Organic• 08 января 2025

Гостьовий шлюб

А розкажіть, будь ласка, про свій досвід гостьвого шлюбу
Баба на горошині• 08 января 2025
Единственное существо, которому я позволяю шляться где попало, а ко мне приходить поесть и поспать когда захочет, это мой кот. Мужчине такие вольности не позволительны.
автор Organic • 08 января 2025
Ответ дляБаба на горошині
Ооо, я навпаки за котом слідкую )
сладкий_ноябрь• 08 января 2025
Мені здається, це те ж саме, що й стосунки без зобовʼязань
Наскільки це вигідно жінці, я не знаю.
Іллюха Перчик• 08 января 2025
Кароче.Познакомились,все було вогонь,по 5 разів за ніч як сусліки.Пів року поки жили окремо,то зустрічалися час від часу і все було більш менш.Далі зїхалися,почалася битовуха,її мама підключилася і ще дехто,почав приходити додому як на війну,ще протримався декілька місяців десь до року.Зібрав свої монатки і пішов додому(хотів сказати що втік) ,можливо це навіть був не уход а побег.Але всерівно є що згадати.Як закінчувалися відносини,дуже сильно сварилися,думав що дійде до мордобою, майже доходило.Пережив я з ними кароче добрий рік.Але спочатку перших 6 місяців,все в нас було в шоколаді.
сладкий_ноябрь• 08 января 2025
І на скільки це безпечно для здоровʼя
Слухи-руки не распускаю• 08 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Наскільки це вигідно жінці, я не знаю.
Яке те саме? Шлюб зареєстрований в РАГСі, майно пополам при розлученні, спадок і всяке таке
Губки-уточкой• 08 января 2025
У нас брак не оформлен, поэтому у нас гостевые отношения, а не брак.
Нам очень подходит, потому что позволяет решать свои вопросы в течении рабочей недели, а на выходных или когда пересекаемся, полностью посвящаем время друг другу.
сладкий_ноябрь• 08 января 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Ми точно говоримо про гостьовий шлюб?
Баба на горошині• 08 января 2025
Ответ дляOrganic
Ооо, я навпаки за котом слідкую )
Я своему доверяю. Если вдруг и украдут, то потом мне заплатят, шоб я его обратно забрала.
Слухи-руки не распускаю• 08 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ми точно говоримо про гостьовий шлюб?
ви в курсі що таке гостьовий шлюб? Гугл в поміч...
Мааарковная• 08 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Наскільки це вигідно жінці, я не знаю.
стосунки без стосунків напевно? що називають - секс онлі
бо любов, турбота, ніжність, відповідальність - то не обов´язки
Ліньки гуглить• 08 января 2025
Я за гостевой брак. Только не получалось 3 раза(
Приходилось в обычных браках жить совместно.
Сейчас же когда говорю что только гостевой, мужчины сразу считают что хочу блядовать. Нет, это не так. Я просто хочу свой личный быт, уединение
Слухи-руки не распускаю• 08 января 2025
Ответ дляМааарковная
люди блін, ви взагалі в курсі що таке гостьовий шлюб перш ніж коментувати??? Це коли ви офіційно одружені але живете за різною адресою, не ведете спільний побут. Все решта зустрічання, відносини 🤷‍♀️
Іллюха Перчик• 08 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Наскільки це вигідно жінці, я не знаю.
ЖІнці не вигідно,не получиться крутити лоха.А чоловіку це теж не дуже вигідно бо всерівно потрібно витрачатися але для чоловіка це краще ні ж брак тим більше з сучасною жінкою.
Мааарковная• 08 января 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
люди блін, ви взагалі дивитесь, в який діалог встромились?
Слухи-руки не распускаю• 08 января 2025
Ответ дляМааарковная
Назву теми бачите?
Мааарковная• 08 января 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Назву теми бачите?
на що я відповідала, бачите?
Іллюха Перчик• 08 января 2025
Зараз в такому скаженому Світі, інших відносин бути не може.Брак для чоловіка зараз це пряма дорога на шибеницю.
Ліньки гуглить• 08 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ми точно говоримо про гостьовий шлюб?
Гостевой брак это со штампом. Просто отдельное жилье и проживание . Поужинали в кафе, посекстились по желанию друг у друга, а носки стирает каждый сам себе.
Слухи-руки не распускаю• 08 января 2025
Ответ дляМааарковная
на що я відповідала, бачите?
так. Людина пише до гостьовий шлюб то те ж саме що стосунки без обов´язків. Я ж і пишу що ні
Ліньки гуглить• 08 января 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Да, вы правы.
И вот я приверженец только такого брака.
Іллюха Перчик• 08 января 2025
Ответ дляЛіньки гуглить
Гостевой брак это со штампом - з яким штампом?Це просто зустрічі.І хороше проведення часу разом.
Мааарковная• 08 января 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
а я пишу про те, що стосунків без ’обов´язків’ не буває. коли люди зустрічаються лише для перепихону, це не стосунки.
Ліньки гуглить• 08 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Вы путаете понятия.
Іллюха Перчик• 08 января 2025
Зустрілися, гарно провели час разом, порозважалися і розійшлися по домам займатися своїми справами.
Іллюха Перчик• 08 января 2025
Ответ дляЛіньки гуглить
Вы путаете понятия.
НІчого я не путаю.
Мааарковная• 08 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
зі свідоцтвом про шлюб
з презумпцією батьківства та спільного майна
сладкий_ноябрь• 08 января 2025
Ответ дляЛіньки гуглить
Ну так я питаю, чим це відрізняється від відносин без зобовʼязань?
Якщо кожен сам по собі? І наскільки такий шлюб є безпечним для жінки,
Іллюха Перчик• 08 января 2025
Ответ дляМааарковная
зі свідоцтвом про шлюб
Гостьовий брак це просто відносини між двома людьми без всілякої юридичної куєти.Розвести лоха в такому браці не вийде.
Ліньки гуглить• 08 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
НІчого я не путаю.