ДелайКак_Я• 07 января в 18:20

Подаю заявку на 1000 на дитину, але в Дії підтягнуло інший номер свідоцтва

Підтягнуло інший номер свідоцтва про народження, серія правильна прізвище і ім´я, дата народження теж все правильно підтягнуло . Можна так подавати заявку?
Там знизу ще є додати свідоцтво, але я так розумію це для тих кому його не підтягнуло автоматично
Сама купляю квіти• 07 января в 18:27
Значить у вас є діти про які ви незнаєте....або ви з роддому скомуніздили чужу дитину
автор ДелайКак_Я • 07 января в 18:27
Ответ дляСама купляю квіти
Лінива, не каюсь• 07 января в 18:32
Пишите в чат помощи Дии.Есть форма для исправления данных.У меня также было,подавала с тем номером,какой в Дии