Туся муся• 07 января в 13:58

Як вберегти вагітність на дуже ранніх сроках?

Передісторія: за останні пів року дві вагітності закінчилися невдало — перша влітку, друга місяць тому, обидві до 8 тижнів. У лікарні, як це часто буває, пояснень мало — сказали, що найближчі пів року вагітніти не можна. Але мій організм вирішив по-своєму: навіть при оберіганні сталося диво.

На 6-й день після овуляції я вже відчула знайомі симптоми, які ні з чим не сплутаєш (хоч це й може звучати дивно). На 8-й день зробила тест — і там, хай і бліда, але друга смужка.

Тепер питання: як вберегти вагітність? Третя втрата була б для мене надто болючою. Розумію, що природа бере своє, і якщо ембріон слабкий, то нічого його не втримує. Але мені дуже хочеться спробувати зробити все можливе, щоб цього разу все було добре.

Можливо, ви знаєте хороших спеціалістів чи клініки в Полтаві, які допомагають у таких випадках? Чи які аналізи варто здати, щоб зрозуміти причину попередніх невдач?

Перша вагітність була біохімічною, друга завершилася викиднем до 8 тижнів. Хто стикався з подібним? Поділіться своїм досвідом або порадами. Дуже хочеться нарешті виносити й народити здорового малюка.
Фокус-Покус• 07 января в 14:00
А вы не хотите к генетику с мужем обратиться и пройти обследования?
So_so• 07 января в 14:01
Слабый эмбрион это не диагноз. Кариотип абортивного материала разве делали? А свой и отца ребенка?
автор Туся муся • 07 января в 14:01
Ответ дляФокус-Покус
Цікаво за це . Там провіряють і сумісність нашу, і на генетичні хвороби?
Фокус-Покус• 07 января в 14:02
Ответ дляТуся муся
Да.
Я считаю подозрительными 2 неудачи подряд, потому начала бы с генетика.
У подруги было 3 выкидыша из-за тромбофилии.
автор Туся муся • 07 января в 14:02
Ответ дляSo_so
Нажаль нічого ще і не робили ☹️ лише до гінеколога зверталась…. Хотіла спочатку все обстежити , а потім вагітніти(а тут знову полосатий тест )
Пухнасті штани• 07 января в 14:03
А вам назначали какие-то анализы, обследования, после двух неудачных?
автор Туся муся • 07 января в 14:04
Ответ дляФокус-Покус
Да.
Та хотіла все обстежити спочатку , а потім вагітніти… але все вийшло не так як планувала …
Знач потрібно ноги в руки , і в клініку генетики 😁
автор Туся муся • 07 января в 14:05
Ответ дляПухнасті штани
Та ні… так як це місцева державна лікарня, нічого толком і не сказали
Лупаю цю скелю• 07 января в 14:07
У однієї подруги зривалися вагітності буквально від мінімальних фізичних зусиль (підняла три книжки, наприклад).
У другої була нестача якогось гормону, пила таблетки.
Але ж це краще до лікаря :(

З того, що є універсальною порадою і не нашкодить - не можна бігати і стрибати у першому триместрі. І штори вішати.
Але навряд чи Ви і так це робите.
Лупаю цю скелю• 07 января в 14:09
Ответ дляТуся муся
Шукайте окремо гінеколога у Полтаві, може, через знайомих.
Буває досить часто недостатність якогось гормону і це не так важко коригується таблетками.
Бо я навіть не підкажу, які аналізи треба здати, своїх дівчат не розпитувала :(
Пухнасті штани• 07 января в 14:11
Ответ дляТуся муся
Я как раз, после замершей была сначала в гос. больнице. Она мне столько анализов назначила, решила лечить все подряд. Запретила думать о ребенке не меньше 6 месяцев
Частный врач разрешил хоть в тот же день
Но у вас две подряд. Это может быть и совпадение, а может и нет. Нужна консультация генетика. Вам тоже не мешало бы проверить гормоны
Дева Мария• 07 января в 14:11
Гинеколог , хорошее узи , все анализы . Я вообще лежала первый триместр . Нельзя было подымать больше 3 кг .
Разгуляшка• 07 января в 14:12
автор, вам к генетику надо и кровь на сворчиваемость и пр.
Не пью, не курю• 07 января в 14:16
У меня в сумме 6 неудачных. Сейчас обследование. Последнюю неудачную Б. пролежала, встала в туалет и поняла что все закончилось.
Один ребенок есть от первого брака, УЗИ, цитология чистая.
Анализы на гормоны, на 3-5 день после месячных - норма, кровь норма. Сейчас будем делать спермограмму мужу включая фрагментизацию ДНК.
Мати тріля• 07 января в 14:47
як варіант перевірити гемостаз, коли викидні, то починають його перевіряти
Швендяю містами• 07 января в 15:11
Как можно скорее сдать:
Полиморфизмы генов тромбофилии
АФС ( волчаночный антикоагулянт, АТ к бета-2 гликопротеиду G,M; АТ к кардиолипину G,M)
ANA методом ift
Коагулограмму
Странно, что Вас не обследовали, сразу после потери. Если будут отклонения в этих анализах, то без терапии не выносить
Швендяю містами• 07 января в 15:12
Плюс т.к. было 2 потери в анамнезе обязательно нужно поддержка прогестерона
Голубец• 07 января в 16:51
Ось прямо сьогодні - завтра:
здати кров на ТТГ
підійти до гінеколога, призначить фолієву, і препарат прогестерона. Він трохи підвищує шанси виносити. Але, не думаю, що проблема в низькому рівні прогестерона - біохімічна вагітність то точно не про це.
Якщо знову невдача (най це не станеться, але), то справді генетик, каріотип подружжя, спермограма з фрагментацією ДНК, і всі обстеження на тромбофілію (писали вище грамотно перелік)
Проня_Прокоповна• 07 января в 20:39
Вам потрібно до гематолога\гемостазіолога.
Якщо у вас афс чи тромбофілії, то без підтримки ви не зможете виносити вагітність
Белая котичка• 07 января в 21:03
вам надо проверить кровь и прогестерон. может у вас его не хватает и организм тупо оттаргает. почему вы во второй раз не начали его пить?
Файна_зупка• 10 января в 13:42
Лежать постоянно, покой, никакой работы, хорошее питание, наверное может из препаратов нужна какая то поддержка. Секс исключить чуть ли не на весь период беременности.