Небоброїдка• 06 января в 11:15

лікар дуже сварився на мене, коли я сказала що купую з Iherb

В мене інсулинорезистентність
У батьків діабет 2 типу
Я купую омегу, вітамін Д3, вітаміни групи В, для підтримки печінки

Що я не так купила? ( берберін пишуть що допомагає про інсулінорезистентності
Я не розумію..
Тримбулька• 06 января в 20:27
Ответ дляТаракашечка
Ви діабет балами лікуєте?
Инсулинорезистентнлсть это не диабет
Тримбулька• 06 января в 20:28
Ответ дляАнонимарик
Теж правильно. Могла сварити за те, що нехтує основними призначеннями.
До речі берберін чудовий, але в рази слабший за метформін. Хоча може використовуватись у пацієнтів з непереносимістю метформіну
Метформин жахливий. Від нього багатьом тільки гірше після того,як перестав пити. Купа побочок
Жертва интернета• 06 января в 20:31
Ответ дляРоза в вазі
Это классическая схема. Все интегральные врачи ею пользуются. Я этот список препаратов в одном назначении видела сто раз
То есть с задвоенным берберином и холином еще и группа в? Это врачи садисты? Одну группу В тяжело пить, либо побочки, либо вы пьете не групу В, а тут еще двойной холин и берберин. Хорошо, если она это последовательно будет пить, а не одновременно в 4 приема.
Анонимарик• 06 января в 20:34
Ответ дляЧавонадо
Вчора дивилась інтервʼю з трансплантологом. Вона розповідала, що найчастіше пересадки печінки потребують люди, які зловживають БАДами. Це на першому місці, навіть перед алкоголем.
Бо їх не призначає лікар, нема нормального дозування, всі їх призначають самі собі (і добре, якщо перед цим здали хоч аналізи) і пʼють незрозуміло як.
А тепер уважно переслухайте, що саме вона каже. БАД на першому місці серед медикаментозних причин пошкодження печінки. Але медикаментозне пошкодження не є першим в списку причин пересадки печінки.
Ось так плітки і народжуються 🤦‍♀️ просто хтось неуважно слухає або не розуміє почуте
Жертва интернета• 06 января в 20:35
Ответ дляГотова до другої
Цена выше того, что можно купить дешевле в Украине и такой же эффективностью.
Хотя для кого-то сказать, что пьет препараты с IHerb это какой-то косвенный признак статусности, эксклюзивного ухода за собой...
Лично мне это непонятно)
Еще и экстракты с жопы белки по- стремнее..
Жертва интернета• 06 января в 20:36
Ответ дляПухнасті штани
Я вас прошу - дозування вітаміну С 500 мг, у нас повно! Так само як і магнію цитрату, вітаміну Д та заліза.
Магнія не цитрат ще пошукай.
sky-labs• 06 января в 20:37
Ответ дляАнонимарик
Ви в школі не навчались? З яких це пір В12 жиророзчинний?
Жиророзчинні лише А, Д, Е та К. Всі інші вітаміни водорозчинні
В12 участвует в жировом обмене - слышала звон, да не поняла где он.
При этом ’врач именитый практикующий, никого нового не принимающий’.
Обычная история..
Жертва интернета• 06 января в 20:38
Ответ дляКрошка Енот
Так так, нажаль є ще тупі доказові лікарі які ні на крок від проплачених біг фармою протоколів не ступнуть, з нулем клінічного мислення.
Мені лікар радив дієту і спорт. Каже без цього буде діабет. Злобна мегера, нє шоб на 500 долярів панацеї з айгерба нарадити
Анонимарик• 06 января в 20:39
Ответ дляsky-labs
Обычная история..
Приймати участь в обміні жирів та бути жиророзчинним це різні речі.
Чавонадо• 06 января в 20:39
Ответ дляАнонимарик
Окей)
Але все одно ж
’БАД на першому місці серед медикаментозних причин пошкодження печінки.’
Що доводить, що це не корисна штука для організму.
Анонимарик• 06 января в 20:39
Ответ дляЧавонадо
Окей)
Але все одно ж
БАД корисні за умови правильного призначення
sky-labs• 06 января в 20:40
Ответ дляАнонимарик
Консультация всего 1,5 часа, запомнила как сумела...
Слоник-тоник• 06 января в 20:41
Ответ дляАнонім Завгосп
врачи в большинстве своем против БАДов, т.к. это по сути препараты, не имеющие доказанной эффективности и не прошедшие клинические испытания. Более того, если врач назначит подобный фуфломицин а пациент пойдет к его руководству - то доктор еще и по шапке может получить. Это примерно то же, что врач вам выписал бы дышать на жабу при ангине или натирать бородавки резаной картошкой в полнолуние.
Вітаміни - це бад. Вони не мають доказаної ефективності? Серйозно?
sky-labs• 06 января в 20:42
Ответ дляЧавонадо
Окей)
Але все одно ж
БАД это что за зверь такой неполезный и даже опасный?!
У него есть состав, производитель?
Все люди должны знать его ’в лицо’ и обходить 10й дорогой!
Слоник-тоник• 06 января в 20:43
Ответ дляПульт от линолеума
Я вчора слухала хірургиню,яка займається трансплантацією органів,вона якраз сказала,що багато людей останнім часом через БАДи мають проблеми з печінкою.Я дуже напружилась,тому що сама на Айхербі купую вітаміни і п’ю. Пам’ятаю,в мене діагностували низький рівень віт Д,я купила його в аптеці і пила пів року.Контрольний аналіз показав,що рівень віт Д впав ще дужче,я тоді купила його на Айхербі і через декілька місяців він виріс до нормальних показників.Так що тут питання ло якості вітамінів,які продаються в наших аптеках
Коли прийом біологічно активних добавок безконтрольний, то проблеми можуть виникнути. З цим важко посперечатися.
Чавонадо• 06 января в 20:43
Ответ дляsky-labs
У него есть состав, производитель?
Идите лечите своими БАДами, чего вы пристали ко мне опять.
Жертва интернета• 06 января в 20:43
Ответ дляПокорительная
Звісно, не лікується, ’просто’ коригується харчуванням і руховою активністю. Однак, доказові лікарі про це не скажуть, лише почекають півроку-рік, щоб доказово лікувати таблетками по протоколах.
Бо поки не потрібно лікувати по протоколу, достатньо харчування і способу життя. Але ж краще таблетки завчасно жувати,заїдати бургери.
sky-labs• 06 января в 20:44
Ответ дляСлоник-тоник
БАД это что-то другое, от него печень нуждается в пересадке!
Производитель БАДа обязан давать банку с печенью для трансплантации в довесок к каждой банке с БАДом!!!
sky-labs• 06 января в 20:44
Ответ дляЧавонадо
А я не заметила что это снова вы
Жертва интернета• 06 января в 20:46
Ответ дляEmm11117
По моєму досвіду, Iherb кращий за сучасних лікарів (але не за всіх!), кидайте тапки
Це як Розетка краще косметологів, а ПРОМ краще майстрів?
Слоник-тоник• 06 января в 20:47
Ответ дляsky-labs
Вы не можете оценить кто несет бред, а кто нет, т.к. не разбираетесь в теме лично, даже на уровне неспециалиста...
Вы - человек без собственного мнения, вынужденный опереться на мнение ’дипломированного специалиста’.
Это все, даже добавить нечего
Я не медик, я еколог і я дуже вас розумію. Коли люди без спеціальної освіти повторюють маячню стосовно зміни клімату, наприклад. І несеться ця маячня тиражована стократно
А потім всі її повторюють з серйозним виразом обличчя. І ти, яка вчила кліматичні цикли:
Анонимарик• 06 января в 20:48
Ответ дляЧавонадо
Даремно ви так. Що таке FDA чули? Так от є БАД, які схвалені FDA. Вітаміни та мінерали в переважній більшості реєструються як БАД лише тому, що це простіше, швидше та дешевше для виробника ніж реєстрація у якості лікарського засобу. Для прикладу ще років 10-15 тому Супрадин був офіційно вітаміно-мінкралтним лікарським засобом, а потім виробник вирішив, що легше реєструвати як БАД. Але ж від цього якість, ефективність, безпечність тощо не змінились.
Слоник-тоник• 06 января в 20:50
Ответ дляГотова до другої
Я вообще не понимаю этого психоза вокруг IHerb. По крайней мере в том, что касается препаратов, которые можно приобрести в аптеке в Украине: витаймины, Д3, омега.
Есть более дешевые и при этом рабочие варианты.
Как пример, Дефицит Д3 у ребенка корректировали Детримаксом, с лабораторным контролем - за месяц все было в норме.
На айхербі можна купити препарат заліза, від якого не нудить пер ос. Донедавна в наших аптеках його не було. Взагалі.
Жертва интернета• 06 января в 20:51
Ответ дляАнонимарик
Зазвичай аптека запрошує сертифікат у дистрибʼютора на конкретну партію і це займає 2-3 дні. Він має бути українською мовою, номер та дату реєстрації. Якщо у вас є підозра на фальсифікат, то ви можете звернутись на сайт виробника зі скаргою або у СБУ якщо є підозра на протизаконний обіг лікарських засобів.
Або в Держпродспоживслужбу.
Анонимарик• 06 января в 20:52
Ответ дляТримбулька
А від інсулінорезистентності взагалі ніяких побочок немає? Ви так впевнено стверджуєте, наче ви лікар-ендокринолог, яка має достеменно статистику на великій кількості пацієнтів у подвійних сліпих плацебоконтролюємих дослідженнях
Слоник-тоник• 06 января в 20:52
Ответ дляРоза в вазі
Я предпочитаю доверять именитым практикующим врачам, а не ноунеймам с советчицы.
Іменитий лікар з медикома, дитячий невролог, Адаменко, призначила моїй дитині гомеопатію - тенотен.
sky-labs• 06 января в 20:54
Ответ дляПоліцейський патруль
А вы знаете, хоть один бад, который помог вылечить ’ малоизвестную, малоизученную’ болезнь???
Список огромный.
Ну например фенилкетонурия лечится Куваном
Жертва интернета• 06 января в 20:54
Ответ дляЧавонадо
Лукі Бісить? Піду теж.подивлюсь.
Слоник-тоник• 06 января в 20:57
Ответ дляsky-labs
Печінка білого ведмедя - 100% не бад, але заждіть...
Чавонадо• 06 января в 20:58
Ответ дляАнонимарик
Я не бачу сенсу сперечатись з цієї теми. Я це обговорювала теж з лікарями, як і автор. Всі вітаміни є в їжі. Якщо є якісь дефіцити - тоді можна пропити, за призначенням.
Це моя думка, нікому не нав´язую.