Добрий день .
У мене зараз таке питання .
Живу з чоловіком уже 9 років .
Він почав з 2 року життя разом переписки і приходити пьяним в дім ,на трй момент це було 2017рік примірно , на той момент у мене була самооцінка низька так ,як я рахую мабуть зійшлась з чоловіком ,бо тікала від сімї своеї,але зараз згадую що уолись я боялась його втратити .
Але всі ці роки я намагалась шукати якусь роботу онлайн ,але спустя 8 років я знаходила різні роботи ,і знайшла оптимальну як пів року !
Чоловік робив приносив хоч щось ,але зараз як побачив що я з 4 мя дітьми роблю ішачу онлайн і вдень ,і вночі ,я почала себе цінити ,і побачила що на мене звертають увагу ,і я комусь із дітьми потрібна!
У мене кума мене підтримувала коли чоловік вагітну залишав без копійки ,і я мала з коляскою вагітна на 7 містерміні ідти прашувати .
Але він так мене зробив сильною,що останній час я купляю продукти,хімію,оплачую садочок,якщо потрібно сдавати якійсь гроші в школу,в сад я це роблю ,беру в борг в аптеці я ,в пролуктовом теж .
Зараз він сів просто на шию і каже що я нічого не роблю,що я така сяка,хоч коли е грощі я зороша а коли немае ,то маніпуоіруе що уйде ,що залише мене і дітей самих без дров ,бо ми протаплюемо дровами ,але я розумію що я починаю тикати пальцем ,що усе я ,а ти б мав би хоч не тявкати ,а змовчати поки нема роботи ,а ти ще сміеш відкривати рота ,і казати дітям що ми маму викинемо ,бо йому не подобаеться що я стала дратівлива,убирати ,стірати вручну ,ще й робити ,а він де б не був тарілку не помие ,засяде в телефоні в ігрі і командуе що мені робити ,але може десь там він розуміе щоб не я то він би пропав ,але ж починае обвіняти ,сперечатись і казати що він робе своїм родичам і не тільки а я так...
Я втратила довіру ,та зрозуміла що він подлий ,бо коли я останній час роблю,він заглядуе,мішае мені,дітей в кімнату заводе в 22.00 а не укласти спати ,ьо мені потрібно спокійно робити ,але ж і це не лае робити ,наче спеціально ,і каде щоб ти прогоріла с@ка, і не спить заглядуе ,а мені як не в своїй тарілці .
Він знае що я можу уже і без нього ,але я завішу дровами ,тому він включае маніпуляцію ,і каже що залишить без дров нас....але я незнаю чого він не хоче заробляти ,чого не лопомогае хоча баче що я з дітьми і роблю чого він добивае .просю поради,бо я не можу як морально ,так і фізично.У мене родичів немае ,у нього нвхто не хоче .
У мене зараз таке питання .
Живу з чоловіком уже 9 років .
Маю натхнення• 05 января в 15:26
По миксеру в каждый глаз.
Я все не осилила. Из того что осилила - вам нужен 5-й ребёнок.
Инстагра_мерша• 05 января в 15:27
Ответ дляСонечко
Не читала все, яка порада, послати на хрін
Треба дочитати, там дрова будуть
Инстагра_мерша• 05 января в 15:27
Ответ дляМаю натхнення
По миксеру в каждый глаз.
А мені дуже цікаво ким працює автор онлайн
Шиворот Навыворот• 05 января в 15:28
Ответ дляИнстагра_мерша
Треба дочитати, там дрова будуть
Какой-то монополист по дровам. Только у него они по ходу есть. Богатый мужчина, наверное)
Захекалася читать• 05 января в 15:28
Ответ дляИнстагра_мерша
Де ви дітей скільки взяли?
Насексили
Я такая наивная• 05 января в 15:28
Інтриги. 5 буде? Подавайте на аліменти. Тепер він від вас залежить. Чи хата його?
Инстагра_мерша• 05 января в 15:28
Ответ дляSo_so
Была довира и дети рождались один за одним.
Теперь с ней возникли проблемы. Будет ли это иметь противозачаточный эффект? Кто знает..
Перше речення. З 2 року зради і пянки.
За 2 роки ажніяк 4 не заведеш
Шиворот Навыворот• 05 января в 15:28
Ответ дляИнстагра_мерша
Автор, а кем и правда вы работаете онлайн?
Оскорбляю всячески• 05 января в 15:29
Эти люди живут где-то рядом(( Жуть какая, такое детям как учебник показывать нужно из отдела как жить нельзя.
Почемучечка• 05 января в 15:29
Ответ дляСонечко
Так она дровами от него зависит😀
Ответ дляСонечко
Ми живемо в зйомній хаті ,це не його і не моя,я хочу робити і її викупити ,але він мене морально лавить ,хоче щоб я ушла ,а мені куди з дітьми ,?кажу сам як не подобаеться іди нахрен але виежуеться і на ранрк як обично а я уже не можу він мені у тягу ,а уходить не хоче
Маю натхнення• 05 января в 15:29
Ответ дляSo_so
Шо ви таке говорите. Шоб була довіра - обов´язково потрібна ще й 6 дитина.
Инстагра_мерша• 05 января в 15:30
Ответ дляКатя-1324
Так. Стоп. Якщо ви працюєте то вмієте хоч трохи думати логічно
Вам яка різниця за яку хату платити за цю чи іншу?
Тушьмушьнюшь• 05 января в 15:31
Ответ дляSo_so
Дочитала до я з 4 ма дитьмы.
Аналогічно. Дальше нет смысла читать.
Сонечко• 05 января в 15:31
Ответ дляПочемучечка
Так она дровами от него зависит😀
Бля, ну не уявляю, що таке буває
Жіночка бревно ,тоді вона