Забрала і не сказала• 07 января в 10:28

Консультація лікаря

Маю велику надлишкову вагу, ставлять діагноз ожиріння 3 ст.
Стала погано себе почувати. Здала аналізи є завищені показники. Направили на консультацію до ендокринолога. Перездала гормони ттг, т4, пролактин все в нормі, по узі норм. Скарги на отечність тіла. І тут лікар припускає, що може бути онкологія нирки чи наднирника. Назначає аналізи на кортизол та на метанефрини. І тут питання чи може бути онкологія при надлишковій вазі?
Люблю порядок• 07 января в 10:33
А ви думаєте, що тільки в худих буває?
Рекламама• 07 января в 10:41
У свекра був рак печінки, вага під 150 кг була.
У свекрухи був рак сигмовидної кишки, початкова вага була десь 115 кг.

Але Вам може бути просто погано від зайвої ваги. Сальце може тиснути на органи.
На інсулінорезистентність перевіряли? Це індекс Homa і глікований гемоглобін, аналіз крові.