Всех анонимов аноним• 05 января в 20:24

А зараз народження реєструють в РАЦСах?

З нашими базами
Козачка• 05 января в 20:27
Реєструють. І реєстр вже запрацював
Пластилин_Колец• 05 января в 20:29
Вторая тема подряд, и опять слово «база» . Это где вы такое слышали ? У нас не базы , а реестры если что )
Мочалкин блюз• 05 января в 20:42
Скажіть своєму чоловікові, що дитину коханки може вже йти реєструвати
rybka21• 05 января в 20:45
ну а як по-вашому людей ховають, які померли?
Мюллерная• 05 января в 22:03
У мене дитячі свідоцтва зникли з дії і досі не з´явилися
автор Всех анонимов аноним • 05 января в 23:53
Ответ дляКозачка
Реєструють. І реєстр вже запрацював
Не працював він ще в четвер-п´ятницю, не видумуйте
Ответ дляПластилин_Колец
а різниця в чому?
автор Всех анонимов аноним • 05 января в 23:54
Ответ дляrybka21
Удалено администрацией...
Козачка• 06 января в 07:12
Ответ дляВсех анонимов аноним
Шо не видумуйте, запрацював в суботу ще. А до цього реєстрували все без використання реєстру , якщо не знаєте, а вам люди кажуть - то хоча б промовчте..
Козачка• 06 января в 07:14
Ответ дляВсех анонимов аноним
Удалено администрацией...
автор Всех анонимов аноним • 06 января в 10:10
Ответ дляКозачка
Удалено администрацией...
Скористайтеся власною порадою, щоб з вас не сміялися. Бо навіть читати не вмієте.
Мертвих НІ НА КОГО не треба реєструвати як дітей. Тому немає проблем їх внести в базу пізніше.
Дитячи ж народження не реєстрували, що батьків треба знайти в базі і помітити що в них народилася дитина.
Козачка• 06 января в 20:03
Ответ дляВсех анонимов аноним
Дітей також НІ НА КОГО не записують .. медичні висновки відкривалися і к , помітити ? я такого брєда ще не чула, а чула я багато ( я прсцівник драцсу )) і що народились діти я помічала, і дітей реєструвала, а сьогодні тих діток вся Україна внесла в рнєстр .. не позортесь . Ви спитали -Вам відповіли ... не треба ще раз кажу нести брєєєд. Дітей не записують - реєструють походження дитини від батьків .бля цього є медичний висновок з пологового, який підтягується під ваш паспорт, є паспорта батьків і свідоцтво про шлюб , за яким визначається походження дитини від батька, або даява про аизнання батьківства, або заява відповідно до ч.1 чт 135 ..... але ви мабуть і слів таких не знаєте.... для вас не реєструють дітей .. все
автор Всех анонимов аноним • 06 января в 23:07
Ответ дляКозачка
Удалено администрацией...
Козачка• 07 января в 06:44
Удалено администрацией...
автор Всех анонимов аноним • 07 января в 15:30
Ответ дляКозачка
Удалено администрацией...
Та я вже зрозуміла ким ти є, не треба тих публічних визнань