Трільчиха• Изменено 06 января в 12:54

Де ви черпаєте сили і натхнення жити?

Я скотилася так що вже десь можу мабуть налапати дно. Ні бажань ні сподіваннь. Роблю лиш самий базовий мінімальний рівень - готую простую їжу, прибираю коли прям відвертий срач в будинку, вожу дітей на гуртки. Все . Більше нічого . Лежу бездумно гортаю стрічку новин , чи форум читаю, дивлюсь якісь дурні серіали. Кожен день на 99% схожий на попередній. Планів 0, амбіцій 0, мотивації 0.
Кожного вечора кажу собі : ну все , завтра точно ….
Настає завтра і все відбувається по тому самому колу.
Щедрик ведрик• 06 января в 12:56
Кто вас содержит?
Опля Картопля• 06 января в 12:56
Работать идите
Балаболка• 06 января в 12:56
Почала робити зарядку для здоров´я. Коли маячать реальні проблеми-хочеться жити. Чоловік в ЗСУ, треба йти вперед, у мене нема на кого покластися.
автор Трільчиха • 06 января в 12:57
Ответ дляЩедрик ведрик
Кто вас содержит?
Пасивний дохід.
ПлюшкамиБалуюсь• 06 января в 12:57
як не дивно в роботі і навчанні зараз.
Не те, щоб мені завжди хотілось працювати, але це те, що надає сенс життю не менше, ніж родина.
автор Трільчиха • 06 января в 12:57
Ответ дляОпля Картопля
Работать идите
Як це зробити?
На те потрібна якась мотивація. А її «ніт»🤷‍♀️
Опля Картопля• 06 января в 12:58
Ответ дляТрільчиха
Як це зробити?
Встать и пойти. А как вы есть готовите - встаёте и идете
автор Трільчиха • 06 января в 12:58
Ответ дляОпля Картопля
Краще вам не знати 🤣
Перед тим як встати і піти я з собою торгуюся ще годину-півтори .
ЭтаваНиМожетБыть• 06 января в 12:59
що вас раніше мотивувало?
Опля Картопля• 06 января в 13:00
Ответ дляТрільчиха
Краще вам не знати 🤣
Значит вам к врачу сначала
язззззь!!!• 06 января в 13:00
Нічого не надихає. Дивлюсь і розумію, що це все вже втратило сенс.
Не життя , доживання якесь. Інколи бувають проблиски, але оточення швидко все зводить на манівці.
автор Трільчиха • 06 января в 13:00
От я дві години назад сказала собі « ще 15 хв і йду готувати обід». Наразі я ще в ліжку і не снідала навіть.
автор Трільчиха • 06 января в 13:01
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
що вас раніше мотивувало?
Подорожі і творчість .
Тепер не мотивує .
ЭтаваНиМожетБыть• 06 января в 13:02
Ответ дляТрільчиха
Подорожі і творчість .
Тепер не мотивує .
Добре, що треба змінити у вашому житті, щоб стало, як раніше. З чим пов’язані зміни?
Мамина квіточка• 06 января в 13:03
У вас есть мужчина? Если нет, может, вам нужно на СЗ и влюбиться?
автор Трільчиха • 06 января в 13:04
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Точно сказати не можу. Я повʼязую з війною. А можливо це криза середнього віку. А можливо одне наклалося на інше.
Що потрібно змінити я не знаю.
ЭтаваНиМожетБыть• 06 января в 13:09
Ответ дляТрільчиха
Що потрібно змінити я не знаю.
Війна-це загальна причина і вона впливає на всіх по-різному. Що саме забрала у вас війна? І що таке для вас криза середнього віку? Всі попередні захоплення і праці лайно?
Ищу Аленя• 06 января в 13:12
У мене є чарівне слово ’треба’.
Кидстаффовка• 06 января в 13:12
Чекаю теплих днів,коли зможу кудись поїхати,хоча забронювала на кінець лютого готель у Трускавці,не знаю чи поїду,але хоч якось гріє ця думка.
Загалом сили і натхнення брати нема звідки,занадто на мені відобразилася війна,зараз мені важче чим було на початку війни.
Вчора прочитала книгу,де один з героїв намагався заглушити свої почуття під час допитів і життя у засланні,отак просто стати роботом і рухатись,трохи приміряла до теперішніх днів,спробую і я так,може що з того вийде.
автор Трільчиха • 06 января в 13:13
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
До війни ми з чоловіком багато подорожували. Тепер це не можливо.
Пару раз поїхала сама і зрозуміла що я так не хочу. До війни я захоплювалася ре дизайном меблів, переробляла, перефарбовувала. Пробувала робити сама прості деревʼяні меблі з 0 ( стелажі, вуличні крісла і шезлонги) , в мене почало непогано виходити. Але я те все закинула, бо втратила інтерес до того.
Щедрик• 06 января в 13:15
В мене щось схоже відбувається.
Я сама собі діагностувала депресію помірну (по тесту Бека)
Коли взагалі накриває - пью біфрен тиждень-два, він трохи дає полегшення.
Домашні справи можу робити лише під аудіо книги, вони ніби відволікають і я можу хоч щось робити.
А так можу спати добу і не потрібно ні їжа, ні прогулянки, нічого…
Кидстаффовка• 06 января в 13:17
Ответ дляТрільчиха
Можете показати свої роботи?Зацікавило.
ЭтаваНиМожетБыть• 06 января в 13:22
Ответ дляТрільчиха
Ви раніше то робили для себе, чи з перспективою на щось більше?
автор Трільчиха • 06 января в 13:24
Ответ дляКидстаффовка
Можете показати свої роботи?Зацікавило.
Та нема там особливо на шо дивитися 🤣
автор Трільчиха • 06 января в 13:25
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Для себе .
ЭтаваНиМожетБыть• 06 января в 13:28
Ответ дляТрільчиха
Для себе .
А якщо завтра закінчиться війна і знімуть всі обмеження, перше, що ви зробите, буде...?
автор Трільчиха • 06 января в 13:34
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Я не можу спроектувати цю ситуацію як не намагаюся , бо я абсолютно втратила віру в те що вона закінчиться не те що найближчим часом а так би мовити в осяжному майбутньому.
Кидстаффовка• 06 января в 13:39
Ответ дляТрільчиха
Та нема там особливо на шо дивитися 🤣
Гарно,навіть дуже.Де ви цьому навчилися?
автор Трільчиха • 06 января в 13:43
Ответ дляКидстаффовка
На ютубі є багато майстер класів. Це не складно насправді. Оці рейки готові продаються в епіцентрі чи в столярних майстернях. Потрібно лиш нарізати відповідного розміру і по шліфувати. Зробити отвори і зібрати все докупи 🤣
Бойова• 06 января в 13:43
Пошла у врачу , кок-что медикаментозно ( анемія и что то там с белком ) И поняла запасной жизни нет , и плачу себе за каждый подвиг .
Лежать могла неделю. .. ситуация не менялась