Луноходик_Ик• 08 января 2025
Губна помада з Єви чи Простору.
А може дешева і якісна з іншого дешевого магазину. Вона існує? Може хтось знайшов таку, щоб не сушила губи, не розлізалася по контуру. Поділіться враженнями, будь ласка.
Сарафанное радио• 08 января 2025
вчера видела скидки на помады в просторе, по 55 грн +-
ради интереса почитала отзывы на мейкапе - весьма позитивные, и еве - тоже
но не решилась купить )
Луноходик_Ик
• 08 января 2025
Ответ дляГарні диньки
Автор, уточните сразу : дешёвая- это до какой суммы?
Трудно уточнити. Хочеться оптимально ціна- якість. Не тисячі грн. Ну і не вазелін.
Луноходик_Ик
• 08 января 2025
Ответ дляСарафанное радио
но не решилась купить )
Маю надію що хтось з власного досвіду напише. Це вже якось дуже дешево. Також навряд чи відважуся.
Туся муся• 08 января 2025
Ответ дляЛуноходик_Ик
я отакою користуюся вже багато років. дуже подобається.
Луноходик_Ик
• 08 января 2025
Ответ дляБіле пальто
Купляла мамі за 104 грн, гарна, матова і кремова.
Підкажіть яку. Теж хочу подивитися.
Луноходик_Ик
• 08 января 2025
Ответ дляТуся муся
Дуже дякую
Гарні диньки• 08 января 2025
Ответ дляЛуноходик_Ик
Не советую Лореаль в золотистом тюбике- некомфортно, ложится так себе. Я фанат помад от Шарлотты, но там цена больше 1500 грн((. Самая приближенная к ней по эффекту и комфортности - это Кико в чёрном тюбике, не помню сколько, но там средняя цена. Кико помады и блески многие хвалят. Что-то совсем дешёвое уже очень давно не пробовала, сложно вспомнить. Мне продуктов для губ почему-то ну очень надолго хватает, поэтому их минимум, но недешевых.
Луноходик_Ик
• 08 января 2025
Ответ дляпобольшомусекретику
Купіть Евелін, якість гарна, кольори теж гарні
дякую. Гляну
Луноходик_Ик
• 08 января 2025
Ответ дляГарні диньки
От зараз у мене якраз Кіко. Подарована. Але для зими мені дуже темний колір. Хочу підібрати щось інше. І взагалі останнім часом якось так вийшло, що завжди дарували. То і не знаю куди дивитися взагалі.
І також користуюся довго помадами. То і хочеться якісну.
Весотехник• 08 января 2025
Нотіно зараз знижки і безкоштовна доставка
Rimmel i Catrice хвалять, то от вперше замовила спробувати