Пасхальний тролік• 07 января 2025

Як сказати чоловікові, що ми розходимося, якщо я без роботи?

Він забезпечує, без нього мені капєц (
Вік, здоров´я, все на кучу 😔
Не можу себе настроїти (
Солоденька цукОрка• 07 января 2025
Ответ дляВеликий сатирик
Розходьтесь, а йому не кажіть.
Теж варіант)) Наче і розведена, і він утримує далі)))
Сиренькая• 07 января 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Дівчата, а по суті питання будуть коменти чи тільки будете хейтити за роботу?
Так а какие ответы вы хотите услышать ? Вы без работы , обеспечивает муж , без него вам капец , но вы хотите развестись . Если хотите развестись - гоу на работу самостоятельно себя обеспечивать . Если работать не хотите - не разводитесь .
Великий сатирик• 07 января 2025
Ответ дляСолоденька цукОрка
Ну він же не знатиме, що він у розводі.
НашлаПерепискуМужа• 07 января 2025
Ви вважаєте, що проблема лише в як сказати?

Чи ви хочете, щоб він і після розлучення вас забезпечував?
Ло Шарик• 07 января 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Я искренне не понимаю, что Вы хотите услышать при таком раскладе
Солоденька цукОрка• 07 января 2025
Ответ дляВеликий сатирик
Ну він же не знатиме, що він у розводі.
Звісно)) Оце схема, так схема. Ціла афьора)))))
ХвостПистолетом• 07 января 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Я ніби дуже хочу бути з ним, але нього танцювала дома без упину, а з ним депресняк не проходить (
наше счастье только в наших руках. при чем тут муж. не валите все на него
НашлаПерепискуМужа• 07 января 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Ну то задайте питання по суті.

Бо питання ’як сказати чоловікові ...’ - це явно не по суті.
автор Пасхальний тролік • 07 января 2025
Ответ дляЛо Шарик
Чесно кажучи, сама не знаю.
Відчуваю, що треба розходитися, а як це в реалі зробити, хз (
Мені доведеттся кв йому купляти, що діти скажуть, із здоров´ям зараз самій важко буде впоратись (
Солоденька цукОрка• 07 января 2025
Ответ дляЛо Шарик
Цікаво, скільки людині років, що така інфантильність. ..’,Як сказати що розлучаюсь, бо розлучатись не можу, він мене утримує))’...

Я такого брєду тут читала, що думала не здивуюсь вже.
НашлаПерепискуМужа• 07 января 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Чесно кажучи, сама не знаю.
Вам доведеться йому квартиру купувати?

Чи квітку?
Чи квас?
Чи квасолю?
Солоденька цукОрка• 07 января 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Чесно кажучи, сама не знаю.
Ну так залишайтеся. Чого вам розходитися? Вважаєте повеселіше жити стане? Чім вас чоловік допік, що ви не можете разом жити?
Ответ дляСолоденька цукОрка

На першу частину питання дуже хотілось відповісти, бо є що сказати. Як прочитала другу, перехотілось Вам відповідати.
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Вам доведеться йому квартиру купувати?

Чи квітку?
Чи квас?
Чи квасолю?
Квартиру
НашлаПерепискуМужа• 07 января 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Квартиру
З якого це дива?
Солоденька цукОрка• 07 января 2025
Ответ дляПасхальний тролік
То риторичне запитання, мені точно нічого не треба від вас. Мої співчуття вашому чоловіку))))
Золота орда• 07 января 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Чесно кажучи, сама не знаю.
Скільки вам років?
Ответ дляСолоденька цукОрка
Навзаєм
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
З якого це дива?
Щоб мав де жити
НашлаПерепискуМужа• 07 января 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Щоб мав де жити
Ви ще після свят не протверезіли?
Солоденька цукОрка• 07 января 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Навзаєм
Не треба , не треба)))) чур мене.
Ло Шарик• 07 января 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Обиделась, девочка наша
Сиренькая• 07 января 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Чесно кажучи, сама не знаю.
1) Зачем вам покупать ему квартиру ?
2) А что скажут дети ? Вы у детей на все разрешение спрашиваете ? Сколько им лет ?
3) Ваш муж вас лечит , он врач ?
Шукаю стакан• 07 января 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Сколько вам лет?
Шукаю стакан• 07 января 2025
Ответ дляПасхальний тролік
У мужа тяжёлый характер? Унижает вас?
Сиренькая• 07 января 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Щоб мав де жити
Бляяяяя..... ( Админы , простите , не сдержалася ) Ну поживет под мостом немного , не умрет . Вон , в Америке негры в коробках из-под телевизоров живут , и ничего . В крайнем случае , на теплотрассе пристроится .
Шукаю стакан• 07 января 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Чесно кажучи, сама не знаю.
Почему хотите разместить? Какая причина?
sim_sims• 07 января 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Я все життя дуууже важко працювала і багато заробила, вже рік лікування
Як це - багато заробила, але без чоловіка капець? Куди все багатство поділося, чоловік віджав?
Ответ дляСиренькая
1) Зачем вам покупать ему квартиру ?
3) Ваш муж вас лечит , он врач ?
1. Квартира є одна, я її купила, він трохи допоміг. Якщо розлучимось, то йому ж потрібно десь жити.
2. Не буду питати дозволу, просто знаб, що дуже засмутяться.
3. Вже рік у мене проблеми у бізнесі і вперше за багато років, забезпечує чоловік. Ще й додались проблеми із здоров´ям
Ответ дляsim_sims
Є квартира хороша, машина.