жінка декабриста полечу за ним? Та і їхати далеко, я за це не дуже переживаю, швидше за те, щоб я не виглядала так, ніби мені це потрібно більше, ніж йому
Він живе не в Києві, а у Вишневому.
Майструю крила
• 05 января в 16:22
Ответ дляБезсовісна кума
Нічого не зрозуміло. Ви з Києва, а він у Вишневому?
Так
Майструю крила
• 05 января в 16:23
Ответ дляMs. Сама прямота
А він вас хоч кликав до себе? Може, його жінка буде проти.
Кликав
Він неодружений
Майструю крила
• 05 января в 16:23
Ответ дляБезсовісна кума
В чому проблема йому приїхати???
Ви знаєте в чому
Безсовісна кума• 05 января в 16:24
Ответ дляМайструю крила
Ви знаєте в чому
Та не ловить там ніхто, хай не бреше.
Ду да ду да ду• 05 января в 16:25
Это не нормально. Ко мне приезжают, даже к себе в гости забирают из моего дома, нафиг бы мне надо куда-то ехать.
Лорка-хлорка• 05 января в 16:25
О, новый развод ))))
Девчата, запоминайте, чтобы не вляпаться
Майская киска• 05 января в 16:29
Чего к нему ехать? Что делать будете?
Мне кажется, не стоит. Пообщайтесь онлайн. Проверка чувств-с, так сказать, расстоянием😀
Фоточки нема• 05 января в 16:30
В моєму розумінні це ненормально.
Я би не їхала..В відносини на відстані я не вірю.
Безсовісна кума• 05 января в 16:30
Ваш ще навіть не мч дуже хитрожопий. Доставка сексу на дім, безкоштовно ( бо ви ж не така)
Далеко піде!
Лорка-хлорка• 05 января в 16:30
Ответ дляГл. Амурная
Він з дому не виходить взагалі?
И даже дверь курьерам с едой не открывает )))
Ждет авторку как кормилицу во всех смыслах
Правильно_Валерчик• 05 января в 16:31
Ответ дляМайструю крила
Так
Ну , это прямо как из Москвы в Сибирь, целых 30 минут)
Регионщица• 05 января в 16:31
Автор, если хотите ехать, то поезжайте. Ваш приезд к нему не повлияет ни на что.
ТигрЛьвович• 05 января в 16:33
Не знаю. А как он за продуктами ездит? Он выходит куда-то? Вообще странно немного.
Безсовісна кума• 05 января в 16:35
Автор, невже так заміж хочеться, що ви готові одразу скотитись до пельменів, доставки суші і фільмів з ейч ді резки? Я ще розумію коли пари після 15 років шлюбу так час проводять.
А Я Самая Самая• 05 января в 16:38
Ответ дляМалинка
У Вишневому що дівчат нема чи жінок ??? По любому якийсь розвод
Так расстояние от Киева 5 км
Сапай вазони• 05 января в 16:39
Не особо вы ему и нужны. Но надеется, что потрахаться с доставкой надом перепадет