Царевна_несушка• 07 января 2025
Дуже сильний страх бідності
Як позбавитися? Я працюю на низькооплуваній роботі без перспектив росту. У свій час пропустила багато можливостей. Зараз кусаю себе за лікті. Здається, що хорошої роботи вже і не знайти
Самоучка• 07 января 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Я знімаю кімнату, квартиру винаймати дуже дорого
Автор вам лучше в Германию ехать, там социальная служба за пенсионеров платит или доплачивает жилье, у нас с этим печаль печальная но у нас и правительства нет вечно клоуны сменяют один одного