Сірничок• 08 января 2025
Норм ли что айфон держит заряд 6 часов?
Норм ли что 15 айфон держит заряд 6-7 часов экранного времени?
Сірничок
• 08 января 2025
Ответ дляБойцовская
в режиме ожидания или играете постоянно?
В соц сетях сижу чаще всего
Ненька наша• 08 января 2025
Якщо в режимі «юзаю нонстоп» то норм.
Якщо в режимі «пару разів зателефонувала/написала і поклала на пів години» то не дуже
Ненька наша• 08 января 2025
Ответ длявре_Динка
Всі айфони через півроку розряджаються вдвічі швидше
Дивно.. у мене за рік якось не змінився час розряджання
Ненька наша• 08 января 2025
Ответ длявре_Динка
Коли купуєш новий кожен рік-до дуже помітно стає що попередній швидко розряджається, може, звісно, про вдвічі я переборщила, але реально дуже помітна різниця перші півроку
Кожен рік я жоден телефон не купую )
Але можу точно сказати що швидше у мене телефон розряджатись не став. У мене телефони працюють майже нон стоп, я чітко знаю що заряду вистачає з 8 ранку до 15-16 годин вечора при такому режимі (від 100% до 15% ). І за рік нічого не змінилось :)
Доречі - самсунги у мене працювали в такому самому режимі і з таким самим діапазоном заряду )
Я от коли я більше часу за компом чи планшетом проводжу то телефон спокійно живе з 8 ранку до 21-22 годин вечора