Сама собі лікар• 08 января 2025
Как это всё надоело, сил нет (((
Просто выкручиваешься на эти копейки. Ни на что не хватает. Экономишь, себе ничего уже очень давно не покупаю. Хоть бы ребенку обеспечить необходимое 🙁
Когда уже эти курвы передохнут?
Ответ дляДжавеліна
А я десь писала, що щось робила особисто? Це ж вам корупцію в школі заохочувати нормально.
З вами немає про що говорити. Ссы в глаза - божья роса. Якщо людина рахує 2,7 тис допомоги інваліду нормальною підтримкою, то, а причиною негараздів штори в школі, то що тут обговорювати
Джавеліна• 08 января 2025
Ответ дляЧаюри
А що кав´ярні? Я теж відвідую. Може, це єдиний спосіб відволіктися в цьому житті для багатьох. І то не дорогий.
Відвідуйте на здоров´я. Я теж відвідую. І все з ними так. Просто якщо в країні є не порожні кав´ярні, з країною не все так погано.
Ответ дляДжавеліна
Взагалі не погоджуюсь. У нас кава 50 грн. Раз на тиждень посидіти, 200 грн на місяць. Олігархи чи ні? З країною у нас повна срака.
Джавеліна• 08 января 2025
Ответ дляО_Юми
Ну якщо це все, що ви зрозуміли, то співчуваю.
Важко щось довести людині, яка вважає, що їй можна красти, а влада має з неба чесна упасти. А де взяти ту чесну владу, якщо всі такі?
Рву и мечу• 08 января 2025
Ответ дляДжавеліна
2700 на маму, 3600 на дитину, плюс 5 з чимось була допомога малозабезпеченим, поки я на роботу не вийшла. Плюс субсидія, теж оформлювала, поки працювати не змогла. Окремо - ліки, засоби реабілітації, оздоровлення дитині. Не жирували, але пережити складний період це допомогло.
И представьте, что завтра вы потеряете работу, вы сможете прожить на эти деньги втроем?
Джавеліна• 08 января 2025
Ответ дляОля_с_киркою
І для вас все так круто, що допомога 6 тис на сім´ю з двома людьми з інвалідністю - це той рівень, за який потрібно сказати, що держава (влада) робить достатньо? Це навіть не допомога, а догляд за цими людьми, який ви здійснюйте, не маючи можливості працювати. Це навіть на продукти не вистачить. Про що і є ця тема. На маму зараз не отримуєте, так як працюєте?
Ну по-перше не 6, щось у вас з математикою не так.
А по-друге, ми ж самі цю країну 30 років будували. І батьки наші. Що побудували, те й отримуємо. Ну ось поки таке у нас вийшло. Треба вдосконалювати, виправляти. А не тікати, а потім зза кордону казати, як тут погано.
Рву и мечу• 08 января 2025
Ответ дляДжавеліна
В том то и дело - что красть нельзя никому, ОСОБЕННО власти, тем более в такое время.
Рву и мечу• 08 января 2025
Ответ дляДжавеліна
Ну это из серии - мыши плакали, кололись, но продолжали есть кактусы
Джавеліна• 08 января 2025
Ответ дляБабця в мештах
Вы точно про Украину? Первый раз слышу, что и лекарства выдают, и субсидии, и выплаты, если не можешь работать
Якщо є встановлений діагноз - так, видають. Навіть без інвалідності. Парацетамол, звичайно, ні, і всілякі фуфломіцини теж. Але те, що людина має приймати регулярно, видають.
Джавеліна• 08 января 2025
Ответ дляРву и мечу
Ну жила ж вже якось. Значить зможу.
Рву и мечу• 08 января 2025
Ответ дляДжавеліна
Ну жила ж вже якось. Значить зможу.
Сколько лет назад вы так жили?
Джавеліна• 08 января 2025
Ответ дляРву и мечу
Нікому - це значить нікому. Ніяких ’особливо’. І красти - це не тільки прийти і забрати гроші. Це багато чого іншого. І от коли кожен почне з себе, тоді може у нас в країні з´явиться чесний кандидат, за якого можна буде проголосувати. А так кого не приведи, однаково буде. Он вас постав, що прям не почнеться допомога рідним і близьким?
Джавеліна• 08 января 2025
Ответ дляРву и мечу
Сколько лет назад вы так жили?
В 2022. Не так і давно.
Бабця в мештах• 08 января 2025
Ответ дляДжавеліна
Первый раз слышу такое
Джавеліна• 08 января 2025
Ответ дляБабця в мештах
Первый раз слышу такое
Ну то погугліть. У сімейного лікаря попитайте. На гарячу лінію МОЗ зверніться, якщо з сімейним не пощастило.
Рву и мечу• 08 января 2025
Ответ дляДжавеліна
Что-то вы перескочили так )) и лихо пытаетесь отбелить власть. Для того чтоб врач или учитель не брали подарки, у них должна быть соответствующая зарплата. Вы хотите сказать, что имея двух инвалидов, вы никогда не давали даже 50грн нигде? Не поверю
Рву и мечу• 08 января 2025
Ответ дляБабця в мештах
Первый раз слышу такое
Та тут все удивлены ))
Моторошні троянди• 08 января 2025
Ответ дляДжавеліна
Далеко не всі хвороби покриває ця програма. І безкоштовно найдешевші ліки які існують від цієї хвороби. Наприклад хворому з гіпертонією найдешевший амлодипін, підходить він чи ні.
Джавеліна• 08 января 2025
Ответ дляРву и мечу
Давала. Лікарю, який єдиний міг зробити операцію дитині, щоб врятувати її життя, а він запросив за це 50 тис. В 2015 році. А без грошей сказав валіть звідси. Хоча дитина приїхала по направленню і переводу з іншої лікарні. То, виявляється, це просто у лікаря зарплата була погана? Чи держава винна?
І я нікого не хочу обілити. Серед влади немає чесних людей у нас. Я хочу сказати, що у нас взагалі немає людей, які хоча б раз не порушили закон. А більшість таких, що щось крадуть регулярно. Як в анекдоті старому - з чим працюєш, те і додому тягнеш.
Джавеліна• 08 января 2025
Ответ дляМоторошні троянди
Але там можна з препаратами ’погратись’, і за невелику доплату щось набагато краще взяти. Я зазвичай в декілька аптек заходжу, а потім обираю, де і що вигідніше брати.
Рву и мечу• 08 января 2025
Ответ дляДжавеліна
Ну а теперь сравните эту ситуацию с любой страной в Европе, где по страховке была бы бесплатна операция. И перечитайте свои ответы с самого начала. Может поймёте почему люди начали сравнивать и не обсирать страну, а понимать как бывает, если страна заботится о человеке.
Чемна панночка• 08 января 2025
Ответ дляМоторошні троянди
Недавно было в новостях, что минимальная зарплата в Польше в шесть раз выше нашей. Считать, что там жизнь дороже можно, если цены тоже выше в шесть раз. Скажите, сколько в Польше стоит кило картошки. У нас 30 грн, в Польше 180 грн на наши деньги? Яйца самые дешевые 50 грн, в Польше 300 грн на наши деньги? Или всетаки ниже значительно?
Что вы пишите дурости))))
Я вам чек сейчас с лидла скину, даже не бедронка. В Варшаве. Яйца 300грн
Яйца десяток 8зл. Господиииии)))) и кто то же сидит и вам верит. Картошка в Польше 1,99 в бедронке) фото кидать?
Или все таки чек хотите? Концерт)
Моторошні троянди• 08 января 2025
Ответ дляДжавеліна
Так, але це якщо Ваша хвороба входить до переліку. Далеко не всі хвороби, які потребують постійного прийому ліків туди входять.
І якщо фінансування держава дає на амлодипін, а він не підходить. Ні дешевший, ні дорожчий, а треба препарат зовсім інший, то на нього фінансування нема. Серцево-судинні, астма , ХОБЛ, діабет, деякі нервові і психічні хвороби і здається більш ніякі хвороби не фінансує держава.
Джавеліна• 08 января 2025
Ответ дляРву и мечу
Ми якось по колу ходимо. Я не стверджую, що у нас в країні все ідеально. У нас ще працювати і працювати над тим, щоб жити нормально. І так, в багатьох країнах краще.
Але одна справа - конструктивна критика. Інша справа - з чого власне все обговорення тут і почалося - коли ’фу, ви тут всі лохи, а от ми тут в Польщі (Німеччині, США і т.д.) живемо круто’. Оце і є брудом поливати. Не розумію цього.
Якщо вдома штукатурка посипалася, треба ремонт робити, а не сусіду по вікнах заглядати.
Моторошні троянди• 08 января 2025
Ответ дляЧемна панночка
Что вы пишите дурости))))
Или все таки чек хотите? Концерт)
Я не знаю цен в Польше, я отвечаю тем, кто пишет что в Польше жизнь дороже. Чтоб она там была дороже нашей, цены должны быть в 6 раз выше, чем у нас, так как зарплата там в 6 раз выше.
2 злотых это сколько на гривны? 20? Так значит жизнь в Польше не дороже, а в разы дешевле. И те кто пишут, что в Украине жизнь дешевле при наших зарплатах, нагло врут.
Твердая валюта• 08 января 2025
Ответ дляЧемна панночка
Женщина, успокойтесь. Вы видите что вы пишите? И что я пишу я? Покажите мне где я глумилась над людьми? Ало ало? Все в порядке? Вы перешли на личности, сказали мне лечь под кого-то, и будете писать что я глумлюсь? Я пишу, что нет тут хороших цен, да, война, и я жила под обстрелами 2 года. Уехала не потому что я такая Крутая. Были причины. О которым вам неизвестно. Так что закройте пожалуйста вашу клавиатуру и не зная ничего не суйте свой нос, еще и обзывая меня, поливая грязью и думая что от этого вы умнее будете.
Повторюсь последний раз. Здесь такие цены. Как в тех странах, где низкий уровень жизни. Здесь невозможно себе позволить обычному работяге жить нормально. Я не буду восхвалять Украину или плакать что война. Иначе мне придется гидазепам глотать жменей что бы успокоится. Нужно искать лучшую жизнь для себя. Возможности, вырываться. Люди хотят жить а не выживать. Если вы хотите из себя строить патриота и жить в бедности это ваш выбор. Кто-то не хочет проснуться в гробу от прилета и едет дальше вывозя детей и близких. Каждый живет свою жизнь и хочет для нее чего-то. И к сожалению, в Украине сейчас эту жизнь сложно жить. И из-за войны, и из-за шанса каждый день умереть дополнительного от ракеты, и из-за цен, зарплат, и злобы людей таких как вы
Когда мне закрыть клавиатуру я сама решу, уж явно мне не будет указывать беженка с Польши, что мне делать в Украине.
Мне сто лет не нужны ваши причины как и вы. Но гнать на страну в которой я живу, тоже не позволю.
А вам напомню, что там вы только гостья, чужая!
И по поводу ракет, снова здорадство от вас, напоминая людям в какой опасности они живут. Так ваши родители тоже под ними живут
Джавеліна• 08 января 2025
Ответ дляМоторошні троянди
Чесно, перелік не читала, сперечатися не буду. Але у мене дитина вітамін Д навіть отримує. Хоча по основному діагнозу його в списку препаратів немає навіть. По супутньому діагнозу.
Рву и мечу• 08 января 2025
Ответ дляДжавеліна
А, так это у вас восприятие этой информации такое. Я так не прочитала. Вроде никто не написал, что «вы все лохи, а мы молодцы» Где вы это прочитали?
Джавеліна• 08 января 2025
Ответ дляРву и мечу
На початку обговорення. Забігаю наперед, слова ’лохи’ не було, але суті це не змінює. І не я одна так зрозуміла, судячи з активності дискусії.