Пасхальний тролік• 07 января 2025
Як сказати чоловікові, що ми розходимося, якщо я без роботи?
Він забезпечує, без нього мені капєц (
Вік, здоров´я, все на кучу 😔
Не можу себе настроїти (
Вік, здоров´я, все на кучу 😔
Не можу себе настроїти (
Золота орда• 07 января 2025
Ответ дляПасхальний тролік
1. Квартира є одна, я її купила, він трохи допоміг. Якщо розлучимось, то йому ж потрібно десь жити.
2. Не буду питати дозволу, просто знаб, що дуже засмутяться.
3. Вже рік у мене проблеми у бізнесі і вперше за багато років, забезпечує чоловік. Ще й додались проблеми із здоров´ям
Ви купили квартиру, з якого лядна ви йому маєте купити квартиру. Поясніть, бо щось не зрозуміло абще
Сиренькая• 07 января 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Ну поживет под мостом немного , не умрет . Вон , в Америке негры в коробках из-под телевизоров живут , и ничего . В крайнем случае , на теплотрассе пристроится .
Пасхальний тролік
• 07 января 2025
Ответ дляСиренькая
Вже було
Пасхальний тролік
• 07 января 2025
Ответ дляЗолота орда
Що дивного? Що при розлученні ділять майно??
Сиренькая• 07 января 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Вже було
Ну , еще побудет . Правилами форума не запрещено .
Ло Шарик• 07 января 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Вже було
Вы на приколе, да? Логично же, что в Вашей ситуации ответ один - самообеспечение
Стремитесь к этому
Пока этого нет, то какое расставание
Причин реальных к расставанию Вы не озвучили, так что оставайтесь в браке, выходите на норм заработок и тогда уже говорите мужу пока
Стремитесь к этому
Пока этого нет, то какое расставание
НашлаПерепискуМужа• 07 января 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Ділять, так, - але ж не купує хтось один іншому квартиру!
Ло Шарик• 07 января 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Автор волшебная
Или глупая или всё же молодая очень и наивная
Ло Шарик• 07 января 2025
Ответ дляА я з косою
Так а чего развод то?
Чем вас муж допек, непонятно вообще-то ?
Ни танцует она больше 😆
Пасхальний тролік
• 07 января 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Тому що я хочу залишитись в своїй квартипі, а не ділити її, відповідно маю забезпечити йому ін варіант житла.
Україна понад усе!• 07 января 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Я не знаю який там бізнес вела автор із таким даром висловлювання своїх думок, припускаю що Автор не хоче ділити квартиру, яка куплена у шлюбі, а чоловік , особливо у віці із гарної квартиру на теплотрасу не побежить жити))
Ло Шарик• 07 января 2025
Ответ дляУкраїна понад усе!
Дропшиппинг или консультант Орифлейм
НашлаПерепискуМужа• 07 января 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Ну то це ваші хотілки тоді.
На які у вас тупо немає коштів.
І себе ви зараз не забезпечуєте самостійно.
Чого ж вам так різко приспічило розлучатися саме зараз?
На які у вас тупо немає коштів.
Україна понад усе!• 07 января 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Автор, я не знаю щодо бізнесу, але із внятним висловлюванням своїх думок то капець. Якщо ви супер бізнесмен, у вас явно є НЗ і інші активи, і куди він,тобто Бізнес який так гарно гроші приносив, подівся за рік? І в чому ваше питання як позбутися чоловіка без матеріальних втрат? Відповідь ніяк, здмухуйте пил із свого бізнесу, щоб це не означало в вашому контексті
Ло Шарик• 07 января 2025
Мне сегодня нравится здесь
Темы 🔥
Муж, исполняющий желания жены в кредит, который оформлен на жену собственно
Тихие слезы любви и шмыганье ртом
Теперь вот нежная душа, муж которой убивает её вдохновение к танцам поэтому развод, но денег нет
И ума
И здоровья
Темы 🔥
Тихие слезы любви и шмыганье ртом
И ума
И здоровья
Україна понад усе!• 07 января 2025
Ответ дляЛо Шарик
Дропшиппинг или консультант Орифлейм
Щось дуже схоже, такий серйозний бізнес мить щез
Пасхальний тролік
• 07 января 2025
Ответ дляУкраїна понад усе!
Що з моїми висловлюваннями не так?
Я задала питання , очікувала відповідь від тих, хто мав бажання дати пораду. Замість того газлайтите мене (
НашлаПерепискуМужа• 07 января 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Що з моїми висловлюваннями не так?
Яке конкретно питання вас хвилює?
Як сказати чоловікові? Це і є питання?
Тоді відповідь проста: сідаєте разом і говорите йому ротом.
Як сказати чоловікові? Це і є питання?
Творог для розжига• 07 января 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Що з моїми висловлюваннями не так?
Можете объяснить, в чём именно проблема с мужем? Что не так?
Пасхальний тролік
• 07 января 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Яке конкретно питання вас хвилює?
Як сказати чоловікові? Це і є питання?
Дякую за змістовну відповідь!
Все, розходимося !
Почемучечка• 07 января 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
Скажите, «муж, мы разводимся, но продолжай меня обеспечивать, пока я не найду себе работу и не смогу себя обеспечивать, либо, пока не найду другого мужа». Если сложно сказать - можете письмо написать или записать видеообращение
Як в холостяку)))
Сиренькая• 07 января 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Що з моїми висловлюваннями не так?
Что не так ? А то , что все ваши высказывания можно свести к одному стихотворению
’С дуба падают листья ясеня.
Не фига себе !
Подхожу к окну - и действительно
Листья падают офигительно .’
’С дуба падают листья ясеня.
Не фига себе !
Подхожу к окну - и действительно
Листья падают офигительно .’
Україна понад усе!• 07 января 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Що з моїми висловлюваннями не так?
))) все не так, ви не вмієте чітко доносити інформацію. Яких ви відповідей очікували якщо у вас навіть не зрозуміло на що відповідати. Порадити вам танцювальний кружок? Психіатра для депресії? Гуртожиток для чоловіка? Кризис менеджера до загадково зникнувшого Бізнесу? Нічого не зрозуміло
головне, молодець, слово газлайт вивчил)) А що цей термін означає? Вибачте, ви випили, так?)))
Сиренькая• 07 января 2025
Ответ дляНуКаНаКа
Ну что, уже сказали ему что хотите развод? А он что?
А он на теплотрассу и под мост не хочет
Колишня муза• 07 января 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Я все життя дуууже важко працювала і багато заробила, вже рік лікування
ТОді не ясно , що вас тримає. Якщо ви багато заробили, то зможете якийсь час протриматися без роботи. Але якщо зараз лікуєтесь, тричі подумайте, чи варто прям зараз розлучатися, бо банально не буде кому суп зварити, якщо потрібно, чи за хлібом сходити.
Лінива, не каюсь• 07 января 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
Какую работу???
Нового мужа же
Оченьценная• 08 января 2025
А що зміниться якщо Ви ’настроїтеся’? Робота знайдеться, вік зменшиться чи що?