Привіт, дівчатка! При діагнозі мастопатія призначили індол. П´ю вже 3 тижні. Але якось досить повільно сходять симптоми. Болі, дискомфорт і нагрубання ще є ( місячні сьогодні закінчились).
Хто пив підкажіть як швидко допомогло?
І взагалі кому що допомагає?
Хто пив підкажіть як швидко допомогло?
І взагалі кому що допомагає?
Я б такое не носила, но продаю• 07 января в 15:12
Мені гінеколог і онколог сказали,що якщо є гроші, то можу пити. Тобто ніхто не обіцяє,що воно допоможе.
Взагалі в нього досить тривалий курс застосування. Мінімум три місяці. Мені допомагав. Але перейшла з індолу, купленого в нашій аптеці , на DIM з айхербу (теж індол), мені він краще допомагає і триваліше ефект.
Але мені в свій час і тазалок допомагав. Головне, щороку курс проходити
Дама с заначкой• 07 января в 15:17
Мені призначили квінол дуо на 3 місяці , випила поки що 2 пачки, помітила, що стало менше мазні перед місячними, груди боліли , але менше, тому продовжу приймати його, а інколи 3-карбідол ще кращий препарат тому я б продовжила його приймати, хоча дороговатий препарат.
Я на хвилинку• 07 января в 15:17
Дівчата правильно тут пишуть, мінімум три місці пити. Я перший раз пила підряд 6 місяців.
Дело было давно• 07 января в 15:19
В мене від індолу срачка шо з хати не вийти.
Мучилась 3 міс. Не допоміг
Одні думки• 07 января в 15:24
Ответ дляДело было давно
Мучилась 3 міс. Не допоміг
Я думала, що одна така
Просто безконтрольна, думала тільк и в фільмах таке буває
Дело было давно• 07 января в 15:25
Ответ дляОдні думки
Я думала, що одна така
Нє. Є таке. Ще на сорбіфер така фігня
Ответ дляAuroraten
Теж при dim чула багато позитивних відгуків. Може його спробую.
Ответ дляЯ на хвилинку
Тобто на швидкий ефект не чекати? Бо вже думаю може мені не підходе. Наче легше стає але не так швидко як хотілось....
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Если и будут сдвиги , то после 12 недель приема..
Дякую!
КохайтесьЧорнобровi• 07 января в 15:31
Ответ дляДело было давно
Нє. Є таке. Ще на сорбіфер така фігня
А у меня на от Сорбифер наоборот))) хотя запорами не страдаю
УжеВотДа• 07 января в 16:08
Я на індомірілі М, пропиваю курсами по 3-6 місяців, мені легше стає, не так груди наливаються і кісти трохи меншають. В мене вогневищний аденоз розміром від 3 до 5 см в діаметрі, на жаль нікуди він не дівається, обстежуюсь постійно, УЗД та мамографія, бо ще маю мікрокальцинати не дуже гарної форми, довелося навіть біопсію робити.
Ответ дляОлекса-Саша
Мені здається, при повторних курсах ефект вже швидше настає - в межах місяця. А так як у Вас це перший курс препарату, то, скорше за все, три місяці треба чекати на явний ефект, тобто закінчити мінімальний курс
Ответ дляAuroraten
Дякую!
КохайтесьЧорнобровi• 07 января в 19:51
Ответ дляУжеВотДа
А перерыв делаетеe
?
УжеВотДа• 08 января в 08:25
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
А перерыв делаетеe
?
Так, десь по 3-6 місяців, лікар каже, що постійно приймати теж не можна, організму потрібен відпочинок.
КохайтесьЧорнобровi• 08 января в 10:39
Ответ дляУжеВотДа
я пью индол-Ф и мне оно воняет ’говном’ у вашего препарата тоже такой запах?
КохайтесьЧорнобровi• 08 января в 10:59
Ответ дляУжеВотДа
кисты после 3х месяцев приёма уменьшились?