Ms. Скромность• 08 января 2025
Організація маршруту за кордон
Доброго вечора дівчата.
Підкажіть будь ласка, хочу вперше під час війни поїхати з донькою в Іспанію до родичів. Але на жаль під час війни за кордон не виїжджали, тому поверхнево розумію, як буде відбуватися поїздка, чи є у вас перевірені перевізники, які можуть доставити вас на зазначене місце, чи можливо до Польщі, а там на літак?
Дуже потребую вашої рекомендації 🙏🏼
Иванка Бур• 08 января 2025
Проще поездом до Польши и потом самолётом, из Варшавы или Кракова обычно можно словить не очень дорогие билеты на самолёт
ЖивунаБагамах• 08 января 2025
Лучше самолет с Европы, авиабилеты не дорогие . автобус , авто долго ехать с ночевками в автобусе или отеле …
Ms. Скромность
• 08 января 2025
Ответ дляИванка Бур
Дякую за відповідь 🙏🏼
Ms. Скромность
• 08 января 2025
Ответ дляЖивунаБагамах
Дякую, тоді буду шукати квитки на авіасел
Ондатрова шуба• 08 января 2025
Все залежить від вашого бюджету.
Потяг з України оптимальний з т.з. проходження контролю і передбаченого графіку.
Фліксбас норм, але перетин кордону від 6 до 20 годин.
Авіаквитки по Європі варто брати з великим зазором, бо проходження митниці непередбачуване.
Є індивідуальні трансфери від точки а бо б, але ціна буде кратно вища.
Иванка Бур• 08 января 2025
Ответ дляMs. Скромность
Билеты лучше покупать на сайте авиакомпании - так надёжнее
Миловидна леді• 08 января 2025
Потяг до Перемишля. Там автобусом до Жешува недалеко. Звідти недорого летіти.
Можна і до Варшави потягом, але там важче купити на потяг квитки, і виліт з Варшави, як правило, дорожче.
сама себе прекрасная• 08 января 2025
Можете ещё в интернете найти организацию бурак. У них сайт есть Ими ездила подруга 2 раза, тоже норм
Миловидна леді• 08 января 2025
Зараз пустили з Києва потяги в Будапешт і Братиславу, можна і звідти дивитися авіаквитки.
Иванка Бур• 08 января 2025
Ответ дляМиловидна леді
Из Жешува дешёвые билеты в Испанию? Никогда о таком не слышала
Миловидна леді• 08 января 2025
Ответ дляИванка Бур
Так, бувають. Подруга в Італію ( Мілан) влітку летіла по нормальній ціні, але купувала дуже завчасно.
В Іспанії в Жирону часто недорогі квитки можна зловити.
Заставляличка• 08 января 2025
Літаю з Ясс (Румунія). Трансфер до аеропорта комфортний з Чернівців, 40 євро з особи. Привозять під літак, проходження кордону хвилин 20.
Полюю на дрони• 09 января 2025
Ms. Скромность
• 09 января 2025
Ответ дляПолюю на дрони
Розгляньте варіант летіти з Будапешту, туди недорого добиратися з України
Дякую за відповідь 🩷