Снежнакомка• 06 января в 11:32
Буфомікс, симбікорт Доступні ліки
Алерголог виписала дитині інгалятор, сказала, що педіатр випише рецепт. А педіатр каже, що такого не знає і цих препаратів немає в Доступних ліках. Може хтось з таким стикався. Чи дійсно можна отримати ці інгалятори за програмою "доступні ліки" ?
КартаБезКомиссий• 06 января в 11:34
Сімбікорт я отримую по доступним лікам, і педіатр, і алерголог виписували направлення
Снежнакомка
• 06 января в 11:43
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ви можете самі в переліку ліків знайти свій препарат
Дякую!