lilu1990• 07 января в 09:46

Інтерв´ю Зеленського і Фрідмана. Як Трамп розуміє війну

Всьо по класікє, як і передбачав пан Портніков: розуміння республіканцями війни - давайте сядем і договоримся, у вас просто невеличке непорозуміння. Я повністю згодна з усім шо сказав Зеленський, не знаю чого до нього причепилися. Матюкався мало. Я би ще обложила всіх х-ями, особливо байдена. Президент воюючої країни не має бути сахарно приторним. Сказав, як умів.

Пугає те, шо треба час шоб до Трампа дійшло, хто такий путін. Від цього залежать гарантії безпеки і позиція сша в Європі. Та загалом падіння путіна неізбєжно. Але цьому будуть передувати багато страшних подій. В тому числі і пряма участь Європи у війні, хто б там як не відпирався.
Star39• 07 января в 15:08
Ответ дляsky-labs
Ну так пусть бы на русском разговаривал ’на людЯх’ (зачем себя насиловать?!), чего только русским матом ограничиваться?
Так он только на камеру на украинском разговаривает.

’Офис президента - это место, где говорят на русском языке’.

’Все внутренние совещания на Банковой ведутся на русском языке’, - заявил Алексей Арестович, работавший советником ОП до января 2023 года.

Так он прокомментировал слова Зеленского в подкасте Лексу Фридману, что он не уважает народ РФ и не хочет говорить на русском языке, потому что это ’язык оружия’.

’Все переговоры велись на русском, все разговоры за кадром велись на русском. Офис президента - это место, где говорят на русском языке. Все без исключения, включая Зеленского. Всегда. Никаких внутренних исключений не бывает, это только официоз. Человек говорит, что я на своем языке родном, языке моей матери, на языке, на котором сделал карьеру, вырос и так далее, ’я его не уважаю’. Я не слышал ни одного совещания за всё время в Офисе, которое было проведено не на русском языке. Я там провел 2,5 года’, - заявил Арестович.

Он добавил, что и сейчас, по его информации, ситуация точно такая же.
Vaslek• 07 января в 15:33
Честно, я в шоке. Смотрю как реагирует форум на посты автора и какие комменты, это жесть. Такое впечатление, что я на рашистском форуме.
sky-labs• 07 января в 15:42
Ответ дляVaslek
Вы предпочитаете (и предлагаете всем) восхищаться Зеленским без причины, только потому что он ’наш’?!
автор lilu1990 • 07 января в 16:19
Ответ длявиктория7аас
Вы Лаврова слова из контекста выняли он там и про КУрскую область сказал и перед приездом представителя США был новый наступ на КУрск Но наступ в Курске захлебнулся и задумка не удалась А команда Трампа даже не представляет, как подступиться к решению проблемы Украины. Они видят, что те вбросы по Украине, которые они уже сделали, на нас никакого впечатления на раху не произвели.
Ой вибачте. Лавров хароший, путін хароший. Вони просто хочуть перестать стрєлять. Це всьо ми акаяниє вінавати. Да? (сарказм).
lekon-lekon• 07 января в 22:43
Ответ длявиктория7аас
Это так.Зе -актер. Всё ,что он делает- ’изображает’ то,что ему напоют старшие ...

Он смертельно боится завершения СВО- его просто задвинут под плинтус и отберут всё бабло..И у пани Олэны- тоже...Причем-если живой останется...И переговоров с Путиным он просто боится...Потому как в голове- русский мат, одни мантры и лозунги...Он НЕ способен вести переговоры и заключать сделки- как бизнесмен Трамп...Тем более не способен говорить с политиками уровня Путина.Он просто боится...

Кацапоботи в ударі сьогодні, ну от не рівня Зеленський всяким шаболдам, які чомусь здали Україну, забрали яз і дали папірець, і все.
З хуйлом ніхто не буде розмовляти, бо немає смислу з гопніками, всі договори воно порушило.
lekon-lekon• 07 января в 22:50
Ответ дляsky-labs
А интервью это не концентрат его некомпетентности?!
Конченый неадекват, позорит страну на весь мир!
Зараз проблема не в Зе, а що хуйло вирішило стерти українську націю і щоденно вбивають військових і цивільних, щоденно каби руйнують 10 селищ. Хто для вас хуйло, якщо Зеленський для вас неадекват?
lekon-lekon• 07 января в 22:52
Ответ длявиктория7аас
зе круче, умеет скакать в стрингах на каблуках и играть енгом на пианине.
А хуйло вбиває українців і ще в стилі алаверди провину за все на нас і покладає, все що роблять кацапи для російської аудиторії подається як українці
lekon-lekon• 07 января в 22:59
Ответ дляlilu1990
Я по інакшому це сприйняла. Але я маю відношення до війни. Таке враження, кому не сподобався зеленський не у війні живуть
Тут просто багато ватанів, малоросів і постсовка, які так і залишились в колінно-локтевій позиції перед кацапстаном, для яких власний президент гірше за вбивцю хуйла. В українській історії скільки випадків було, коли відсутність підтримки, розбрат, породили слабкість, що дало змогу росії захопити Україну. І зараз те саме - не такий, Зе неідеальний, але він залишається єдиним легітимним представником українців, який може щось змінити. Саме його агресивні звертання до різних народів у 2022 році дало підтримку і зброю.
sky-labs• 07 января в 23:00
Ответ дляlekon-lekon
Не подскажете, чьими стараниями мы остались без нашего собственного ПВО?
Такой же неадекват, как и зеленский.
Был бы нормальный президент у нас и войны бы не было даже с таким одвичным ворогом под боком!
lekon-lekon• 07 января в 23:01
Ответ дляШоколадный торт
Не дасте ви такі гарантії, багато військових вже за переговори, і їхні сім´ї також, бо вже всі хочуть кінця цього жаху хоч якось
Багато військових хочуть завершити цю війну назавжди, а не чекати повтору через рік чи 2
sky-labs• 07 января в 23:03
Ответ дляlekon-lekon
Вы давно знали что кацапы наши злейшие враги? Считаете что Украину изнасиловали в СССР?
А президенты, за которых вы голосовали такого же мнения были? Или они думали ’просто жить’, при этом пораспродали все наше вооружение....
В результате, благодаря их деятельности, мы не живем, а умираем...
lekon-lekon• 07 января в 23:04
Ответ дляМанула
Натякати в інтерв´ю на корупцію в США при поставках зброї, це нормально?
Авжеж нормально, про корупцію в Україні говорять всі кому ні лінь, а про їх треба мовчати? Від їх корупції у нас на фронті не отримували зброю і вмирали люди. Хай розбираються хто там наживається на виділених коштах.
Шоколадный торт• 07 января в 23:04
Ответ дляlekon-lekon
На жаль, зараз шансів немає
lekon-lekon• 07 января в 23:05
Ответ дляVaslek
Та тут просто кацапи ватани набігли, це не форум реагує
sky-labs• 07 января в 23:07
Ответ дляlekon-lekon
В 22 году весь мир дергали все кто только мог! Зе со своей ’агрессией’ просто был более заметным, для внутреннего потребителя, крикуном...

В легитимности уже давно сомнения. Порох выборы проводил в такой же ситуации...
lekon-lekon• 07 января в 23:10
Ответ дляsky-labs
Такой же неадекват, как и зеленский.
Є факт нападу срасії, і неважливо який стан готовності ЗСУ, найбільшою армією в Європі, це не дає жодних прав нападати на сусідню країну. Засуджувати треба починати того, хто здійснив агресію. Чогось 1941 напав Гітлер, а не писали повсюди подібну х**ню про відсутність ппо у срср тощо
sky-labs• 07 января в 23:10
Ответ дляlekon-lekon
Только благодаря бездарности верховного главнокомандующего она не завершится нашей победой никогда.
Единственное значительное достижение - ’невтік’, все, больше достижений нет...
А хотелось бы. Было бы у него реальное желание, все было бы иначе
sky-labs• 07 января в 23:12
Ответ дляlekon-lekon
Сначала нужно разобраться с теми, КТО оставил нас с голым задом перед рашкой!
Защита свой территории своими силами - обязанность каждой страны мира!
sky-labs• 07 января в 23:13
Ответ дляlekon-lekon
Америкосы другого мнения по поводу выполнения договоров...
lekon-lekon• 07 января в 23:14
Ответ дляsky-labs
Політика багатовекторності, боязнь розізлити срускіх, не проговорення негативу срср, відсутність української політики і привели до війни, бо срускіх не можна умилостивити, сподобатись, вони своє рило суть в чужі справи і сприймають Україну, як своє. І при всьому цьому вся провина лежить на кацапії, бо вони агресори.
lekon-lekon• 07 января в 23:16
Ответ дляsky-labs

Так, непомітний Зе, став людиною року на обкладинці Time
sky-labs• 07 января в 23:17
Ответ дляlekon-lekon
А есть кто-то кто оправдывает агрессию напавшей страны? Таких людей среди вменяемых лидеров стран нет.
Но все реалисты - если Украина не заботилась о своей безопасности, то почему им должно быть больше надо заботиться чем нам?!
lekon-lekon• 07 января в 23:18
Ответ дляsky-labs
Так розберіться спочатку з тими, хто забрав ядерну зброю, все почалось ще до продажів військової техніки
sky-labs• 07 января в 23:20
Ответ дляlekon-lekon
Благодаря негативу СССР у нас была самая вооруженная и многочисленная армия в Европе на момент развала того самого СССР...
И где это все?
Кацапы считают что им можно нападать, потому что они мыслят геополитически.
Может и мы начнет так мыслить чтобы суметь-таки защитится?
lekon-lekon• 07 января в 23:21
Ответ дляsky-labs
Так у вас маніпуляція в кожному реченні, як і у світових лідерів, які не можуть назвати агресора, а завжди будують новини про ’українське питання’, а не напад рабсії.
А діло є всім, бо Хельсінським домовленностям труба, скоро можна згадати про світові війни. Гібридні війни вже в Європі ідуть
sky-labs• 07 января в 23:21
Ответ дляlekon-lekon
Скоро вы (да и мы все) увидите новые обложки, но вам они уже не понравятся, хотя будут правдивыми
lekon-lekon• 07 января в 23:22
Ответ дляsky-labs
И где это все?
Закусювати треба
sky-labs• 07 января в 23:22
Ответ дляlekon-lekon
Ядерное оружие не спасает, нужно было не распродавать танки, самолеты, ракеты...
lekon-lekon• 07 января в 23:24
Ответ дляsky-labs
всіх спасає яз, а тільки Україну ніт
sky-labs• 07 января в 23:25
Ответ дляlekon-lekon
Закусювати треба
Так закусите!