Всьо по класікє, як і передбачав пан Портніков: розуміння республіканцями війни - давайте сядем і договоримся, у вас просто невеличке непорозуміння. Я повністю згодна з усім шо сказав Зеленський, не знаю чого до нього причепилися. Матюкався мало. Я би ще обложила всіх х-ями, особливо байдена. Президент воюючої країни не має бути сахарно приторним. Сказав, як умів.
Пугає те, шо треба час шоб до Трампа дійшло, хто такий путін. Від цього залежать гарантії безпеки і позиція сша в Європі. Та загалом падіння путіна неізбєжно. Але цьому будуть передувати багато страшних подій. В тому числі і пряма участь Європи у війні, хто б там як не відпирався.
Yaska yana• 07 января 2025
Ответ дляlilu1990
Ну це дивно якшо до вас приїжджають у воюючу країну де трупи, смерть і біль а ви всім з виключною ввічливістю і посмішкою до вух...
ніхто не очікує ввічливості і посмішок, не додумуйте
Ответ дляlilu1990
Дивно, але він в тому інтерв´ю доволі широко посміхався, щось йому не завадили ці трупи. Іноді мені здається він навіть не усвідомлює їхню кількість...
Ответ дляlilu1990
Хай масік заткне свою ротяку і мовчки робить вигляд шо він великий новатор а не шут гороховий який заробляє гроші на скачках вартості акцій тесли. Тоже мені ізобрєтатєль
Це ермак трампа
Має вплив.
Бачила сторіз їх нового року в резеденціі Трампа, як рідні.
Але воно таке патякає, недавно щодо виборів в Британіі
Має вплив.
Ответ дляsunholder
Я усміхаюсь говорячи по роботі про всьо шо касається війни. Чорний гумор то взагалі в порядкє вєщєй. Психіка так захищається
Ответ дляLudaSHS
Це ермак трампа
Має вплив.
Шоб масіка прівлєчь на свою сторону достатньо хаяти ліву повістку і плюватись від нетрадиційних цінностей. Він примітивний як устройство мозку фрідмана
Yaska yana• 07 января 2025
Ответ дляlilu1990
А шо ви очікуєте на фоні масових убивств і відступу зсу?
Від президента, який болотувався у президенти в воюючій країні? Те що і всі - закінчення війни, мирного життя, стабільності..всього того що він обіцяв. А обзиваться і матюкаться не велика наука
Ответ дляlilu1990
Добавить емоцій? А ви не у війні живете? Ви не втрачали близьких? Коли до вас приїхали і починають втирати, шо путін хароший, він любить свій нарід і просто треба дагаваріца, ви друг друга не так понялі
Я вам даю 100 гарантію шо будь яка людина дотична до фронту обложила би такого х-ями без реверансів. Навіть якщо у неї 3 вищих освіти. Будь яка. Не тиловики, не ті шо сидять по за кордонам.
Через три роки убивства і геноциду - ви проста друг друга не понялі. Путін хароший
Летів би той фрідман битий сцаними тряпками з любого окопа де люди справді бачили війну
Без реверансів хай би обклав х-ями своїх колег, які за ці роки війни так знахабніли і збагатіли, що вже навіть не соромляться красти. Відкрито сміються з народу і посилають з лопатками на убой.
Ответ дляYaska yana
Закінчення війни залежить виключно від путіна і його бажання. Ви бачите у нього таке бажання?
Ответ дляlaska_vo
Може й обкладає. Але толку. Нашим людям шо війна, шо мать родна. Усі хочуть шось поімєть з того. Усі на всіх рівнях
Mira29-c3c3• 07 января 2025
Ответ дляlilu1990
У зеленського до речі дуже гарна англійська мова. Краща ніж у порошенка. Уже. Без зайвої компліментарності. Але у нього дуже файна англійська
🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Ответ дляlilu1990
Наші люди помирають на війні і від обстрілів. І скоро почнуть з голоду помирати. Крадуть і жирують його люди. А якщо президент не може нічого зробити зі своїми підлеглими, то що він там взагалі робить?
Ответ дляlaska_vo
Наші люди неідеальні і за кожним услідити неможливо
Ответ дляМанула
По факту влучно від Пастухова, на жаль:
’Для этого бенефиса Зеленский выбрал амплуа «президент на грани нервного срыва». В этом жанре он стал третьим: три великих сумасшедших, Путин, Трамп и Зеленский. Не много ли для одного хрупкого мира?’ (с.)
Дивно що людина на грані нервового зриву на третьому році війни коли ніхто не може і не хоче давати ніяких гарантій безпеки і тобі приїхали втирати шо путін хароший. Справді, дуже дивно
Ответ дляlaska_vo
Аж цікаво, скільки зараз платять провладним тролям. Ви трохи менше виправдовуйте і вихваляйте владу, бо дуже паливно.
Вам зеленський погано зіграв бо ви всі сидите далеко по закордонам або ви просто ждуни. Мені відгукнулося усе шо він сказав. Без виключення
І я думаю він навіть мало претензій пред´явив і мало матюкався.
Espresso_caffe• 07 января 2025
Ответ дляYaska yana
Повинен своїм виборцям, народу. На такій посаді в людини повинен бути холодний розум і впевненність в своїй діях, досвід и т.д. Як що ви не можете стримувати свої ємоції, нервуєте, звісно вам не можна на такі посади.
ну так ідіть ви, якщо ви знаєте як треба
такі всі розумні, пан Зеленський стикнувся з найбільшим викликом людства, жодна людина в світі не готова до такого
Ответ дляlilu1990
Не те процитувала, відповідь на це
’Дивно що людина на грані нервового зриву на третьому році війни коли ніхто не може і не хоче давати ніяких гарантій безпеки і тобі приїхали втирати шо путін хароший. Справді, дуже дивно’
і куди нас приведе не зовсім адекватна людина, яка очолює державу?
Питання риторичне ...
Ответ дляМанула
Не те процитувала, відповідь на це
Питання риторичне ...
Я не кажу шо у зеленського є компетенції для цеї війни. У нього їх справді замало. Але я можу повністю зрозуміти його слова і його емоції. І на його стороні точно у цьому діалозі
Ответ дляlilu1990
Ну вообще-то они совершают криминальное деяние. И обкладання х... вообще не к месту, нужно сажать, а то и расстреливать любых друзив!
Или на это у него яиц не хватает?!
Хватает только на борзые маты из-за спины народа Украины?!
Или на это у него яиц не хватает?!