Куда_бежать• 06 января 2025
Підкажіть по квиткам на літак від Ryanair
Перший раз купувала. Хвилююсь чи все правильно зробила.
В додатку в моїх бронювання є напрямок, а самі квитки де? Чи вони зʼявляться після того, як я зареєструюсь на рейс?
І ще питання з приводу реєстрації на рейс - при купівлі десь була інфо що за 30 чи 24 години можна тільки зареєструватись, а зараз коли заходжу в якусь з вкладок - пише на напрямок туди - реєстрація через 15 днів (подорож в кінці березня), назад реєстрація - через 20 днів ( назад квитки через 5 днів)
Коли треба реєструватись чи як отримати ці квитки - посадкові? Дякую
Помеха справа• 06 января 2025
Платно за 30 дней до поездки, бесплатно за 24 часа.
Когда зарегистрируйтесь получите посадочные талоны.
Куда_бежать
• 06 января 2025
Ответ дляПомеха справа
Дякую