Миллениалка• 06 января 2025

А реально ли выжить при отслойке плаценты?

ЗновЗдоров• 06 января 2025
конечно, если она случилась в стационаре почти 100% выживание, успевают прооперировать. Если вне - тут как бог даст и скорая успеет, счет на минуты идет
Яжбоматуся• 06 января 2025
час йде на хвилини і результат відповідно. Матка як губка, вбирає в себе кровотечу.
Яжбоматуся• 06 января 2025
Жіночка лежала в стаціонарі з тиском, вийша прогулятись до банкомату, там і впала з відслойкою. Нажаль, поки підбігли/доставили/зрозуміли в чому справа (карточка ж не з собою)...
Яжбоматуся• 06 января 2025
По темі - відслойка буває різною, але в усіх випадках - потрібна негайна допомога та певні ліки під рукою.
Ждун с Нибиру• 06 января 2025
В мене була в стаціонарі, жива і я і дитина.Мені було 18 років, перша вагітність
Всех в сад• 06 января 2025
Ответ дляЯжбоматуся
Не спасли?
Ms. Любмая жена• 06 января 2025
У мене було, я була в лікарні . Робили кесарський розтин
Алгонавт• 06 января 2025
В мене було на 22му чи 23му тижні вагітності, я була в пологовому в цей час, на збереженні. На жаль, дитинка народилася завчасно, нежиттєздатна. По факту дуже ранні пологи, а по суті - пізній викидень(.
Виниловая пластинка• 06 января 2025
Ответ дляЖдун с Нибиру
А якщо 22 тижні? І пішла відслойка?
Зберігають таку вагітність? Чи оперують?
Виниловая пластинка• 06 января 2025
Ответ дляАлгонавт
І в мене було так. Мені 20 років і за мене вирішила мама, щоб оперувати.
А я все життя думаю чи можна було б відмовитись від кесаріва і спасти ту дитинку.
Большой секретик• 06 января 2025
на 38 тижні, не врятували дитину. Ледве мене врятували(
Анчо Ус• 06 января 2025
Я родилась 45 лет назад, у мамы была отслойка, срочное кесарево, по скорой доставили, но срок был большой уже.
Міряю від одиниці• 06 января 2025
У меня была, на 37 неделе , я еще с перепугу по всей кравтире вначале бегала пыталась какие то вещи собрать , все в кроаи было . Ну с мигалками сразу со скорой в операционную .
Яжбоматуся• 06 января 2025
Ответ дляВсех в сад
Не спасли?
спасли тільки жіночку, але матку прийшлось видалити, кров не одразу вийшла
Яжбоматуся• 06 января 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
А якщо 22 тижні? І пішла відслойка?
боряться до останнього, якщо відслойка часткова, зупинили кровотечу і плід не страждає. Є час на те, щоб ввести препарати для легень і не тільки.
Триндю-бриндю• 06 января 2025
Ответ дляБольшой секретик
Сочувствую. У моей подруги ребенка спасли, Исида, но лучше бы не спасли, он перенес сильную гипоксию, мозг пострадал и всё,(
Міряю від одиниці• 06 января 2025
Ответ дляТриндю-бриндю
ДЦП?
Большой секретик• 06 января 2025
Ответ дляЯжбоматуся
я попала на чергування чудового хірурга, який ризикнув і залишив матку. Кровотеча була жахлива. І я ще народила донечку.
Большой секретик• 06 января 2025
Ответ дляТриндю-бриндю
мені теж так сказали, що дитина була би інвалідом.
Триндю-бриндю• 06 января 2025
Ответ дляМіряю від одиниці
ДЦП?
Да, тяжелейшая форма, не сидит, не стоит и практически слепой(
Яжбоматуся• 06 января 2025
Ответ дляБольшой секретик
не багато таких, хто ладен взяти на себе відповідальність та боротись до останнього, чисто людський фактор
Яжбоматуся• 06 января 2025
Ответ дляБольшой секретик
але він не просто ризикнув, а зупинив кровотечу, бо так би Ви не вижили, а про матку і мови немає
Триндю-бриндю• 06 января 2025
Ответ дляБольшой секретик
Это ад, а не жизнь у моей подруги.
Большой секретик• 06 января 2025
Ответ дляЯжбоматуся
то був лікар від Бога. Сестрі допоміг виносити двійню, і вона сама родила дітей.
Міряю від одиниці• 06 января 2025
Ответ дляТриндю-бриндю
У меня у ребенка после отслойки тоже инвалидность , обещали намного хуже , но относительно все не плохо , хотя конечно до нормы далеко . Но мы дочку любим , она наше все.
Больше рожать не рискнула, причину из-за которой случилась отслойка не установили.
Карина-c638• 06 января 2025
Тема боль .
Всех в сад• 06 января 2025
Ответ дляЯжбоматуся
А дитинв?
Яжбоматуся• 06 января 2025
Ответ дляВсех в сад
А дитинв?
Відслойка була сильна і через пуповину вже нічого не надходило, тільки достали(((
Яжбоматуся• 06 января 2025
Наразі є скринінгои на ризики преклампсії (це як раз вростання плаценти та пронизання судинами) та відповідно непогана профілактика (аспірин з кальцієм), контроль за тиском та білком в сечі. Все для того, щоб мінімізувати винникнення, бо наслідки майже не лікуються. Але завжди знайдуться ті, хто буде транслювати всій позитивний досвід і те, що нащо та хімія, це ж шкідливо і он кожен другий з тиском і нічо... Саме вони намірено вводять в оману і наражають всіх інших на небезпеку. Я вже мовчу про переношування і старіння плаценти.
Пригощаю кашею• 06 января 2025
Я знаю случай, когда не удалось(