Хвильоватиша• 06 января в 21:39

Хто приймав ОК Ярину чи інше зайдіть

Добрий вечір
Така ситуація: приймаю Ярину (21) десь з серпня місяця. Все було добре, а ось після останньої перерви 7 днів критичні майже не зупиняються, основна кровотеча зупинилася, а виділення кров‘янисті регулярно. Я думала що затяжні критичні - нерви і т. д. , чекала поки пройде, буває що ніч немає - день є, або навпаки, вже 2 -ий тиждень, тут захворіла (пневмонія) і я, і діти - було вже не вирішення цього питання, свята - забігалась і все чекала що от - от все зупиниться, а воно щось ніяк. Так по суті нічого не болить…
Перед цим Белара приймала, у мене фолікулярні кісти, тому майже постійно на ОК, але таке вперше… Бити тривогу і йти до лікаря чи чекати, може Ярину на інше поміняти, чи таке буває?
Сама не знаю• 06 января в 21:44
А врачу. Завтра же
Маурита• 06 января в 21:51
Не було. Хочу в мене ендометриоз
Задираю носа• 06 января в 21:59
Пила Ярину років 5. Такого не було. Йдіть до лікаря, тільки до гарного.
Ви таблетку не пропускали? Діареї не було?
Пишущаяся• 06 января в 22:09
Пила 7 лет Ярину, всё чётко. Сделайте тест на Б.
Зайка11• 06 января в 22:15
По перше : тест на вагітність
Далі - не пропускали таблетку
І звичайно до лікаря, в мене в минулому місяці в кінця останнього дня кровотечі відміни почалась маткова кровотеча на ок Ліндінет , змінили зараз на Жанін - побачимо як далі буде .Автор це не є варіант норми
автор Хвильоватиша • 06 января в 22:59
Ответ дляЗадираю носа
Пропускала. І до цього було багать разів, я не перший рік п‘ю ОК, потім одразу 2 випивала, але щоб таке…
Була діарея, але спихнула на їжу. А що?
автор Хвильоватиша • 06 января в 23:00
Ответ дляПишущаяся
Та по термінам не співпадає ніяк… щоб тест робити. У мене це нерегулярно (бо обставини), тому точно не вагітність
ТАНЧ• 06 января в 23:00
Потім напишіть вагітна чи ні .
автор Хвильоватиша • 06 января в 23:02
Ответ дляЗайка11
По перше : тест на вагітність
Далі - не пропускали таблетку
За тест вище написала, що виключено (по моїм підрахункам, та й не було підставин)

Та я вже розумію, що не норма(
автор Хвильоватиша • 06 января в 23:06
Ответ для ТАНЧ
Потім напишіть вагітна чи ні .
Ви вангуєте???))
Та ну, як таке
автор Хвильоватиша • 06 января в 23:10
Ще згадала з симптомів: страшна слабкість, перепади настрою. Може клімакс??? бо мені вже 36, стреси і т. д.
Задираю носа• 06 января в 23:14
Ответ дляХвильоватиша
Була діарея, але спихнула на їжу. А що?
От і відповідь. В організм попала недостатня кількість гормону. У Вас кровотеча відміни. Проконсультуйтеся з лікарем.
автор Хвильоватиша • 06 января в 23:16
Ответ дляЗадираю носа
За 1 день? пропуску? Такого ж не було ніколи…Жесть(( зв‘яжись називається з цими гормонами(
Задираю носа• 06 января в 23:18
Ответ дляХвильоватиша
Так. Прочитайте, там в тій великій інструкції-простині все написано.