Аноним_Русалка• 08 января в 16:04

Навчання дорослого населення, Київ

Хто щось знає з цього питання? Я працювала менеджером ЗЕД, але останні 5 років сиділа вдома по догляду за дитиною з інвалідністю. Скоро буде можливість вийти на роботу, але працювати на попередній професії бачу, що не потягну, трохи нервових сил не вистачить. Хотіла б працювати руками, швачкою, чи поваром (і те, і те подобається). І от потрапила на очі стаття про навчання дорослого населення, але трохи не розберуся, що це і з чим його їдять.
Якщо хтось знає, поділіться інформацією.
Швидка Настя• 08 января в 16:06
Є курси які ви можете пройти при центрі зайнятості або у інших місцях
На_оба_рот• 08 января в 16:09
Ви можете самостійно прийти до вибраного вами навчального закладу (ПТУ) та подати документи.
Можете оформитися в центрі зайнятості і вони вам запропонують курси.
Але ж все таки в ПТУ більш базове навчання.
автор Аноним_Русалка • 08 января в 16:18
Ответ дляНа_оба_рот
В центрі зайнятості сказали, що тільки в 45+ років можна у них ваучер на навчання отримати. А мені тільки 40. Спробую в ПТУ дізнатися, дякую.
nabludatel• 08 января в 17:08
Ответ дляАноним_Русалка
Моя 43-річна подруга нещодавно отримала сертифікат на навчання. З вересня вчиться.
автор Аноним_Русалка • 08 января в 17:15
Ответ дляnabludatel
Через центр зайнятості? А не знаєте, по якій програмі вона реєструвалася? Мені сказали, що там є перекваліфікація для тих, хто на обліку стоїть, але найближчий центр в Полтавській обл, а так далеко я, на жаль, не можу поїхати. А є просто ваучери на навчання в будь-якому ПТУ, але там від 45.
Я на обліку не стою, бо ще оформлена по догляду, то мені на словах пояснили і сказали приходити пізніше.
Можливо, я просто якось невдало попала на спеціаліста((
nabludatel• 08 января в 17:18
Ответ дляАноним_Русалка
Вибачте, по програмі не підскажу. Вона стояла на обліку в центрі зайнятості. Їй пропонували вакансії, але її не прийняли на роботу. Тому запропонували перекваліфікацію з бухгалтера на психолога. Вчиться в вузі.
автор Аноним_Русалка • 08 января в 17:18
Ответ дляnabludatel
Дякую. Спробую ще раз до них сходити дізнатися.